Дискусии: Ливърпул - Манчестър Юнайтед (16:00 часа, Диема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

di4o
Мнения: 322
Регистриран на: 19 окт 2008 10:55
Контакти:

Re: Дискусии: Ливърпул - Манчестър Юнайтед (16:00 часа, Диема)

Мнениеот di4o » 26 окт 2009 07:48

MuFc1878 написа:Определено играта в атака не върви.

Определено най-добрия на терена бе Бербатов.В много малко мачове го виждам да се бори толкова много . Разочарованията са много,но най-фрапиращите са Карик и Скоулс /много го харесвам като футболист,но му натежават годинките- не е за такива мачове вече/.Истина има и другаде -вижда се ,че по фланговете положението е доста зле- по принцип Юнайтед залагат много на тях. Тактиката на Фъргюсън също ме обърка - както с ЦСКА Москва /да не ни вкарат гол,пък напреде Бербо квот направи... - е видя се ,че не става /. Не искам да налагам мнението си на никого,но Фъргюсън трябваше да започне с малко по-атакуваща тактика.
Майкъл Оуен трябваше да е титуляр,пък Бербатов от втора позиция ... Гигс в средата на терена заедно с Андерсон ,а ако Руни е готов на 100% - по лявото крило... Ей, с такъв състав си мисля ,че щеше да стане интересно .
Дори схемата,с която излиза Юнайтед да е по-прибрана - 4-5-1 ,има достатъчно футболисти ,които с развитие на атаката да я превърнат в по-офанзивна .
Така си мисля аз ... пък кво мисли Съра е съвсем друг въпрос ... ;)
Аз съм от "ЦСКА" , но "ЦСКА" не е от мен !
Стига с тая омраза, бе! К'вото чуете свързано с ЦСКА и бива буквално осирано за секунди. Ако и толкова си обичате отбора, цена няма да имате... Болни мозъци!

yarkost
Мнения: 159
Регистриран на: 14 окт 2009 09:48
Контакти:

Re: Дискусии: Ливърпул - Манчестър Юнайтед (16:00 часа, Диема)

Мнениеот yarkost » 26 окт 2009 13:39

На Нани нещо са му големи обувките на Кристиано Роналдо. Гигс също не можах да разбера като какъв игра. Тез Карик и Скоулс са далече от добрата си форма и въоще нищо хубаво не чака Юнайтед с тази полузащита.

Потребителски аватар
Pro-European
Мнения: 1969
Регистриран на: 06 май 2009 15:43
Местоположение: Лисабон
Контакти:

Re: Дискусии: Ливърпул - Манчестър Юнайтед (16:00 часа, Диема)

Мнениеот Pro-European » 26 окт 2009 22:27

Pro-European написа:Мачът е важен и е от значение, затова не мисля че Бербатов ще отбележи гол.
Ще се радвам ако го направи все пак.

Прогноза: 2:1 за Ливърпул


абе да не се цитирам ама - мамка му, познах и този път за Бербатов. Нищо, ще дойде мач срещу някой опашкар и тогава ще вкара
Авторът на темата: Ще спре ли..


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта