Барселона - Реал Мадрид 1:1 (FT)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид 1:1 (FT)

Мнениеот MCMXIII » 05 май 2011 22:57

delije_sever написа:Какъв Реал Мадрид. Ти не четеш ли малко форумите. Колко отбори, пропищяха от съдийските тесли в полза на циркаджиите. Милан, Арсенал, Челси, Интер, сега Реал Мадрид. Кои са следващите ?
И хипер, ултра божествения футбол на Барселона, вкарват в четири мача, четири гола срещу Реал Мадрид, като единия е от дузпа, другите два са след измислен червен картон за Пепе. Къде беше Меси,когато той беше на терена, когато бяха 11 на 11, някой разбра ли,че играе този играч и в четирите мача. Смях, пародия, цирк . Съдийски шампион.


От форумите ли добиваш впечатления? Ти на кой отбор си фен? Или просто мразиш Барса? Аз Барса не ги обичм, вЕрвай ми. Или пък обичаш да мрънкаш?
П.П. В Сърбия ходил ли си ? Пил ли си "Веньовачка" или "Кльековачка" ракии? "Лашко пиво" пробвал ли си? Ако да: НАЗДРАВЕ!!
П.П.П. Ще ти го кажа на Сръбски: РМ jе као Барса. Исти курац дуго паковање !!!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23513
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид 1:1 (FT)

Мнениеот Thsmith » 06 май 2011 17:37

TheBest007 написа:Срещу Арсенал и Интер ни ощетиха :!: Ама к'во да обяснявам на такива "капацитети" като теб :lol: Повтори този пост още 100 пъти и да видим дали ще ти обърне внимание някой :lol: :lol: :lol:

Вие винаги сте ощетени бре... то нередовен гол (пике), измислен червен картон (мота) и спиране на откъсващ се играч сам срещу вратаря с явно несъществуваща засада (милито) е нищо... Виш ако бяха признали и втория нередовен гол след ръката на Туре може би нямаше да сте така жестоко ограбени :lol:

A да и спестен червен картон на Абидал и още 4-5 жълти за симулации както и измислен такъв на Перси изобщо не е подпиране.. Мачовете с Реал и Челси няма изобщо защо да ги споменавам, че чак гнус ме хваща


Изображение
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15595
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид, ШЛ, 3 май (вторник), 21:45

Мнениеот fcb_bg » 06 май 2011 17:38

sl321 написа:След като не ми се говорят празни приказки месеци наред,реших за 2 часа да гледам пак мача и да ви напиша какво съм видял,и повече да не коментирам този мач.Към написаното прибавям и теслата от първия мач,но там е много очевидна до като тука е по добре издокосурена.
За сметка че това мнение заема мястото като за 30 сигурно,за тези два ФАРСА не мисля повече да пиша.Както казва един мой приятел: Това не е БАРСА,това са два поредни ФАРСА.
Ето това видях:


3-та мин. Роналдо води топката след което на един метър от линията на наказателното поле ( диагонално от вратата) след шпагат на Масчерано играе с ръка.Спира се атака ,фаул не е отсъден.След което Бускетс на аутлинията прави поредното си циркаджийско изпълнение.

Тук вместо да се даде нарушение и от него евентуално да има опасен удар към вратата на Барселона,съдията им дава шанс отново топката да е в тяхно владение.

6-та мин .Неотсъдено нарушени блозо до наказателното поле срещу Алонсо.Тук също е мног подходящо за пряк удар към вратата,но топката остава отново в тяхно владение.( ето как процнтите на притежание нарастват,с това и спокойствието в техния отбор).

7 мин.Правилно отсъдено нарушение на Диара срещу Иниеста.Не може да говори за никави жърли картони и глупости.Просто нарушение след борба за топката.Отделен е мометна че се вижда и на повотрението че Иниеста пада по познатия начин-покосен от картечен огън,със пръсъщи за холивудски актьор а не за футболист, жестикулации на лицето извиквайки ООООООООо.

7 ма мин.Първи удар към вратата на Реал отправен от Иниеста .Топката излезе на около 2-3 метра покрай страничната греда.

10 мин. Първо нарушение на Албиол в мача.Нарушението е срещу Педро в половината на Барселона.Нарушението от така наречениете рутинни,които се случват на всички мачове ,със всички футболисти във всички първенства,и ако за такива нарушния се дават жълти картони на всякъде и всякога,би трябвало в 90 % от случаите отборите да завършват с по 7-8 човека( а аз до колкото знам с по малко от 8 човека мача се прекратаява но за това не съм сигурен).Няма значение,съдията отсъжда нарушение и жълт картон на Албиол.Ако това е жълт картон,нарушението на Бускетс срещу Алонсо в мача за купата е за директен червен и наказание минимум 10 мача.

13 мин.Пърово нарушение в мача на Карвальо срещу Меси.Жълт картон за Каравальо.Ако това нарушение е за жълт картон то нарушението на Масчерано срещу Пепе ( няколко мин преди да изгонят Пепе в първи мач на полувиналите) беше за директен червен.

Вече виждаме как съдията взима нещата в свои ръце.Централните защитници на Реал Мадрид са с жълти картони в 13 мин на мача.
И ако във втория случай може да се даде желт картон,заради това че беше спряна атака,то в първия случай съдйското решение беше абсолютно грешно според мен.

15 мин.Съдията отсъжда нарушение в полза на Барселона след като Игуаин пресира Шави отзад,Шави се надупва,и след допира на Игуаин с него, пада.Ако не беше отсъдено нарушение Шави губеше топката, очертаваше опасна контра защото Реал бяха в числен превес в тази зона,а футболистите на Барселона бяха се изтеглили напред.
От типа изпросени нарушения които някои слаби или добре посъветвани съдии отсъждат ,но ако не се даде,няма да е несправедливо,зависи от вижданията на съдията.( и естествено от заръките към него).
След няколко мин има ситуация във която срещу Диара ИМА нарушение ,то не е отсъдено след което имаше атака трима на двама за Барселона.

16 мин. Нарушение на Алвеш срещу Роналдо като Алвеш умишлено прави заслон,на Рналдо.С артистичните качства и на Алвеш и на БУскетс,спокойно можеше да се изпроси жътл картон.
Не апелирам за това.Искам да кажа какво се случва ако е от другата страна.
С няколко думи.....Правилно отсъдено нарушение срещу Ронадло.

17 мин,претенции на Барселона за нарушение на Диара срещу Меси.Абсолютно неоснователни.Игра тяло в тяло,по силния физически футболист печели единоборството.Съдията правилно не отсъжда нарушение.

20 мин отсъдена засада на Игуаин.По скоро има като гледам пиша го защото чух мнение че е нямало.Освен това Валдес излезна и хвана топката.И да не беше отсъдена засада,Игуаин нямаше шанс.

22 мин. След изпълнеие на ъглов удар Барселона има добра взъможност за гол,но удара на Бускест с глава беше попадна право във ръцете на Касиас.

26 мин.Отсъдено е нарушение в полза на Барселона за нарущение срещу Меси.Не се разбира според съдията кой е извършителя,защото Диара отнема абсолютно чисто топката на Меси който на скорост се сблъсква с Карвальо.
След като го гледах няколко пъти според мен,тук има нарушение на Карвальо срещу Меси.

26 мин.Атака за Реал.Неотсъден фаул срещу ди Мария извършен от Шави.Абсолютен фаул.
Отново съдията позволява топаката да остане във владение на Барселона и да имат спокойстве,във момент в който трябва да са под напрежение.
Това много тънки моменти които са мнооооого важни.
До момента имаме три неотсъдени фаула за Реал които могат да променят значително картината на терена.
.....продължавам на края ще направя изводите...

28 мин.Нарушние на Карвальо,срещу Меси.Има нарушене,но в никакъв случай не може да се говори за жълт картон както чух някакви претенции.

29 мин .След като двата отбора са се захапали на преса,и след няколко грени паса и в двете посоки ,Масчерано овладява толпката повежда си я синлно,Алонсо го пресира и след Масчерано вижда че я губи,пада.Съдията не прокуска да дане нарушение.Има съдии които биха дали това нарушение.Има и такива които не биха го дали.Зависи от разбиранията на съдията и от това от кой е съветван и в коя посока.
Според мен нарушение има.Но тук въпроса е : Защо идентично преди няколко мин не се дава срещу ди Мария???
Отново съдията дава шанса притежанието на топката да остане в Барселона,след като може да е обратното както видяхме по и по рано.

30 мин .Спорна топка.Алонсо я избива чисто,Педро се строполява,съдията не отсъжда нарушение,споре мен правилно.

30 мин.Марсело е фаулиран от Меси .Съдията правилно отсъжда нарушение.

31 мин.ди Мария центрира,към Роналдо в наказателното поле.Роналдо иска да подаде с гърди или и той не знае какво иска да направи,само че,съдията е вдигнал вече засада, а спросто око се вижда че той е на метър от засадата.Това е много смешен момент.
Няма значение че Роналдо не отигра добре топката.Засадата е вдигната преди топката да отиде при него.
Застраховка!!!
Напреженето в за Барселона,в близост до вратата отново е туширано от съдията.Мача може да продъжи.

32 мин.Опасен и добър удар на Меси към вратата.Касияс спасява.

33 мин.След добра атака на Барселона,Меси завършва с удар покрай вратата.

34 мин.След като Диара губи топката в центъра на терена,Барселона прави атака трима на двама,която завършва с удар на Вия ,но Касияс спасява.

Тука е много тънък момент дали има нарушение срещу Диара.Като видя тия моменти побеснявам как на Барселона дават в подобни ситуации нарушение,(топката остава във владение на отбора за който е отсъдено нарушението и има спокойствие) вместо това за Реал не ги дава.Какво е това? Футбол или някаква друга игра.Играта на ФИФАлона?
Абсолютно тендеционно не беше дадено това нарушение.Много тънки момнети ,чрез които морала на единя отбор пада а на другия обратно настроението се покачва.
Когато тия настроения се повлияват от съдията аз го наричам съдииски подпирания.

35 мин може да бъде отседено нарушение срещу Вия,близко до наказателното поле на Реал,съдията дава авантаж и Педро бие покрай вратата.

36 мин.Отсъдено нарушение в полза на Барселона срещу Пуйол.Едино от скандалните решения на съдията този мач.След това Роналдо оставаше сам срещу вратаря.

НЯМАМ ДУМИ.

37 мин.След абсолютно неправилното спиране на атаката на Реал последва опсна такава на Барселона която завърши с удар на Меси който пък Касияс спаси.

40 мин Опасна атака на Реал,завърши с центриране на Роналдо към ди Мария по земя.Добра намеса на Валдес.Хвана топката току пред краката на ди Мария.

41 мин.Нарушние на Диара срещу Меси.Може да се даде жълт картон на Диара.Съдията не го вдига.

За пръв път грешка във вреда на Барселона и в полза на Реал.И все пак спред мен "може да се даде",не е задължителен.

43 мин.Правилно отсъдена засада на Педро.

44 мин.Правилно отсъдена засада на Вия.

45 мин.Правилно отседъно нарушение на Карвальо срещу Меси.За жълт картон не може и дума да става.Топката отива във футболист на Реал.Влизането не е грубо,така че всякакви претенции за втори жълт картон са неосновтелни според мен.
Не съм сигурен дали има и контакт между двамата.

ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ.

46 мин.Отсъдено нарушение на Диара срещу Иниеста.Добре изиграно от Иниеста.Един добър ( и неполучил съвети за едната страна) съдия, никога не би дал това нарушение.Топката отново е спечелена от Реал Мадрид и непсраведливо подарена от съдията на Барселона.

Просто Иниеста губи топката вдига краката( присъщо за нежната половина) и се строполява долу.Съдията ествествено че е на мястото си и отсъжда нарушение.

47 мин.Скандално отсъждане на нашия човек.Пике извършва нарушение срещу Роналдо,в близост до наказателното поле,Роналдо пада,и със чрез падането си със тялото закача крака на Масчерано който пада.Топката отива в Игуаин който вкарава топката в мрежата.
Отсъждането е нарушение на Роналдо срещу Масчерано.

Според мен трябваше да има нарушение за Реал и жълт картон за Пике.

Но като виждаме колко нагло са подпирани Барселона в последните няколко години,тази ситуация като нищо можеше да мине и да бъде зачетен гол,ако беше в тяхна полза което ме вбесява.

За това отсъждане просто като го гледах мача,онемях.Не можех да повярвам.Сега още повече.
Срамна работа!

54 мин .Гол за Барселона!Нямам претенции.

57 мин .Нарушение на Адебайор срещу Бускетс.Много съдии биха дали жълт картон за това нарушение.Според мен можеше да се даде.


58 мин.Съдията отсъжда нарушение на Диара срещу Бускетс,като дава на Диара жълт картон.
Според мен няма нарушение,камо ли да говорим за жълт картон.Диара играе с топката и ако има някакъв контакт между краката на двамата то е минимален.

Отново Бускетс с познатото си симулативно падане ( в първия момент се чуди за кой крак да се хване защото крака на Диара минава между двата на Бускетс и въобще няма удар или контакт ),упся да предизвика жълт картон, в ситуация в която Според мен няма абсолютно никакво нарушение.
Диара изпреварва Бускетс,и не удря никаква част от тялото му.


Срамна работа!

61 мин.Съдията отсъжда нарушение на Роналдо срещу Меси в близост до наказателното поле.Има очевидно спъване.

62 мин.Съдията отсъжда нарушение на Меси срещу Алонсо.Няма повотрение,но от това което виждам Меси избутва отзад Алонсо.
Според мен има нарушение.

64 мин.Гол за Реал.

65 мин.Ди Мария е до тъча пресират го трима,Педро го фаулира,Ди Мария тръгва да изпълнява фаул,Педро му препречва изпълнението на фаула.....съдията бил отсъдил тъч.Хаха...

Естествено през това време се връща отбора на Барселона в по задни позиции и всичко е ок.Мача може да продължи.

65 мин.След испълнението на тъча ди Мария повежда топката Бускетс го фаулира и след това му избива топката.
Впрочем по моите разбирания тук нарушение може да не се дава,въпреки че може и да се даде.
Това което ме вбесява е че ако падащия футболст е от Барселона,100 % ще бъде свирен фаул.
И другото.Защо след като и да има да се даде фаул никой не може да каже на съдията нищо,защпо не го дава за пореден път?????
Защо ли? ФИФАлона за това.

67 мин. Адебайор се доближава до Иниеста,той пада и веднага става,нарушение не е отсъдено.
Според мен Адебайор го е ударил много силно,но Иниеста е мъж и веднага стана без да се свива и без да има протест.(това на майтап)
А на сериозно.Той Иниеста пада за всеки случай,и ако иде топката случайно във футболисти на Реал да може да се търси нарушение ,което както се убедихме съдиите им го дават.След като видя че няма проблем скокна.
Това им е стила и част от тактиката чрез която си изграждат образа на много добри.

68 мин.Абсолютоно смешно отсъждане на съдията.Познайте в чия позла?
Диара изпреварва Шави,взима топката,а Шави естествено се свлича.
Срамна работа.

Това е при положение че целия отбор на Реал в е половината на Барселона.Ама нали трябва да им е спокойно.
69 мин.Жълт картон за Чаби Алонсо.Да, съгласен съм.Но вижте как нещата са навързани.Веднага след подаването от несъществуващия фаул отсъден за Барселона,се получава ситуацията.
Най верятно това да са детайлите за които Гуардиола постоянно говори че решават тия мачове.

70 мин.Абсолютно безобразно неотсъден фаул на Масчерано срещу Арбеол в близост до наказателното поле.
След като се вижда че Реал в последните мин прави преса и опитва атаки за пълен обрат,съдията се намесва като оспокаява за пореден път положението.
Сега целия тобор който е в полето на Барселона трябва да се изтегли назад.Нали трябва спокойствие за нашите хора?
Това е безобразие!Това не е футбол.Това е влияние от съдията което е почти невидимо,но толкова важно за крайния развой.

71 мин.Роналдо тръгва с топката на пред,Бускетс прави нарушение подобно на това на Алонсо срещу Меси коагто Алонсо получи жълтия картон,след която Роналдо ( както и Меси остана на крака) не падна,но нарушението го забави и Масчерано за втори път в послената мин влзена с бутоните на пред.
Не удари Роналдо ,но нали се дават червени картони само за влизане,Трябва ли да му счупи краката?( ревльовци!!!
Според мен съдията трябаше да отсъди нарушение в полза на Реал за нарушение на Бускетс срещи Роналсо.
ВМЕСТО ТОВА ТОЙ ИМ ПРЕДОСТАВЯ ВЪЗМОЖНОСТТА ПАК ДА СА СПОКОЙНИ И ДА ВЛАДЕЯТ ТОПКАТА.
И АЗ ТАКА МОГА ДА ВЛАДЕЯ ТОПКАТА.

Това е нагледен пример как няколко такива неотсъдени нарушение можеш да спреш устрема на даден отбор и морала веднага пада естесвено.

Ама това на някой му се струва смешно.

73 мин.Дълго центриране на Касияс към Роналдо.Ронадло скача играе с топката а Алвеш от зад го попира в гърба до като е във въздуха>
Класическо нарушение извъшено в близост до наказателното поле на Барселона.
Съдията отсъжда аут!
75 мин .ИНиеста губи топката и естесвено какво се случва.Пада.Този път съдията не отсъжда нарушение.
Евала.Много е справедлив.Да не отсъжда нарушение тогава когато няма е постижение за този мафиот.

76 мин.Смешен жълт картон на Марсело.Играе за и със топката.По принцип нападателите в такива ситуации прескачат футолиста праещ шпагат,но гнома не е свикал че някой може да избива топката и си подтичва във свински тръст.
Абсолютно незаслужене жълт картон на Марсело.

77 мин.Съдията отсъжда нарушение на Алонсо срещи Меси>
Абсолютно никакво нарушение.НИКАКВО.
Алонсо ихрае с топката и я избива.
Срамна работа>

Естесвено топката остава в тяхно владение.Съдията им подарява поредната порция спокоййствие и обезсърчава все повече Реал.

80 мин.Положението става комично.100 % нарушение на Масчерано срещу Роналдо на около 25 метра фронтално от вратат на Барселона.Няма нарушение.Не няма.Нарушението на Адебайор в следващия момент срещу Пике.

Срамна работа!!!!
Ужаааааас.
Кой владее топката? Да е,да е ,кой да е? Цъ цъ.Нямам думи.

82 мин. Жълт картон за Педро.За чии х.й? Да кажат хората,ето съдията е справедлив и в двете посоки.
Трагедия.

84 мин.Отвратителна симулация на Масчерано.Този грозник в Англия беше като ръгбист,тука как успяха да го пречепят така и да мине на другия бряг не знам.
Тука съдията правилно не даде жълт картон,каквито бях претенциите,но съм сигерен че не е заради това че е много честен.Просто не искаше да си създава главоболия в края на решен мач и после пак да има по големи скандали от колкото и в минали мач ( така е бил съветван явно).
....след няколко секунди зверско превиване ,става и даже и не куца....не е истина не мога да повярвам.

85 мин. Нарушние на Карвальо срещу Меси.Има според мен.Тук всичко е ок.
След няколко секунди,нарушение на Адебайор срещу Меси.Заслужен жълт картон.

87 мин. Нарушение на Алонсо срещу Шави.Имаше.

88 мин.Нарушение на Карвальо срещу Алвеш.Имаше.

89 мин.Педро умишлено се препречва пред топката след като Касияс се опитва да изпълни непряксвободен удар.
91 мин.Отново Педро лежи по тревата и отново преодолва нечовешки болки.

КРАЙ НА МАЧА!


Ако кажа ,честито на феновете на барселона ще бъде твърде лицемерно и за това няма да им кажа.Който както иска да го разбира.

Съдиите бяха в основата на това вие да сте на финал!


Еееее, след като си избърсах сълзите от смях, бих искал да запитам, как се придобива правото да обиждаш във форума? Трябва ли да съм фен на Реал Мадрид?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
McMarto
Мнения: 197
Регистриран на: 27 май 2010 11:39
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид 1:1 (FT)

Мнениеот McMarto » 06 май 2011 22:11

Няма кво да се смееш, на 90% съм съгласен с поста му.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта