Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

DimitarStoychev
Мнения: 216
Регистриран на: 13 фев 2019 23:01
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот DimitarStoychev » 27 юни 2020 21:51

Барселона вече "изваждат" таланти от школата на сила. Дефакто никой от тези момчета няма потенциал да се наложи в една успешна Барселона в дългосрочен план. Фати е едно изключение, което може и да се получи, но може и да е следващият Боян Къркич. Реал поне взема пари за доста от играчите, които и от просто око се вижда, че нямат потенциал да се развият в първият отбор. Примери в последните години много. Всичко е на периоди, няма как да си вечно първи. Аз лично от работата с младите във вторият отбор момчета съм доволен, защото има много момчета, които се наложиха при мъжете. За друга голяма част бяха взети сериозни пари, без никога да са били част от сериозните планове на треньорите.

Raul7Panev
Мнения: 858
Регистриран на: 31 юли 2018 11:46
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Raul7Panev » 27 юни 2020 22:02

1914.1902 написа:
Raul7Panev написа:Хакими ? Едно е да показваш нещо в Дормунд , друго е в Реал. Пример - Йович.
Немското първенство не е на нивото на испанското.
+ това за Интер са все още само слухове. Няма нищо официално.


Тогава защо ги привличаме тези младите? А той е най-добрият от тях.


Ами много просто - печалба на кинти. При всяко едно положение в този случай Реал печели - добър и млад бек или доста прилична сума пари.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот kingofpop » 27 юни 2020 22:08

Шампиони сте тази година пичове, Меси сам каза още преди НГ на кампа, че целта на отбора този сезон е ШЛ :mrgreen: :mrgreen: не знам как се ангажират с такъв товар при положение, че ако не я вземем сезона ще е голям провал, но.... :mrgreen: квото такова
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LM10 » 28 юни 2020 00:28

Как ще продадем Хакими за 40 млн? Много ще ме е яд, ако се осъществи такава сделка.
Изображение

RMCF
Мнения: 2247
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот RMCF » 28 юни 2020 04:12

kingofpop написа:Шампиони сте тази година пичове, Меси сам каза още преди НГ на кампа, че целта на отбора този сезон е ШЛ :mrgreen: :mrgreen: не знам как се ангажират с такъв товар при положение, че ако не я вземем сезона ще е голям провал, но.... :mrgreen: квото такова

Кефи ме как си мислиш че всичко зависи от твоето отборче. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот LevskiZavinagi » 28 юни 2020 10:57

Това е невъзможен трансфер. Най-малкото, защото доста по-големи отбори от Интер желаят в състава си Хакими. Сигурен съм, че Зидан, който именно вкара Хакими в първия отбор, няма да го пусне толкова лесно.
Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11129
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 28 юни 2020 11:18

Изглежда, че самият Хакими е изявил желание да напусне Реал, за да не се превърне в резерва на Карвахалката. Не е глупав, видя какво се случи със Сола. В такъв случай, няма много какво да се направи. Договорът му приключва 2022, след една година цената му ще падне драстично.

В Германия, дори и Патрик Шик, един от големите трансферни провали на Рома , не играе никак лошо. Дали си е намерил удобно място, или първенството не е особено тежко... може да е и двете.

И все пак, Хакими притежава нещо, което не може да се научи или придобие с опит и игрова практика- атлетизъм и скорост. Според Марка, преди да се осъществи трансферът, първо ще се говори с играча, неговия агент и Зидан. След тези срещи, явно ще се стигне до един от двата варианта- нов договор или трансфер.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13619
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 28 юни 2020 16:16

kingofpop написа:Шампиони сте тази година пичове, Меси сам каза още преди НГ на кампа, че целта на отбора този сезон е ШЛ :mrgreen: :mrgreen: не знам как се ангажират с такъв товар при положение, че ако не я вземем сезона ще е голям провал, но.... :mrgreen: квото такова


Атлетико и Байерн ми се виждат най-солидни за тенекето, макар че ще ги излъжем, ако отстраним Сити. Най-големият шанс на Барселона е новият формат до края на турнира. В един мач могат да бият всеки.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23513
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Thsmith » 28 юни 2020 16:19

Най-добре беше да се анулира турнира и да остане без победил тази година. Какви са тези смешни формати и промени? Или се доиграва както е почнал и както е по регламент или не. Само глупости им идват! Едно полезно нещо не са направили от 20 години!
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот kingofpop » 28 юни 2020 16:37

RMCF написа:
kingofpop написа:Шампиони сте тази година пичове, Меси сам каза още преди НГ на кампа, че целта на отбора този сезон е ШЛ :mrgreen: :mrgreen: не знам как се ангажират с такъв товар при положение, че ако не я вземем сезона ще е голям провал, но.... :mrgreen: квото такова

Кефи ме как си мислиш че всичко зависи от твоето отборче. :lol: :lol: :lol:



Зависеше, но явно бая са се заситили всяка година да печелят титлата и си личи, че не играят с желание в първенството. Не знам как се виждат да вземат ШЛ, но да видим :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост