Евертън : Манчестър Юнайтед

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот _RoKi_ » 21 фев 2010 15:07

acmilan написа:
Lord of memory написа:Като играете без защита цяла година да ви видим, вече титулярната я видяхме...имаме отбора за всички и това си личи отвсякъде, може би освен един халф, но това са нормални трансфери. Личи че единствения проблем тоя сезон е защитата.
Ест че ще печелим титли.
САФ винаги е печелили титли освен около 3 години във всичките 20.
Тоя отбор и да играе добре и да не играе печели титли.
А и сме на финал на КК и това да не спечелим титла според теб, пак ще отпадне, сигурно.
Освен това имаме всички шансове за ВЛ защото имаме 1 тежко гостуване до края на първенството, Челси имат 4, освен това има директен мач, а формата ни ще се подобри в защита рязко защото Видич се връща от контузия а Рио от наказание ОЩЕ следващия мач. Така че на всички фронтове имаме шансове.
И Милан почти сигурно няма да спечели нищо тоя сезон, разликата че в последните 4 години няматe 3 титли и 2 финала в ШЛ, така че каквото искаме можем да правим тоя сезон, а на Милан не му ли дойдоха в повече тия сезони ? Tая коя ще бъде подред, 4та ли ?

Ами ние имахме 3 финала за 5 сезона,а?А т.нар. САФ е спечелил две Шампионски лиги за 25 години,докато Анчелоти спечели толкова за 6...Да не говорим за Саки и Капело.Аз не съм казал,че Милан ще спечели нещо.Нали тук е форумът на Манчестър Юнайтед и коментирам този отбор.Гледай реално на нещата,освен ветераните Ван дер Сар,Скоулс и контузеният Гигс,както и Рууни,вие нямате друг играч от световна класа.
Кой ми говори за ветерани,божееее....Най-дъртия отбор в ЕВропа,малко не звучи :lol: 8-) Да,Анчелоти има 6,ама обиколи всички отбори,а САФ си е стоял само в МЮ...И той да беше сменил 5 отбора,и отй щеше да има не 6,ами 10...
И какво те накара,да кажеш,че няма да спечелим титла :roll: На финал за КК сме,в ШЛ почти сигурно ви отстраняваме,а за ВЛ е кантар работа...По-скоро вие ще останете на сухо 8-)

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот acmilan » 21 фев 2010 15:16

Роки,май не си разбрал поста ми...Имах предвид,че това,което е направил дядо сър за 25 години с Юнайтед в Европа,Анчелоти го направи за 6 години(пое отбора през 2001,а последният му финал беше през 2007) с Милан-два спечелени и един загубен финал в Шампионската лига.Не разбирам за какви 6 или 10 титли с различни отбори говориш и т.н.Също така не си ме разбрал по отношение на ветераните.Аз написах,че те са ви най-качествените футболисти и са единствените от световна класа,заедно с Рууни.Колкото до Милан,там най-добрите ни футболисти от по-старите варират от 29 до 33 години,докато вашите са на 35 и 40 мисля...Митът за старостта на Милан е крайно несериозен,но както и да е.Все пак контузии доведоха до участието на Дида и Фавали,което повиши рязко средната възраст на отбора.Колкото до прогнозата ми,че няма да спечелите купа,то това е мое мнение,на което смятам,че имам право,не мислиш ли?Ние,че на 90% няма да спечелим е вярно,но както написах в предния си пост,в този подфорум обсъждаме Манчестър Юнайтед,не Милан.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Lord of memory » 21 фев 2010 15:37

ШЛ е един късмет преди всичко и след тва всичко останало, САФ го е имал 2 пъти и още 7 пъти го е нямал, така че варианта за късметлийските титли отпада. Успехът на един мениджър не се основава само на ШЛ, а на всички титли, а САФ е най-добрия от най-добрите, доказано и показано.
Иначе ние имаме 3 играча на по 35 и един вратар дето е на 40, вие имате 8 играча на по 33 години средно и няколко дето са по-стари. Единствения ви от световна класа в момента е Роналдиньо, ако за световна класа може да се съдят 10 мача на година, щото на световно ниво той по-толкова играе. Един ТАЛАНТ Пато, който е точно такъв а не е никаква световна звезда, един Неста на който не може да се разчита както преди и тва са ви световните звезди, ние само в защитата имаме 3 такива - Евра, Видич и Рио, естествено ни се прецака тоя сезон заради тяхното отсъствие (не изцяло и напълно), имаме Скоулс и Гигс, да поради факта че са възрастни имаме недостиг на един високо класен играч в тая зона, затова го казах по-горе тва нещо, че трябва един трансфер там, имаме световна класа нападател и още един до него също висока класа за да сме добре в тая зона. Това всичко прави 4 звезди на перфектна възраст и още 2 на висока, което да го сложим средно са 5. Вие имате един Неста и един Роналдиньо и това е, двама таланта, Борини и Пато и 3-4 бивши легенди Сеедорф, Индзаги, Бекъм, Пирло и тва е цялата работа. Нито сте взели някоя титла нито нищо с тоя отбор, само приказки че били големи футболисти. Така че да ми казваш че Юнайтед е по-слаб отбор от Милан е смешно.
Това че повече от половината гореизброени ги няма и тва че намалява сезона по успех заради тва е отделен въпрос.
И ви бихме ние с 2 ма от тия световни класи (Евра и Рууни) срещу цялата ви плеяда от "бивши звезди" (късмет имало, ест че има късмет, всичко е късмет). То и вчера имахме повече положения от Евертън, ама видя го резултата, затва всичко е късмет.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот acmilan » 21 фев 2010 16:11

За късмета си прав.Като цяло живота се основава до голяма степен на него.Иначе нашите футболисти са станали легенди преди да станат на 30 още,което говори достатъчно за тяхната уникална класа.Но няма да спорим повече на тази тема.Между другото,кога е финалът с Вила за Карлинг?
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34818
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот MuFc1878 » 21 фев 2010 16:14

28.02.2010 ;)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Lord of memory » 21 фев 2010 16:31

Тия Вила са няма такива смотаняци дето играят само срещу големите.
Заклевам ги ако не бият Бърнли.
1-1 на късмет за Вила.
Добре че биха.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
venitos
Мнения: 270
Регистриран на: 01 апр 2009 20:12
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот venitos » 21 фев 2010 20:07

Моята гледна точка за мача: Бербо и Валенсия - най добри, след три дни мач с Уест Хям, резултат 1-1, отново схема 4-5-1 и въпреки, че не е деня на Руни той е в основата на тази схема! И от тук следва смяната на Бербо и Валенсия да са свежи за вторник и пускането на Скоулс и поради това, че го няма Нани, който беше във форма, влиза Обертан! В последствие мача се развива зле - пак смяна на схемата за засилване на нападението и влиза Оуен! За това не смятам, че САФ сбърка някъде! Войната е съвкупност от битки и за да я спечелиш трябва да развиваш концепция не само за конкретната битка но и за това което предстои, не случайно САФ печели толкова много "войни"!
Последна промяна от venitos на 22 фев 2010 08:30, променено общо 1 път.
ИСТИНСКИЯТ ЧОВЕК Е ОНЗИ, КОЙТО ПРИТЕЖАВА УМ СВЕТЪЛ, СЪРЦЕ ЛЮБЯЩО И ДУША СИЛНА!

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Lord of memory » 21 фев 2010 20:21

Какъв 1-1 като Рио и Вида ще стартират почти 100% сигурно. Вече по-рядко ще играем 4-5-1, само в гостуванията в ШЛ и в тежките мачове от Първенството, т.е не повече от 4-5 пъти до края на сезона.
Ти усещаш ли се въобще.
В оставащите 11 мача правим 10 победи с 1 хикс/загуба и ставаме шампиони.
Това ако се случи 90% е сигурна титлата. А както казах имаме 1 тежко гостуване на Сити и приемане на Челси, Пуул и Тотнъм на Театъра, със стабилна защита всички от тея мачове може да се спечелят и все пак остава място за грешка.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
venitos
Мнения: 270
Регистриран на: 01 апр 2009 20:12
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот venitos » 22 фев 2010 08:55

Lord of memory, не си ме разбрал, правя анализ на Евъртън - Ман Юн, а Уест Хям съм ги споменал просто като следващ мач! :)
ИСТИНСКИЯТ ЧОВЕК Е ОНЗИ, КОЙТО ПРИТЕЖАВА УМ СВЕТЪЛ, СЪРЦЕ ЛЮБЯЩО И ДУША СИЛНА!

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот _RoKi_ » 22 фев 2010 23:44

Lord of memory написа:Какъв 1-1 като Рио и Вида ще стартират почти 100% сигурно. Вече по-рядко ще играем 4-5-1, само в гостуванията в ШЛ и в тежките мачове от Първенството, т.е не повече от 4-5 пъти до края на сезона.
Ти усещаш ли се въобще.
В оставащите 11 мача правим 10 победи с 1 хикс/загуба и ставаме шампиони.
Това ако се случи 90% е сигурна титлата. А както казах имаме 1 тежко гостуване на Сити и приемане на Челси, Пуул и Тотнъм на Театъра, със стабилна защита всички от тея мачове може да се спечелят и все пак остава място за грешка.
А дано си прав 8-)


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта