Честит Рожден Ден на Димитър Бербатов!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Честит Рожден Ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот _RoKi_ » 30 яну 2010 17:52

ЧРД,да е жив и здрав,само дето Сър-а един подарък му е подготвил за утре 8-)

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Честит Рожден Ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот slavia_forever » 30 яну 2010 18:14

Честито на Митко и от мен! Да е жив и здрав и още много успехи!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

smpt
Мнения: 38
Регистриран на: 30 яну 2009 12:28
Skype: stefi141
Контакти:

Re: Честит Рожден Ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот smpt » 30 яну 2010 18:37

ЧРД Митко! Пожелавам ти да бъдеш жив, здрав, да спечелиш Шампионска лига и да нямаш никакви контузии!
И ПРЕДИ И СЕГА ЛЕВСКИ ЗНАЧИ СВОБОДА

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Честит Рожден Ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот Old_death » 30 яну 2010 22:16

[quoteДокладвайОтговори с цитатRe: Честит Рожден Ден на Димитър Бербатов!
от acmilan на 30 Яну 2010 18:32

Old_death написа:
Бъди жив и здрав,Мите!Не обръщай внимание на хулите!Просто някои ниски душички само това си могат!
Да,сигурно е много ниЗко да критикуваш някого Не,никой няма право на това!Ти току-що забрани! ][/quote]

Аз правя разлика между плюене и критика ,а ти?И друг път съм съветвал да не се плюе по това,което стои над тебе,защото има риск да се залееш в собствената си злъч!На всички такива "корифеи" съм пожелавал да постигнат 5% от постиженията на мишената си,и тогава да почват с плюването ;) Пожелавам го и на теб!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
demoto
Мнения: 11
Регистриран на: 30 яну 2010 18:53
Контакти:

Re: Честит Рожден Ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот demoto » 30 яну 2010 22:53

А да е жив и здрав човека. :)
От скоро фен на футбола

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Честит Рожден Ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот kartago » 30 яну 2010 23:08

Просто няма как аз да не напиша поздравления за моя любимец! Мите, да си жив и здрав! Да няма контузии и дълга кариера! Тези които разбираме от футбол, виждаме какъв магьосник си на терена! Малцина се раждат такива, а още са по-малко тези които разбират какво правиш! Гордея се, че си българин и, че имам честта да се радвам на това нещо! Ти вече си направи най-големия подарък тази година, пожелавам ти още! Да си жив и здрав и да ни радваш!.....................

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Честит Рожден Ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот man_utd_ » 31 яну 2010 00:03

ЧРД Бербо!ИДано спечелиш Шл тая година!

Потребителски аватар
berbatov
Мнения: 2851
Регистриран на: 05 фев 2009 20:36
Контакти:

Re: Честит Рожден Ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот berbatov » 31 яну 2010 00:48

Да ти се збъднат мечтите,Митко!
Ние сме стеб завинаги !!!
Be your self, you are the best, f**k the rest! ;)
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Честит Рожден Ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот acmilan » 31 яну 2010 05:10

Old_death написа:[quoteДокладвайОтговори с цитатRe: Честит Рожден Ден на Димитър Бербатов!
от acmilan на 30 Яну 2010 18:32

Old_death написа:
Бъди жив и здрав,Мите!Не обръщай внимание на хулите!Просто някои ниски душички само това си могат!
Да,сигурно е много ниЗко да критикуваш някого Не,никой няма право на това!Ти току-що забрани! ]


Аз правя разлика между плюене и критика ,а ти?И друг път съм съветвал да не се плюе по това,което стои над тебе,защото има риск да се залееш в собствената си злъч!На всички такива "корифеи" съм пожелавал да постигнат 5% от постиженията на мишената си,и тогава да почват с плюването ;) Пожелавам го и на теб![/quote]
Ха-ха,очаквах точно подобна реакция от теб,напълно прозрачен си ми.Никога не съм плюл Димитър Бербатов,ако го правех нямаше да напиша,че му пожелавам успех,а,че искам да се провали примерно.Много добре знам къде е границата между плюене и критика,ти обаче не делиш двете понятия.Няма как да постигна и 0.00000000001 % от неговите постижения,поради простата причина,че не съм футболист.Играех в гимназията,сега съм спрял вече,заради проблеми с коляното.По твоята логика,кажи ми,някой човек,който не се интересува от футбол,може ли да не постигне нищо в живота?Или викаш футбола е единствената област,в която като успееш,аналогично си успял в живота,а другите професии са по-долу от футболната?В заключение ще кажа,че няма нито един човек,който да не може да бъде критикуван от мен,от теб или от който и да било.Е,разбира се,за футболисти излезли от твоя любим отбор,е кощунствено да бъдат критикувани,но нали все пак говорим за свещени неща,разбираемо е...Още веднъж,честито на Бербатов,дано изведе националния отбор с капитанската лента на Евро 2012,а защо не и на Мондиал 2014!
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Честит Рожден Ден на Димитър Бербатов!

Мнениеот _RoKi_ » 31 яну 2010 13:00

Old_death написа:Бъди жив и здрав,Мите!Не обръщай внимание на хулите!Просто някои ниски душички само това си могат!

Айде без обиди,а :evil: Като не уважаваш мнението на другите,по-зле за теб...Но си го пази своето отношение към другите за себе си,или искаш всички да мислим еднакво...


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта