Евертън : Манчестър Юнайтед

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Lord of memory » 20 фев 2010 19:44

Наистина тегне прокоба с тея феноменални асистенций дето прави да не се реализират и да се губят точки, когато той играе добре.
Нещо подобно ставаше с Парк само че обратно, в първите му 45 мача или нещо подобно нямаше загуба отбора, когато играе с него, а всички знаем че не е баш бая най-добрия футболист в света...така че...топка е, търкаля се.

Ако не бяха контузийте в дефенса и нестабилната игра там, отивахме на Требъл пак.
Роналдовци и темподобни не важат в най-големия отбор в света.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот deepblue1963 » 20 фев 2010 19:54

Btovfan80 написа:
deepblue1963 написа:За всички,дето развиваха теории,колко "страхотно" играли Манчестър и как "нещастно" паднали:
"Не заслужавахме нищо от мача с Евертън. Това заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън след загубата от „карамелите” с 1:3."

А пък ти въобще не си в час! Кой ти развива теории, че са играли страхотно? Казахме - равностоен мач до 60тата минута, а след това аз съм на мнение, че Евертън ни надиграха!
P.S. Искам да вмъкна и още нещо. Някои брояха головете и асистенциите на Бербатов и заявяваха, че били твърде малко. Ако измерим мачовете, в които е започвал титуляр - головете му не са никак малко, а асистенциите още повече(вината за това, че не са реализирани - не е негова). Пример за това: двете подавания днес, за Рууни и Флетчър и неумението им да ги оползотворят. В конкретният двубой имаше едно подаване за Берба в наказателното поле и той го превърна в гол.

А-а-а,недей така!И други са гледали мача!Когато му я "сложиха на главата" на 2м от голлинията и я изкара в аут?Това го премълчаваш,нали?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Btovfan80 » 20 фев 2010 20:02

deepblue1963 написа:А-а-а,недей така!И други са гледали мача!Когато му я "сложиха на главата" на 2м от голлинията и я изкара в аут?Това го премълчаваш,нали?

С тази разлика, че стреля и топката мина на сантиметри от гредата, а другите двама въобще не успяха да отправят удар!


P.S. Ако всяко докосване на Бербатов се превръщаше в гол, щеше да бъде претендент за "Златната топка"! Не си спомням да съм претендирал за това! 8-)
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Lord of memory » 20 фев 2010 20:12

А мача имаше няколко преломни момента дето не станха така както ни изнасяше за разлика от предния мач, лошия изравнителен гол, след това натиска който трябваше да доведе до гол 60тата минута.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот _RoKi_ » 20 фев 2010 22:11

Някои взеха да отписват МЮ и накрая ще съжаляват 8-) :twisted:

Потребителски аватар
martini_bg
Мнения: 160
Регистриран на: 06 яну 2010 12:06
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот martini_bg » 20 фев 2010 22:38

Стареца взе да изкуфява,безумно проведен мач..... с тази "велика" халфова линия толкоз.След 60 мин нямахме 2 точни подавания в средата,а Сър Ф ми пуска дефанзивния Скоулс и конника без глава Обертан.Срещу Милан се разминахме с вазелин,щото са дърти и изпуснаха много,но Мойс ни разкри,както би направил всеки мислещ тренер.След този мач у мен се затвъри мнението, че нищо добро не ни очаква този сезон.Липсва ни вариативност и фантазия в халфовата линя .

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Lord of memory » 20 фев 2010 22:42

Не знам на кой отбор си фен, ама със сигурност не на Юнайтед.
Ако беше нямаше да богохулстваш.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Vojdek » 20 фев 2010 22:45

Най - обичам някой да каже "Старецът изкуфява" :lol: !
Това го слушам последните 4 години.
Последните 4 години = 3 Висша лига
2 Финала на ШЛ/1 спечелен
И няколко купи по-между-другото.
Ето колко е изкуфял.Само ви се ще.

Паднаха от Евертън.И???Евертън биха и Челси там.Нищо не е загубено.4 точки.С директен мач?

Дано всички отпишат Юнайтед.Така ще е по-сладко накрая. :twisted:
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
martini_bg
Мнения: 160
Регистриран на: 06 яну 2010 12:06
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот martini_bg » 20 фев 2010 23:05

Аз съм на мнение ,че е изкуфял от доста време,Аврам Грант също стигна финал на ШЛ но това не означава че е добър мениджър :lol: ,просто миналата година Кристиано ни извади доста мачове.Сега си замина и се вижда кой колко я може в халфовата линия.Аз мисля ,че и вие го виждате.От там идват бедите ни,Флетчър е ръгбист с футболен екип,Карик е далеч от това което знаем,Парк си е Парк-с него и без него все тая......Скоулс и Гигс не са първа младост...

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Lord of memory » 20 фев 2010 23:10

Добре.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта