ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот t0bl3ro_bg » 08 яну 2019 18:12

Изображение

hipopotuk
Мнения: 41
Регистриран на: 10 май 2008 18:59
Контакти:

Re: ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот hipopotuk » 08 яну 2019 18:45

Дай Боже повече от Х.................... :) :) :) :) :)


Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот t0bl3ro_bg » 08 яну 2019 19:07

За тоя мач ме интересува единствено победата, ако ще и незаслужена. Играта с времето ще се изчисти. Сега трябва да се скъсяват дистанциите с тея отпред.

С един перфектен Де Хеа, както винаги, и голям късмет откъм защитата, а и не само - постижимо е :mrgreen:

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот diplomat » 08 яну 2019 21:59

Дано да бием, но моля ви не правете драми ако не се случи. Тотнъм играят с изграден отбор и стил от години вече, а ние тепърва трябва да прохождаме в модерния футбол. И на зрелищно равенство ще съм радостен, защото ще знам, че играчите са показали дух и борбеност на терена.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот Jackxxx » 09 яну 2019 09:12

Тотнъм бяха абонати на сър Алекс. А дано станат и такива при Оле. :twisted:

Аз ако съм на Оле, подготовката за мача ще е с основен фокус върху нападението. Важното е да вкараме 1 гол повече от тях. На защитниците ще им кажа само, че колкото гола допуснат толкова мача няма да играят.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот MapTo_D » 09 яну 2019 11:17

Аха. И да се вдървят съвсем? Като при мауринката, знаят, че ако сгафят ще бъдат брутално оплюти след това, а колко време няма да подушат терен не е ясно. Чак е малко притеснително, повече от седмица без футбол не винаги се отразява добре.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот t0bl3ro_bg » 09 яну 2019 11:45

Снощния мач на Тотнъм беше бонус за нас, макар и малък. Малко или много се видя умората в отбора им. Но предвид напредналите методи за възстановяване няма да е чак такъв голям проблем да се оправят.
По-притеснителното е, че умело неутрализират противниците си, а това означа да ни хванат двамата по-важни играчи и да ни разбият играта. Точно за това и Почетино е сред фаворитите за пост на Олд Трафорд. Голямо израстване с всеки изминал сезон има при този човек. Но ако ще идва - задължително трябва да оставят Фелън или да привлече, някой с опит и усетил магията Юнайтед.
Щеше да е хубаво Синът да ги бе оставил точно за нашия мач, но добре го измислиха :lol: :lol:


hellbringer
Мнения: 27
Регистриран на: 24 дек 2018 14:25
Контакти:

Re: ВЛ | Тотнъм - Манчестър

Мнениеот hellbringer » 09 яну 2019 20:32

Труден мач! Наистина харесвам играта на Тотнъм и мача се очертава като черешката на тортата този кръг. Надявам се седмицата в Дубай да се е отразила добре на Юнайтед и да видим хубав футбол! Абсолютно не мога да прогнозирам мача, но дано им го върнем за мача на Олд Трафорд ... eeееe X2 все пак! :mrgreen: ;)

GGMU :twisted:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта