Искате ли Адебайор да остане в отбора ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Искате ли Адебайор да остане в отбора ?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Paralel
Мнения: 567
Регистриран на: 16 окт 2010 15:04
Контакти:

Re: Искате ли Адебайор да остане в отбора ?

Мнениеот Paralel » 06 май 2011 14:28

Нали знаете, че всеки отбор се нуждае от резерви? В повечето случай от тях има трима-четирима, които играят по-често, но останалите, с които да се попълни групата да 25 души, са твърдо на скамейката. И аз не мисля, че Каналес, Гранеро и т.н. са достатъчно добри за титуляри, но за резерви са перфектни. Не може в началните кръгове на Копа дел Рей и в мачове, в които водим с 3:0 да играят всички звезди.

Огромна грешка ще е да се развали атмосферата в съблекалнята като се купят звезди на постове, на които сме добре. Бейл и Модрич са страхотни футболисти, но си имаме Роналдо, Ди Мария и Чаби Алонсо. Но от един топ нападател имаме нужда. Бензема и Игуаин са добри футболисти, но какво става, когато единият е контузен, а другият е в слаба форма, както стана пред 3 месеца? Роналдо единствен нападател? Не, мерси.

Потребителски аватар
Lord_Dexter
Мнения: 636
Регистриран на: 02 юли 2009 10:32
Контакти:

Re: Искате ли Адебайор да остане в отбора ?

Мнениеот Lord_Dexter » 06 май 2011 15:04

bultras4e написа:Очаквам Реал да привлече един нападател лятото :roll: и Адебата си тръгва...

Аз пък не го очаквам ами силно се надявам :lol:
let's put a smile on that face...
Още много време ще чакате за славна история....

Потребителски аватар
Lord_Dexter
Мнения: 636
Регистриран на: 02 юли 2009 10:32
Контакти:

Re: Искате ли Адебайор да остане в отбора ?

Мнениеот Lord_Dexter » 06 май 2011 15:06

sl321 написа:Аз пък се чудя за какво са на Реал Мадрид други футболисти освен защитници!
Реал има толкова много и толкова добри футболисти в средата на терена и в нападение че е престъпление да се да дават пари за каквито и да било футболисти.
Трябват ни централни защитници,още повече че се видя че Пепе може да играе като дефанзивен полузащитник

В нападение Реал има :
Бензема-втория полусезон загатна за огромния си потенциал,и мисля че догодина ще е неговия сезон.Едва на 23 години.Колко отбора могат да се похвалят с класен нападател на 23.Бъдещето е пред него.

Игуаин-човек роден да бележи....изпускал..хм,повече прави впечатление че вкарва отколкото на изпуска.Освен това има много добър поглед над играта....ами на 23 години и той е.Постоянството във белязането на голове идва с опита.

Роналдо - също трябва да го причислим към нападателите.....

ди Мария-също е нападател,показа много добри игри,както имаше и мачове в които се изложи....на 23 години е...а е класа.Това му беше първи сезон,и мисля че следващия ще е още по добър.Мисля че трябва по малко да се мятка по терена че прави лошо впечатление на симулант което мен изключително много ме дразни.

Мората- Трябва ли да отиде някъде и после да го купуваме са десетки милиони?
Ако ще взимаме нападател нека това да бъде Кайехон. Но нали той е бивш Мората? До кога в тази въртележка ще се въртим?
Къде и за какво ни трябват още нападатели ???

Халфове:

Чаби Алонсо-без коментар
Кедира-на 24 години,направи отличен първи сезон за Реал.Един от основните футболисти на немския национален отбор който според мен е следващия европейски шампион....( това последното е субективно,но е факт че Германия в момента играе отличен футбол а Кедира е основен играч там).Мисля че е много трудно в който и да е отбор Кедира да е резерва.

Кака-мисля че навлиза във позната си форма.Има много опит и класа,остава следващия сезон да няма контузии и Кака отново ще е един от най-класните халфове в Европа.

Йозил-направи добър първи сезон в Мадирд.Същото както за Кедрира и той е в ядрото на възраждането на немския национален отбор.На 22 години.Има предпоставки за бляскаво бъдеще!!!( като пиша тия години се сещам че Шави и Иниеста на 22 години в Барселна бяха средностатистически футболисти а не двама съвършени халфове както са в момента)

Лас Диара- Не знам за вас ,но на мен Лас ми харесва поне толкова колкото и всички изброени до момента футболисти във халфовата линия.Даже той притежава по добри качества от всички изброени за един на един да мине човек,което много важно.Кой ще е този футболист който ще дойде за сума милиони и ще замести по-добре Лас? Просто няма нужда.

Гранеро-Мадритист,с огромни качества! Мой любимец! Не искам да говоря за него,защото съм много пристрастен а на някои това се струва много странно.

Каналес-20 годишен футбол с огромно бъдеще.Може да беше грешка че не го оставиха още малко под наем в Расинг,но това може да стане този сезон,което показва че халфове не ни трябват.

Педро Леон- футболисти с добри качества,но при толкова добри футболисти не можа да се наложи.Просто футбола се играе с 11 човека и това е.

Гаго-може спокойно да го продават!

Сарабия(18г)- кога ще се наложи,ако се взимат нови и нови футболисти?

Има още двама футболисти от школата които са картотекирани в първия отбор-Алекс(18) и Хуан Карлос(21). Явно щом са в картотекирани значи имат качества.Кога ще играят те? А се съмнявам че само те са талантливи и имат качества.

Реал Мадрид трябва да започне да разчита на своите футболисти и той да създава Нури Сахин. Ако на него не му е даден шанс ,къде щеше да е сега? На резервната скамейка! А в момента се води за един от най-добрите халфове в Европа.

Говори се Дани Парехо....за какво ? Да му се е.е майката на кариерата ли ?

Единствения халф юноша на клуба който може да повиши класата ( и пак не е гаранция) е Борха Валеро.Уникален е!Но струва 25 мил.И все пак кой от горните да остане резерва?

Та,на кой на мястото да бъде взиман халф? Кой да не играе от сегашните футболисти?


ЗАЩИТА
Мисля че там трябва да има най-много промени.
В центъра на защитата ни трябва един или двама ( двама не за друго а заради евентуални контузии на титулярите)

На мен не ми се струва нормално най-добрия защитник да ни е Карвальо.....не че не е добър,но вече е на доста години,става все по бавен а и играе,играе и на края направи супер банална грешка.Не съм за това да го продаваме.Може да играе още един сезон,но трябва да се мисли за подмяна и за добър партньор до него.

Пепе,може да играе като защитник,но и като халф се видя че се справя добре.

Рамос на десния бек,няма конкуренция,но и като централен се справя добре и даже мисля че трябва да се вземе десен бек а рамос да мине в средата.Със него , защитата, има повече бързина и твърдост когато той е в центъра.Освен това Рамос не е ефективен при изнасянето на топката по крилото.Да, тича много, но колко голови паса даде,или колко ефективни пробива направи по крилото ( както Марсело например).Лас направи няколко добри мача като бек,но той по скоро може да попълни някой път дупка от колкото да е титулярен бек.

Албиол-вън

Аребола-добра резерва.

Гарай-този ми е пълна загадка.Не мога да преценя дали има неразкрити качества, но по скоро ми прилича на неразкрит Албиол от колкото на футболист с перспектива.( но не съм сигурен,може да греша).Това което се набива на очи е че няма гъвкавост и демараж което е изключително важно за защитник.Правя разлика между бързина и демараж.

Марсело според мен трябва да си остане бек но трябва още един футболист на тази позиция.Начо се включи много добре в последните 2 мача и защо не да му се дава повече шанс за изява.

Заключение: Халфове и нападатели не ни трябват.За мен е смешно при такава селекция да се говори за нови футболисти в средата и центъра..Според мен ни трябват защитници и има няколко варианта дали да е един бек и един централен или двама централни.( или нещо такова).

Освен това Албиол трябва да бъде веднага махнат от отбора.Абсолютен некадърник.Не знам как е в националния отбор това недоразумение.На всичко от горе си е чист циганин и по тази характеристика му отива да бъде в един друг отбор.



Напълно те подкрепям, трябва ни само защита - според мен някой млад и бърз централен защитник, отново мрънкам това да е Майка Ричардс (макар да няма кой да ни го даде)
let's put a smile on that face...
Още много време ще чакате за славна история....

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Искате ли Адебайор да остане в отбора ?

Мнениеот sl321 » 06 май 2011 15:55

Много хора гледам че подценяват Гранеро.Мисля че ще остане в Реал и в следващите години ще стане много важен футболист.
Според мен има качествата на всякакви такива като Сахин,Махин и т.н
Е това е големия проблем на Мадрид,не си шлайфа диамантите,не си цени това което има а само се взима нови и нови футболисти които ,кой се е адаптирал кой не,на следващия сезон веднага го гоним.
Гранеро освен че има качества,играе със душа и се раздава както никой друг.В очите му има искрата на мадритист като играе,а не отражение на финикийски знаци.
Имам чувстовото че феновете на Реал си заслужаваме това което се случва с отбора в последните 10 години.
Не че нещо зависи от вас или от мен,но съм учуден как така бързо се зачертват футболисти и така лесно се купуват нови и нови които по никакъв начин не се знае дали ще се адаптират,дали ще играят и т.н.

Не е ли по важно да се изгражда отборен дух и усъвършенсване на връзките в отделните линии със тия уникални футболисти които имаме,от колкото да се взимат някави играчи които са направили ЕДИН добър сезон?

Сахин... :roll: пффф

Добрите резултати във всякак сфера на живота се постигат със, ясна визия къде искаш да отидеш,постоянство и стратегия как да го направиш.Очевидно купуването на все нови и нови футболисти не е начина за успех,поне не в спортно технически аспект.Иначе някой че си прави парите и бизнеса от това мен въобще не ме засяга.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

would
Мнения: 2189
Регистриран на: 19 мар 2011 20:31
Skype: Имам
Контакти:

Re: Искате ли Адебайор да остане в отбора ?

Мнениеот would » 06 май 2011 16:07

Не, Адебайор ще е по-добре да къса нервите на феновете на други отбори

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Искате ли Адебайор да остане в отбора ?

Мнениеот hajitsu » 06 май 2011 20:43

Адебайор няма място в Реал! Трябва ни нападател - СТАБИЛЕН!!! Защо не Фалкао или Йоренте... ;)
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Cogenta
Мнения: 3
Регистриран на: 13 май 2011 18:49
Skype: masterb_m
Контакти:

Re: Искате ли Адебайор да остане в отбора ?

Мнениеот Cogenta » 13 май 2011 19:04

Първо здравейте на всички Мадридисти :) Това ми е първият пост и да си кажа мнението.Та Адебайор аз лично не го желая ;) Прекалено много се рита и нищо особено не прави ,прекалено много го мисли пред голова ситуация.Може би единственият му коз така да го нарека е удара с глава,но и там има какво да се желае :) Яд ме е само,че пускаха него във важни мачове , а на резервната скамейка седи човек машина ,а това е Бензема ! Гонзало Игуаин е човек който също има много качества ,но типично за аржентинец прекалява с финтовете ,но е стабилен ! Правилният човек според мен,ако трябва да се купува това е Тевез-борбен, постоянен е, не се предава какъвто и да е резултата.Този играч ми харесва да го вземат и ще се види кой заслужава да е в 11ката на терена :) Нападатели от рода на Дрогба и тем подобни няма смисъл ;) Като се замисля може би евентуално бих се зарадвал и на Руни :) Това е моето мнение ;) Hala Madrid !


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост