НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
football.total
Мнения: 563
Регистриран на: 02 сеп 2008 22:30
Контакти:

НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот football.total » 03 май 2010 12:08

...или кратка ретроспекция на един "дяволски" провален сезон


04.04.10 Великден… Един от най-светлите християнски празници…

04.04.10 “Дяволите” държат съдбата си в собствените си ръце. Чакаме Челси на гости (Х ни е достатъчен), чакаме Байерн на гости (победа с 1:0 ни е достатъчна).

11.04.10 Седмица по късно, “дяволите” са с празни ръце. Пропилян сезон, на всеки се случва… Кофти е обаче като се препънеш точно на нялко метра преди финала след като си водил убедително.

Че отбора ми игра слабо, или хайде да кажем не на необходимото ниво, като изключим първото полувреме с Байерн и второто полувреме с Челси, ОК… Съгласен съм. НОМЕР 9 обаче беше безобразно слаб. Точно в мачовете на истината. Точно когато сякаш Господ му даде шанса да се докаже в отсъствието на „конкурента“ му в атака. Слагам конкурент в кавички, защото няма как Руни да бъде конкурент на НОМЕР 9. Все едно с Лада да гониш Мерцедес. Не става. Незнам какво си си пожелал за Великден НОМЕР 9, но определено по-добър подарък от този който получи от съдбата надали би могъл и сам да си направиш. Жалко е че ти нямаше смелост дори да го разопаковаш. Срещу Челси апатичен, с един удар в очертанията на вратата за 90 минути. Срещу Байерн те видяхме за 10 минути, слава Богу само за 10 минути. Руни игра на един крак… Стисна зъби и игра, и пак направи много повече на терена отколкото ти, ако беше започнал титуляр. Срещу Блекбърн в неделята след това имаше достатъчно шансове НОМЕР 9 за да донесеш така желаните 3 точки за титлата. Срещу бившия си Тотнъм ти НОМЕР 9 пак портеше положение след положение. Върха беше срещу Съндърланд. Какво трябва да се случи НОМЕР 9 за да отбележиш най-накрая? Да си сам на терена ли? Едва ли... Пак нещо ще ти е криво. Я дъжд ще вали, я вятър ще духа... НОМЕР 9 ти помниш ли кога за последно вкара на отбор от първата половина на таблицата? Защото АЗ НЕ! НОМЕР 9 да си спомняш кога за последно реши мач с твой гол? Защото АЗ НЕ! Когато си посредствен и в националния отбор и те критикуват за играта ти, ти НОМЕР 9 се сърдиш и изливаш гнева си по разни блогове и сайтове. Защото ние българите сме мразели и критикували успелите? Сигурен ли си НОМЕР 9 че сме такива??? Да си чул критика срещо Веско Топалов примерно? Някой да е оплюл Матей Казийски наскоро? Йoрдан Йoвчев? Когато те критикуват в Англия за слабата ти игра, ти НОМЕР 9 си мълчиш. Да те там разбират от футбол, за разлика от нас. Ние само злобeeм, завиждаме, не понасяме успелия. Това според теб НОМЕР 9, нали така? Ти НОМЕР 9 определено си успял! Успя в Тотнъм, успя в Леверкузен. Но не успя в Юнайтед. ФАКТ! Така че моля те НОМЕР 9, сам си събери багажа за следващия след теб. Дано той не бъде отново най-скъпата резерва в историята на клуба ми!

Cukyens
Мнения: 235
Регистриран на: 21 мар 2010 03:59
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот Cukyens » 03 май 2010 12:24

:) :) :) Това е прекалено .... Какво е виновен Бербатов за провалените мачове от САФ ???? Точно на 2-рия мач с Мюнхен каква беше ролята на Рууни на терена ? Никаква , тТОЙ НЕ ПИПНА ТОПКА ! Знам , че ти е тежко да го гледаш отново , но си го свали от някъде и прегледай записа , да видиш какво толкова е направил Рууни ! Това , м/у другото беше и една от най-големите грешки на иначе най-великия мениджър в историята ... Мачът с Тотнъм ??? Прегледай пак пресата и изказванията , че дори и в Англия бяха доволни от Бербатов ... " Само с такава игра можеш да останеш " - това беше едно от заглавията ... Я ми кажи ... Не ти ли прави впечатление футболистите на Юнайтед колко често играят с Бербатов ? Аз ще ти кажа - Не много често ... Лично съм гледал поне 4 мача , в които Рууни е на нищожна позиция , Бербатов е сам и футболистите избират естествено да подадат на Рууни ... И не ми казвай , че не знаеш защо ... Юнайтед винаги са играли само за 1 футболист ! В близкото минало това беше Роналдо , в настоящето е Рууни ... Няма да се изненадам , ако Рууни отиде в Реал и Бербатов остане , след 1 година да говориш по друг начин ! И това е факт , Юмайтед винаги са играли само за 1 човек ! Да Бербатов не струва 30 млн. , но това беше трансферна игра ! Проблемите ви не се дължат на Бербатов и го запомнете !

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот ros » 03 май 2010 12:31

№ 9, Моля те - остани... Остани, защото не мога да си представя как ще изглежда Юнайтед без теб.
Не разбирате ли, че е отвратително цялото поведение и отношение на някои български фенове към Бербатов.
Кога някой от вас ще напише "Гари, махни се" или "Карик що за футболист си?". Прекалявате
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот Angoff » 03 май 2010 12:34

Ситуация 1 :
Ливърпул взема Х на Челси а по-късно през деня Манчестър бие с 1-0 Съндерланд след 2 пропуска на Бербатов и слаба игра .
Реакция от медии и фенове : Манчестър ще е шампион , всички се радват ... Бербатов изпусна но на всеки се случва !

Ситуация 2: Челси би Ливърпул и с това отказа Манчестър Ю от титлата , който побеждава Съндерланд с 1-0 с 2 пропуска на Бербатов и слаба игра от негова страна
Реакция от медии и фенове : Манчестър Юнайтед сдаде титлата , безобразно слаб Бербатов , време е да се отървем от него не става за нищо ... и всички си го изкарват на Бербатов за изгубената титла а и за всеки провал в последно време.

Та авторе щеше ли да напишеш подобна тъпотия ако Ливърпул бе победил или взел Х на Челси ... НЕ ! щеше да ревеш като магаре как пак сте номер 1 и т.н.
Ами ако Бербатов не бе спечелил дузпата с/у Тотнъм толкова късно мача тогава ?

От злобата си за пропуснатите Шампионска Лига и Премиършим ти реши да нападнеш сънародника си и капитан на националния отбор на България и да го обвиниш във всички грехове така ли ?!?!?

Всички други играчи на Манчестър се представиха брилянтно и само НОМЕР 9 , както го наричаш ти ( показва не друго а колко си ограничен) и само НОМЕР 9 бе виновен за провала на Ман Ю ...

Във този отбор , колектива никога няма да е ценен от фенове и преса за вас явно е важно да има 1 открояващ се от всички да му се кланяте като на бог , преди беше Роналдо сега е Рууни а другите кучета ги яли !
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот dodo7271 » 03 май 2010 12:43

Невероятно е. Всеки ден се убеждавам как ние българите мразим преди всичко успелите си сънародници. Да, вярно е, че Бербатов не играе добре, но защо с такава злоба се отнасяме към него??????
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
football.total
Мнения: 563
Регистриран на: 02 сеп 2008 22:30
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот football.total » 03 май 2010 12:50

Angoff написа:Такива като теб трябва с тояги да ги бият на центъра на селото от,което си ...

Ситуация 1 :
Ливърпул взема Х на Челси а по-късно през деня Манчестър бие с 1-0 Съндерланд след 2 пропуска на Бербатов и слаба игра .
Реакция от медии и фенове : Манчестър ще е шампион , всички се радват ... Бербатов изпусна но на всеки се случва !

Ситуация 2: Челси би Ливърпул и с това отказа Манчестър Ю от титлата , който побеждава Съндерланд с 1-0 с 2 пропуска на Бербатов и слаба игра от негова страна
Реакция от медии и фенове : Манчестър Юнайтед сдаде титлата , безобразно слаб Бербатов , време е да се отървем от него не става за нищо ... и всички си го изкарват на Бербатов за изгубената титла а и за всеки провал в последно време.

Та авторе щеше ли да напишеш подобна тъпотия ако Ливърпул бе победил или взел Х на Челси ... НЕ ! щеше да ревеш като магаре как пак сте номер 1 и т.н.
Ами ако Бербатов не бе спечелил дузпата с/у Тотнъм толкова късно мача тогава ?

От злобата си за пропуснатите Шампионска Лига и Премиършим ти реши да нападнеш сънародника си и капитан на националния отбор на България и да го обвиниш във всички грехове така ли ?!?!?

Всички други играчи на Манчестър се представиха брилянтно и само НОМЕР 9 , както го наричаш ти ( показва не друго а колко си ограничен) и само НОМЕР 9 бе виновен за провала на Ман Ю ...

Във този отбор , колектива никога няма да е ценен от фенове и преса за вас явно е важно да има 1 открояващ се от всички да му се кланяте като на бог , преди беше Роналдо сега е Рууни а другите кучета ги яли !


А такива като теб приятелю трябва ежедневно да посещават очен лекар. Та дано поне им прогледнат малко очичките заслепени от местен патриотизъм, криворазбрана гордост и фалшива слава...

Ситуация 1: Ман Юнайтед е шампион - БЕРБАТОВ СЪС СЛАБ СЕЗОН!
Ситуация 2: Челси е шампион - БЕРБАТОВ СЪС СЛАБ СЕЗОН!

Да виждаш разлика? Защото аз не приятелю. Чесли ще са шампиони защото си го заслужиха. Дяволите не бяха на нужното ниво този сезон. ФАКТ! Бербатов беще дори доста под нивото им - ФАКТ! Бербатов струва 30 милиона - ФАКТ! Бербатов е резерва във всички важни мачове на тима си - ФАКТ! И спрете с глупостите - по тактически съображения.... Що Дрогба не остана вчера на пейката по "тактически" съображения. Нали Челси играе успешно и с 1 нападател. Справка - участието на Дрогба на КАФ! Бербатов няма гол срещу топ 6 - ФАКТ! Бербатов няма решителен гол срещу силен съперник за национала от 2002 насам - ФАКТ! На Бербатов все съотборниците му са слаби (то не че на един Вучинич са по силни, ама Мирко се спуква да вкарва за страната си) - ФАКТ!

Та приятелю, свали си очилата "Бербатки" и ми говори с ФАКТИ! Не с фенски изблици на криворазбран патриотизъм.
Аз съм фен на Юнайтед!
Аз плащам билети за домакинските двубои когато ходя да ги гледам.
Аз имам право на мнение. И ТО Е - АЗ НЕ ИСКАМ ПОВЕЧЕ БЕРБАТОВ ДА РАЗХОЖДА НОМЕР 9 В МОЯ КЛУБ. Не ми пука българин ли е, пакистанец ли е, французин ли е. Този футболист не отговаря на нивото на отбора ми в момента. Толкова по въпроса!
Последна промяна от football.total на 03 май 2010 12:52, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6855
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот soilwork » 03 май 2010 12:51

Само да вметна на авторчето на темата: Златан Ибрахимович -27 мача като титуляр-16 гола-закупен за 20 млн. Аз не съм чул още вестниците в Испания да го "разпъват на кръст" след всеки мач ,а особенно при последното му "представление" срещу Интер,ако беше в Юнайтед-досега щяха да са го разкъсали.....Бербатов е отборен играч-не е тип консуматор като Ибра,Рууни,Тевес и др.-тия си чакат на "гюме" и гол.Значи има статистика вземи виж за колко гола е подал миналия и този сезон,колко гола е вкарал,в колко мача е почвал титуляр и т.н След това си прави анализите.САФ го каза преди седмица:Бербатов е изумителен играч!

Курти
Мнения: 1
Регистриран на: 29 апр 2008 09:11
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот Курти » 03 май 2010 12:54

Когато струваш толкова много пари (можеш да построиш цял град в провинцията),трябва да си на ниво въпреки всичко.Бербатов си е добър играч,дори повече.Обаче,липсва му ония хъс дето го имат докерите по Темза и хамалите в Ливърпул.Язък!Защото във футбола ако нямаш хъс и злоба,не вървиш.Бербо трябва да смени стила си,футболът в Англия не е балетът на Болшой Театър.Там трябва да си като Руни,Скоус и пр.Все момчета с хамалско излъчване и почти такъв интелект.Дори и Кристиано Роналдо играеше като селски ерген,ама пак с хъс.Тка че,за хубави очи никой вече не казва браво.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6855
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот soilwork » 03 май 2010 12:55

Тоест доверяваме се на Съра а не на смешник като теб!! Тоест смешния ти плач няма да достигне до никой! :evil:

Потребителски аватар
football.total
Мнения: 563
Регистриран на: 02 сеп 2008 22:30
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот football.total » 03 май 2010 12:55

soilwork написа:Само да вметна на авторчето на темата: Златан Ибрахимович -27 мача като титуляр-16 гола-закупен за 20 млн. Аз не съм чул още вестниците в Испания да го "разпъват на кръст" след всеки мач ,а особенно при последното му "представление" срещу Интер,ако беше в Юнайтед-досега щяха да са го разкъсали.....Бербатов е отборен играч-не е тип консуматор като Ибра,Рууни,Тевес и др.-тия си чакат на "гюме" и гол.Значи има статистика вземи виж за колко гола е подал миналия и този сезон,колко гола е вкарал,в колко мача е почвал титуляр и т.н След това си прави анализите.САФ го каза преди седмица:Бербатов е изумителен играч!


...мисля няма какво повече да коментирам мнението ти. Сам си помисли по въпроса за "изумителния" играч залепен обикновено за пейката...


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта