Трансферно лято 2018/19

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот LM10 » 07 авг 2018 14:36

Кова отива в Челси под наем. Дано си го върнем след година-две, ако ли пък не, то поне да бъде част от сделка за евентуален трансфер на Азар.
Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11126
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Furious_Monk » 07 авг 2018 17:08

Real написа:
Furious_Monk написа:
Във футбола обаче ситуацията е доста по-сложна. Там има агенти, които могат да създават сериозни проблеми на работодателя... не само това, има правни вратички, които им развързват ръчичките срещу такива идеи като тези Смит, а и никой клуб не би искал да се забърква в такива скандали, репутацията им зависи от тези неща.
Утре, когато Перес седне на масата да прави бизнес, онзи нали ще си каже... "а това е този, който държеше насила човека... предпочитам да не съм на голяма печалба, но да работя с някого другиго по възможност".

Не, това не е този, който държи хората насила, а този, който им дава по нанайсе милиона заплата. И са подписали доброволно. Репутацията... крайно време е клубовете наистина да си върнат репутацията и да не могат разни пишлемета, блестящи основно с фризурите и пачаврите си, да ги разиграват. Няма нищо скандално в това.
Колкото до падането на цената - да. Но ще падне и заплатата, която нек'ва резерва ще може да иска от следващия си клуб. И премиите в настоящия. Глоби, едно-друго... Дали клубът ще преглътне по-лесно едни 40м. загуба, или играчът - 5м. ... по 5 години, примерно?
А конкретно за Кова... пълни глупости! Ако беше някой френски африканец, латино или друг някакъв ромски интелигент, воден за носа от алчния си агент и оная си работа - да. Но тоя е хърватин, от дете знае какво е дисциплина и достойнство. Може и да иска трансфер, но няма шанс да го търси с цигански номера.



Дори и да му падне цената, тя ще е временно. Дори и да отиде в по-малък клуб, пак...


Иначе Перес май разкара Кова, сега е време и за Модрич и Кроос, след това може да се погледне към Марсело, Карвахал и Варан.

Между другото Кроос си е тръгнал по- ранно от тренировки, дали и той не си урежда някой трансфер... ей така... между другото. 8-)
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот stoper » 07 авг 2018 17:27

Не разбирам защо на всички ви е виновен Перес.
Ковачич каза, че иска да играе по-често, не да е резерва. Това няма как да стане в Реал, нормално е да иска да отиде в друг отбор.
За играчите които искаме се искат невероятни пари. Перес какво е виновен, че не е арабски петролен шейх с цяла страна роби зад гърба си?

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11126
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Furious_Monk » 07 авг 2018 17:59

" Нито дори президентът на Кралския клуб Флорентино Перес, който на 07.08.2017 г. направи следното смело изказване: “Не бих продал Кристиано дори и да ми предложат неговото тегло в злато”."

Само това да му бе лъжата. Цялото му управление е такова. По същия начин, по който излъга, че политиката на Реал е да разчита на младите играчи и това е признак на доверие, а не на безпомощност на трансферния пазар.




Пазарът е такъв, какъвто го направи той. Когато даде 100 млн. за Бейл, цените на повечето играчи бяха двойно по-ниски. Той бе сред първите, който го разби, още от времето на първите галактико.
Като се започне от грешката с Бенитес(преди това Пелегрини, Валдано), та се мине през факсгейт(който все повече намирисва на постановка) и скандала Черишев, та се стигне до ежегодното отслабване на отбора, без реално да има надграждане над състава... та дори и махането на кръста от емблемата на Реал...

Първо Бейл искаше да напусне(сега става главна звезда, след като по преценка на треньора бе резерва в най-важния мач може би за години напред), сега Кова и Модрич, Роналдо вече го направи. Зидан си тръгна( вероятно в точния момент) Всичко това в рамките на едно лято.

За всяка грешка може да се намери обяснение и виновен конкретен човек, но когато се струпват накуп, най-виновен е този който се предполага, че би трябвало да контролира нещата.

Трябва ли да се припомним какво се случва с реконструкцията на Бернабеу и загубата на спонсор, само защото някой не може да се справи със ситуацията. Дори и там където Перес бе силен, дори и там в момента се дъни.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Tiberius » 07 авг 2018 18:28

Нямам търпение да затвори трансферния прозорец и да се приключва с тази мъка. :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Real » 07 авг 2018 18:29

Furious_Monk написа:" Нито дори президентът на Кралския клуб Флорентино Перес, който на 07.08.2017 г. направи следното смело изказване: “Не бих продал Кристиано дори и да ми предложат неговото тегло в злато”."

Само това да му бе лъжата...

Всъщност... май само това НЕ е лъжа. Криско е... колко, към 75 кила живо тегло. За 100м. евро могат да се купят доста повече килограми злато, мисля. :lol:
А Перес, аз съм последният, който би го защитил. Ненавиждах галактико-политиката, не мога да му простя отношението към хора като Дел Боске, Раул, Икер, изприщвам се от далаверките му с арабите, историята с Кръста е потресаваща. Обаче трансферната политика в последните години се отплаща. С никакви инвестиции обрахме един самосвал трофеи и пренаписахме Историята. Иначе и аз искам класен нападател, че ми писна от фалшивата алжирска "деветка". Но пък ако ще скачаме на цигански примадони за 300м или английски ботушари за 250 - а нЕма нужда. Пък и мисля, че по-важен е изборът на треньор и дано Лопетеги да оправдае надеждите.
За изходящите - жалко за Кова, за Кристиано не ми пука - време му беше да поеме. 50 гола? Ами сега ще бележат другите, като няма кой да им се сърди, че не му подават да завършва всяка атака... :mrgreen:
Като цяло, чакам сезона с надежди и интерес. Много повече, отколкото миналия. Да видим...

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Tiberius » 07 авг 2018 18:43

Струва ми се, че не даваме парите за Азар, защото Перес е вманиачен по това да привлече Геймар. Предпочита да не дава сериозна сума за трансфери сега, а да изчака благоприятни обстоятелства да привлече циганчето. Имам това лошо усещане. Дано да не е вярно. :( :x
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот paceto » 07 авг 2018 18:59

Съвсем до скоро се плюеше по Перес, че пръска всяка година луди пари за играчи, а сега пък се плюе защо не пръска. :lol:

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Tiberius » 07 авг 2018 19:36

След като продава най-голямата звезда и водещ голмайстор, нормалното поведение е да опита да купи някой от топ играчите в момента. Вместо това той напира за 5-ти вратар и дори опит не прави да замести Кристиано с друг топ играч.
Едно е да си подкрепяме отбора и съвсем друго да си затваряме очите за импотентната политика, която ръководството провежда вече 3 поредна година.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11126
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Трансферно лято 2018/19

Мнениеот Furious_Monk » 07 авг 2018 21:19

Чучелото, което искаше да бъде крал.

Щеше да е падение за Перес, ако всъщност той някога е бил на високо ниво като управител на този клуб.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта