Реал Мадрид иска Рууни ???

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Реал Мадрид иска Рууни ???

Мнениеот RedeviL » 13 мар 2010 12:30

Все по-усилени стават информациите в испанските медии, че грандът Реал Мадрид ще направи опит да привлече нападателя на Манчестър Юнайтед и основен голмайстор на "червените дяволи" през този сезон Уейн Рууни. След отпадането на "Белия балет" от Шампионската лига с реми 1:1 срещу Лион и общ резултат 1:2, президентът на "Лос меренгес" Флорентино Перес е решил да предприеме нова офанзива на трансферния пазар през идното лято, като основна негова цел е реализиралият 30 гола до момента през сезона Рууни. Според "AS" английският нападател е част от План "Б" на Флорентино да се добере до най-ценното отличие в Европа. Перес е наясно, че цената на Рууни няма да падне под 70 милиона евро, но въпреки това е склонен да се раздели с подобна сума за стрелеца.

Испанският магнат е обнадежден за успешното приключване на подобна смела сделка от изтичащия контракт на Рууни, който все още не е подновил договора си с Ман Юнайтед, изтичащ в края на идния сезон. В момента представителите на Рууни преговарят за нов контракт, според който с постепенно увеличаване на заплатата до 2017 година в крайна сметка Рууни ще прибира около 12 милиона годишно. Това са пари, които Реал безпроблемно може да му гарантира още идното лято, съдейки по заплатите на Кристиано Роналдо и Кака.
Е това вече на нищо не прилича.Наглостта на шефовете на Реал няма граници.Не стига, че са на път да провалят може би най-големия талант в момента(К.Роналдо),ами сега искат и Рууни.Лично аз съм спокоен за бъдещето на Уейн, защото знам че той не би направил грешката на Роналдо и ще остане лоялен на Манчестър до край.Жал ми е за феновете на Реал.Ако аз бях на тяхно място бих се срамувал от трансферната политика на любимия си клуб...

chelseabg
Мнения: 1167
Регистриран на: 19 юли 2009 14:03
Контакти:

Re: Реал Мадрид иска Рууни ???

Мнениеот chelseabg » 13 мар 2010 13:04

Каква грешка е направил Роналдо? 21 гола в 22 мача..играе страхотно.Грешка е прехваления Кака ако ме питате мен..

Потребителски аватар
Linky
Мнения: 866
Регистриран на: 06 юни 2009 12:55
Skype: thebrewmas7a
Контакти:

Re: Реал Мадрид иска Рууни ???

Мнениеот Linky » 13 мар 2010 13:10

chelseabg написа:Каква грешка е направил Роналдо? 21 гола в 22 мача..играе страхотно.Грешка е прехваления Кака ако ме питате мен..

Премина в Реал , такава грешка направи , сега кога ще види голям трофей , никой не знае, най-много 1/8 финал ... 1 птичка пролет не прави..
САМО ЛЕВСКИ!

difeza
Мнения: 626
Регистриран на: 14 дек 2009 12:55
Контакти:

Re: Реал Мадрид иска Рууни ???

Мнениеот difeza » 13 мар 2010 13:11

Реал мадрид имат прекрасни футболисти,но нямат отбор.Не Рууни ами и всички звезди да вземат когато нямаш отбор всяка година ще отпадаш от Лион.Не може да се вини Кака в случая.А предните 3 години като отпаднаха на осминафинал пак ли Кака беше виновен.

Потребителски аватар
levskar forever
Мнения: 237
Регистриран на: 12 окт 2008 19:15
Контакти:

Re: Реал Мадрид иска Рууни ???

Мнениеот levskar forever » 13 мар 2010 13:17

Каквито и звезди да вземат,нямат ли добър треньор за никаде не са.Да извадят пари и да вземат С.А.Ф. :) ,та тогава могат да видят трофей.И аз съм на мнение,че Рууни няма да иска да ходи в тъпия Реал.Все пак мисля,че има повече акъл от другите,които се полакомиха.
Не е важно колко акъл имаш,важното е да ти дойде навреме!!! [url=http://www.mrazia.com/483/CSKAa.html][img]http://www.mrazia.com

vladimir0v
Мнения: 17
Регистриран на: 13 мар 2010 13:20
Контакти:

Re: Реал Мадрид иска Рууни ???

Мнениеот vladimir0v » 13 мар 2010 13:23

ахахахахахахахаха

САФ в Реал

ахахахахахахахаааааааааааааааааааахахахаахахахааахахахахаахахахаах
Искам въздух, не мога да спра, ахахахахахахахахахахахахаха

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Реал Мадрид иска Рууни ???

Мнениеот garfild8 » 13 мар 2010 13:31

И какъв ще го дири в Реал? :roll:
Само Черно море.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Реал Мадрид иска Рууни ???

Мнениеот RedeviL » 13 мар 2010 13:31

levskar forever написа:Каквито и звезди да вземат,нямат ли добър треньор за никаде не са.Да извадят пари и да вземат С.А.Ф. :) ,та тогава могат да видят трофей.И аз съм на мнение,че Рууни няма да иска да ходи в тъпия Реал.Все пак мисля,че има повече акъл от другите,които се полакомиха.

И той няма да може да ги избави.Проблемът на Реал е много сложен, но ще излезнем от темата ако почна да го коментирам. ;)

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Реал Мадрид иска Рууни ???

Мнениеот RedeviL » 13 мар 2010 13:39

garfild8 написа:И какъв ще го дири в Реал? :roll:

Питай Перез :lol: .УЕФА трябва да забрани на хора като него да управляват футболни отбори в Европа.Този човек е чума за футбола.

Потребителски аватар
el pipita
Мнения: 556
Регистриран на: 18 юли 2009 22:20
Skype: stanislawko7
Местоположение: Троян
Контакти:

Re: Реал Мадрид иска Рууни ???

Мнениеот el pipita » 13 мар 2010 13:43

RedeviL написа:
garfild8 написа:И какъв ще го дири в Реал? :roll:

Питай Перез :lol: .УЕФА трябва да забрани на хора като него да управляват футболни отбори в Европа.Този човек е чума за футбола.

Че какво незаконно прави Перез? Като иска някой - плаща! Никой неходи насила в Реал! Стига сте си чешели езиците с глупости, секи път стане ли въпрос за РЕал! :evil: :evil:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта