Евертън : Манчестър Юнайтед

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот durex » 20 фев 2010 17:24

Медиите са оказали влияние върху САФ за Бербатов за съжаление...хем вижда,че Руни няма едно правилно отиграване...и не го махна,а махна нашето момче,който за мен трябва да получи най-висока оценка от всички играещи в червено днес!

THE G.A.M.E
Мнения: 50046
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 фев 2010 17:25

Всеки който е от малко по дълго време в тоя форум знае, че АЗ в никакъв случай, не съм от "покровителите" на Бербатов.....обаче е факт - с него Юнайтед изглеждаха далеч по опасно в атака....от колкото когато го извади Сър-а !
А можеше......да им реши мача, щото беше ясно, че Рууни никакъв го нямаше днес.....ето за какво говорим.....всеки непредубеден треньор....би извадил Рууни след 60-та минута !
Явно, дори и Сър Алекс.......робува на имена !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот deepblue1963 » 20 фев 2010 19:02

За всички,дето развиваха теории,колко "страхотно" играли Манчестър и как "нещастно" паднали:
"Не заслужавахме нищо от мача с Евертън. Това заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън след загубата от „карамелите” с 1:3."
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Lord of memory » 20 фев 2010 19:13

deepblue1963 написа:Когато САФ "четка" Бербатов,той е най-разбиращия,най-великия,най-най-най.Сега,като го смени:"САФ се осра".Е-е-е!

Внимавай с определенията че тежките мачове на Челси тепърва идват, а нашите вече свършиха и да не си останеш с ръка в задника, след като Интер ви изхвърли, понеже тва е напълно ясно че ще се случи.

Иначе е ясно за мача, защитата ни провали, но който и отбор да вземеш не би се справил по-добре без титулярна защита, така че нормално.
Аз не съм толкова изненадан, надявах се - по-точно.
Освен тва се чустваше умора в тима.

Просто тая година ще спечелим само ШЛ и КК. т.е неуспешен сезон, а на ВЛ ще се надяваме на шанса просто - съдба.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Btovfan80 » 20 фев 2010 19:28

Лорде, не съм съгласен с тебе! И Арсенал ги отписаха след загубите от Юнайтед и Челси, ама виж ги къде са сега! До края на сезона има 11 кръга, не отписвай любимия отбор толкова рано!
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Lord of memory » 20 фев 2010 19:29

Аз не съм го отписал, просто казах че ще е нужен късмет, което е така.
Просто няма да е сезон с 5-6-10000-5600000 титли, а само с "2,3,4"-тири.
Иначе Сити изнасилва Челси следващия мач, и тва е ясно същи, и пак 1 точка става разликата и онея имат гостуване в АДА.
Което ми напомня че не сме имали домакинския мач близките 135213515151 седмици.
ДГД Фа.
Последна промяна от Lord of memory на 20 фев 2010 19:34, променено общо 1 път.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Iso24
Мнения: 226
Регистриран на: 19 ное 2008 02:37
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Iso24 » 20 фев 2010 19:34

http://videos.sapo.pt/n9ZVb9SVsY6jFevungD7

Жесток бразилски гол трепач на Бербатов! Играе -вкарва!

Какво искате от него бе отрови от Сън!?!?

Отровихте и него и атмосферата в отбора с гадните си публикациики!
Не престанахте да му натяквате колко струвал! Само че това го казвайте на Алекс Фъргюсън а не на Бербатов!
Последна промяна от Iso24 на 20 фев 2010 19:35, променено общо 1 път.

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 20 фев 2010 19:35

THE G.A.M.E написа:Всеки който е от малко по дълго време в тоя форум знае, че АЗ в никакъв случай, не съм от "покровителите" на Бербатов.....обаче е факт - с него Юнайтед изглеждаха далеч по опасно в атака....от колкото когато го извади Сър-а !
А можеше......да им реши мача, щото беше ясно, че Рууни никакъв го нямаше днес.....ето за какво говорим.....всеки непредубеден треньор....би извадил Рууни след 60-та минута !
Явно, дори и Сър Алекс.......робува на имена !

Съгласна съм с твоето мнение.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Lord of memory » 20 фев 2010 19:36

САФ се опита да вкара схемата 4-5-1 с която громиме подред, но не стане филма.
И той е човек и той понякога не преценя ситуацията перфектно (по 2-3 пъти на хилядолетие), ама се случва.
Дори Господ греши понякога.
Стига с тоя бербатов, всичко почва с Юнайтед и всичко свършва с Юнайтед в играта наречена "футбол", разберете го келепета.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Евертън : Манчестър Юнайтед

Мнениеот Btovfan80 » 20 фев 2010 19:40

deepblue1963 написа:За всички,дето развиваха теории,колко "страхотно" играли Манчестър и как "нещастно" паднали:
"Не заслужавахме нищо от мача с Евертън. Това заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън след загубата от „карамелите” с 1:3."

А пък ти въобще не си в час! Кой ти развива теории, че са играли страхотно? Казахме - равностоен мач до 60тата минута, а след това аз съм на мнение, че Евертън ни надиграха!
P.S. Искам да вмъкна и още нещо. Някои брояха головете и асистенциите на Бербатов и заявяваха, че били твърде малко. Ако измерим мачовете, в които е започвал титуляр - головете му не са никак малко, а асистенциите още повече(вината за това, че не са реализирани - не е негова). Пример за това: двете подавания днес, за Рууни и Флетчър и неумението им да ги оползотворят. В конкретният двубой имаше едно подаване за Берба в наказателното поле и той го превърна в гол.
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта