Сър Алекс: Не съжалявам за продажбата на Бекъм

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
battlestar31
Мнения: 847
Регистриран на: 18 ное 2009 13:10
Skype: biser.milenov
Контакти:

Сър Алекс: Не съжалявам за продажбата на Бекъм

Мнениеот battlestar31 » 04 фев 2010 22:31

Не можем да спрем цирка, около него, каза шотландецът 2 седмици преди мача с Милан. Самият футболист пък заяви, че Манчестър Юнайтед остава клубът на сърцето му

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън обяви, че не съжалява за продажбата на Дейвид Бекъм и няма търпение да се изправи срещу бившата си звезда.

Спайсбой бе на върха на силите си, когато бе продаден на Реал Мадрид през 2003 година, но Фърги чувства, че този случай отдавна е минало за неговия клуб.

Бекс за пръв път ще играе срещу Червените дяволи, когато настоящият му клуб Милан излезе срещу Юнайтед на 1/8-финалите в Шампионската лига, а до двубоя остават 2 седмици.

„Не съжалявам. Това е минало. И други са напускали Юнайтед и после са се връщали на „Олд Трафорд”, но единствената разлика е, че сега това ще бъде съпътствано от огромен медиен интерес” каза той.

„Той е известна личност от изключителен мащаб. Не е просто известен футболист. Досега наистина никой не се е връщал в този клуб при такава ситуация. Нашата работа обаче е да се концентрираме върху футболния мач и да оставим медийния цирк, съпътстващ Бекъм, да продължава. И без това сме наясно, че не можем да го спрем” смята шотландецът.

Дейвид напусна Юнайтед след прословутия скандал в съблекалнята с Фъргюсън, когато се твърди, че е бил ударен в лицето от летяща обувка. Двамата обаче отдавна са забравили различията в миналото. 34-годишният бивш капитан на Англия е в Милан под наем от Лос Анджелис Галакси, за да може да поддържа добра форма в Европа в навечерието на Мондиал 2010.

„Мисля, че аз самият му казах миналия сезон, когато го срещнах на „Сан Сиро” преди нашия мач с Интер, че и следващата година трябва да се върне в Европа, ако иска да участва на световните финали. Предния път игра силно за Милан, така че беше логично да отиде отново там”

Юнайтед гостува в Милано на 16 февруари и посреща италианците две седмици по-късно. „Мисля, че това е най-големият ни мач за сезона. Шампионската лига винаги е специална за нас, защото в този турнир сме преживели вълшебни нощи на „Олд Трафорд”. Надявам се на още една такава” каза още той.

Самият Бекъм също се изказа като обяви, че Манчестър Юнайтед остава клубът на сърцето му. „Винаги ще се чувствам неприятно, когато играя срещу Юнайтед, защото този клуб ми липсва страшно много. Винаги съм искал да играя в него и съм се наслаждавал на всяка една минута с екипа му. Все още гледам всеки мач, който мога” сподели той пред клубното списание.

„Винаги искам те да се представят възможно най-добре, защото това е клубът на сърцето ми. Когато бе изтеглен жребият почувствах, че може би е дошъл моментът да се върна. Просто искам да се насладя на атмосферата от двата мача. Да изляза на „Олд Трафорд” ще бъде нещо специално и много емоционално. Говорих с Гари Невил и двамата сме на мнение, че това ще бъде изключителен сблъсък” каза още Бекъм.

Потребителски аватар
battlestar31
Мнения: 847
Регистриран на: 18 ное 2009 13:10
Skype: biser.milenov
Контакти:

Re: Сър Алекс: Не съжалявам за продажбата на Бекъм

Мнениеот battlestar31 » 04 фев 2010 22:31

Той и за тевес не съжелява :mrgreen:

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Сър Алекс: Не съжалявам за продажбата на Бекъм

Мнениеот Vojdek » 04 фев 2010 22:36

Нормално.

А защо трябва да съжалява за Тевез? :mrgreen:

Ти наистина си обаче голяма драка.Пускаш си темичка във форума на отбора, който не харесваш и идваш да дразниш... :mrgreen:
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Сър Алекс: Не съжалявам за продажбата на Бекъм

Мнениеот _RoKi_ » 04 фев 2010 22:36

Да,и после се оплаква като млада кадъна преди полов акт 8-) Да си стои във форума и да не пуска теми за отбор,който мрази 8-) :twisted:

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Сър Алекс: Не съжалявам за продажбата на Бекъм

Мнениеот Lord of memory » 04 фев 2010 22:37

battlestar31 написа:Той и за тевес не съжелява :mrgreen:

Няма и за какво да съжалява.
Когато егото надделява над отбора, то се изнася максимално бързо и отбора продължава да си е толкова, а най-често и по-добър.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
battlestar31
Мнения: 847
Регистриран на: 18 ное 2009 13:10
Skype: biser.milenov
Контакти:

Re: Сър Алекс: Не съжалявам за продажбата на Бекъм

Мнениеот battlestar31 » 04 фев 2010 22:38

Lord of memory написа:
battlestar31 написа:Той и за тевес не съжелява :mrgreen:

Няма и за какво да съжалява.
Когато егото надделява над отбора, то се изнася максимално бързо и отбора продължава да си е толкова, а най-често и по-добър.

Прав си нали има бербатов :mrgreen:

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Сър Алекс: Не съжалявам за продажбата на Бекъм

Мнениеот Lord of memory » 04 фев 2010 22:39

Мне има още 40 футболисти, който праят отбор.
Не всички отбори зависят от един футболист, както Арсенал и Ливъра.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Сър Алекс: Не съжалявам за продажбата на Бекъм

Мнениеот Vojdek » 04 фев 2010 22:53

battlestar31 написа:Прав си нали има бербатов :mrgreen:


Е не.По всяко време на денонощието, 365 дни в годината, предпочитам фланелката на любимият отбор да не я разхожда гладно за пари цигане, което дори не иска да остане в голям отбор и да се бори за мястото си.А иска лесното, веднага, като някакво дете.
Да са му сладки парите на шейха.И дано всеки мач ни вкарва по 100 гола.(К'во ми пука, като в края на сезона Сити пак ще са в подножието и ще гледат нагоре, а Юнайтед пак ще са на върха). :mrgreen:
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
soUman
Мнения: 167
Регистриран на: 27 сеп 2008 15:31
Контакти:

Re: Сър Алекс: Не съжалявам за продажбата на Бекъм

Мнениеот soUman » 04 фев 2010 23:38

да... спомням си като Алекс ми поиска съветът дали да продаде Бекъм или не. КАзах му да го продава :lol:

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Сър Алекс: Не съжалявам за продажбата на Бекъм

Мнениеот Btovfan80 » 05 фев 2010 00:32

Фенове на Манчестър Юнайтед, не се дразнете от коментарите на посетителите на нашия форум! Те пишат тука, защото във форумите на техните отбори няма никой! Аз съм ги посещавал и до този момент не съм виждал да има тема със над 100 коментара! И докато техните любимци лежат на стари лаври, "Червените дяволи" трупат титла след титла! И в скоро време ще се говори за най-великият отбор - Манчестър Юнайтед!!! ;)
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта