Стига с този Sun

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Тоти
Мнения: 68
Регистриран на: 19 мар 2009 11:48
Контакти:

Стига с този Sun

Мнениеот Тоти » 20 апр 2010 09:57

Не ви ли омръзна да копирате жълтите издания на острова ,един българин имаме от световна класа в. Sun го тъпче ,а ви го смачквате. В Англия им е криво че един българин взема толкова пари ,а тука го мразят защото в един определен период е бил играч на Цска


Изображение

един ден като му писне от подкрепата в България това ще ви покаже Бербатов и на вас всички малки душички

Потребителски аватар
Blue Varna
Мнения: 373
Регистриран на: 21 сеп 2009 20:43
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Стига с този Sun

Мнениеот Blue Varna » 20 апр 2010 10:20

Много си прав колега.Стига с този смотан жълт вестник.Преди имаше при нас един весник ШОК(незнам дали още съществува),защо него никой не цитираше а еквивалентния Англииски Сън секи ден се цитира?Вчера във друг сайт четох интервю на Емил Данчев,който каза,че Сън води умишлена война стрещу Митко.И аз не харесвам кой знае колко играта му в Манчестър,но трябва ли секи ден да го плюем и коментираме?
Жените са като богомолки - докато не изядат на мъжа главата, не се спират

Потребителски аватар
Тоти
Мнения: 68
Регистриран на: 19 мар 2009 11:48
Контакти:

Re: Стига с този Sun

Мнениеот Тоти » 20 апр 2010 10:34

в момента и на мен не ми харесва играта на нашето момче ,но те го смачкаха всекидневното оплюване ,тъпчене от чужди и НАШИ МЕДИИ ,но аз му познавам играта и възможности от годините в Германия до сега и знам че той ще си върне тази форма и ще радва с фантазията си и техниката която има, феновете си ,но не и тези от острова който са нямали такъв техничен футболист

Потребителски аватар
martini_bg
Мнения: 160
Регистриран на: 06 яну 2010 12:06
Контакти:

Re: Стига с този Sun

Мнениеот martini_bg » 20 апр 2010 10:37

Абе пичове,стига с тези глупости бе.В Англия като пръднат,вие да не останете по-назад ,се насирате.Ако SUN беше Български вестник ,нямаше да го броите за жив!То бива липса на самочуствие ,ама ващо на нищо не прилича.
Последна промяна от martini_bg на 20 апр 2010 10:47, променено общо 1 път.

F. Redondo
Мнения: 1
Регистриран на: 20 апр 2010 10:41
Skype: mushkaty
Контакти:

Re: Стига с този Sun

Мнениеот F. Redondo » 20 апр 2010 10:46

Те сън са нещо като жълт труд . А хората от гонг им вярват на 100% . Спрете да публикувате само тъпотиите на жълтите вестници в Англия . Ако само с това си пълните сайта сте жалки .

chelseabg
Мнения: 1167
Регистриран на: 19 юли 2009 14:03
Контакти:

Re: Стига с този Sun

Мнениеот chelseabg » 20 апр 2010 10:50

Тоти написа:в момента и на мен не ми харесва играта на нашето момче ,но те го смачкаха всекидневното оплюване ,тъпчене от чужди и НАШИ МЕДИИ ,но аз му познавам играта и възможности от годините в Германия до сега и знам че той ще си върне тази форма и ще радва с фантазията си и техниката която има, феновете си ,но не и тези от острова който са нямали такъв техничен футболист

Откога гледаш футбол?Други мачове,освен тези на Бербатов гледаш ли?
А това дето каза,че им било криво че Българин взима толква пари :lol: :lol: :lol: :lol: Ами тия африканци,дето взимат колкото него че и повече-Дрогба,Есиен,Адебайор за тях нещо?Видич,Модрич,Тошич?
Аз съм много голям фен на Бербатов и се надявам да покаже отново тези игри от последните му години в Леверкузен и Тотнъм,но такива изказвания са смешни..а и трябва да побърза защото никой няма да го чака а и е на 29..надявам се да успее..

Потребителски аватар
martini_bg
Мнения: 160
Регистриран на: 06 яну 2010 12:06
Контакти:

Re: Стига с този Sun

Мнениеот martini_bg » 20 апр 2010 11:04

:lol: Като се има в предвид средната възраст на футболистите в Милан,"мързеливия" Бербатов ще е като Юсеин Болт сред тях. :mrgreen: Гроздето е кисело.
По-темата ,сега разбирам защо Стилян Петров спря да разговаря с Българските медии,май и Берба ще го последва скоро.

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Стига с този Sun

Мнениеот msm » 20 апр 2010 11:15

"България скоро няма да се оправи, защото генът на българите е изтъкан от злоба, завист, наглост и безочие.Как не се намери някой да спре боклуците да говорят? В България и Господ да слезе, пак ще го оплюем." - Христо Стоичков
И, както се прави асоциация с футболните качества на Стоичков и Бербатов, бих попитал: - защо Стоичков има проблеми само с българските журналисти, а никога не е имал с испанските, американските, африканските и където и да е бил на друго място?

beloto_boro
Мнения: 134
Регистриран на: 31 мар 2010 20:58
Контакти:

Re: Стига с този Sun

Мнениеот beloto_boro » 20 апр 2010 11:30

Медийте в Англия които го критикуват през ден са все едни и същи. Разбира се SUN бие всички с преднина :mrgreen:

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Стига с този Sun

Мнениеот cska_90 » 20 апр 2010 11:50

msm написа:"България скоро няма да се оправи, защото генът на българите е изтъкан от злоба, завист, наглост и безочие.Как не се намери някой да спре боклуците да говорят? В България и Господ да слезе, пак ще го оплюем." - Христо Стоичков
И, както се прави асоциация с футболните качества на Стоичков и Бербатов, бих попитал: - защо Стоичков има проблеми само с българските журналисти, а никога не е имал с испанските, американските, африканските и където и да е бил на друго място?



Tой и Бербо го критикуват само 2-3 вестниак в Англия-ако си забеляъл-от другите лоша дума з анего не съм прочел!!
Изображение


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта