Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Lord VOODOO » 21 сеп 2009 18:43

Lord of memory написа:Много ясно че умората е по-голяма, в испанското първенство и аз мога да ритам 90 мин., след като е пълно с балетисти, затова и стават повече съдийски грешки в Англия, защото самото първенство е много трудно.
Реферите са професионалисти и не казват на кой са фенове, за разлика от Испания-явно, а и кой тревомислещ и на възраст човек (рефер) би бил камикадзе да е фен на Ливърпул ? (ироничен въпрос)

End of topic.



Можеш да риташ само на думи.... Като те гледам си най-голямата звезда на Барса или Реал! :lol: :lol: :lol:

Ебахти комплексираният палячо дето си! И стига с тези хуморески, че английското първенство е по-силно и по-трудно!!! Ако беше така националният отбор на Англия щеше да има все някакви успехи! Заeби купената титла от 66-та година!!! Успехи в последните години! Доколкото виждам Испания в същото време са европейски шампиони и основен фаворит за световната титла! А къде е Англия с техните силни играчи и тяхното силно първенство? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

П.П. Досега броях официалните мачове на Барса за миналият сезон.... финала се явява 62-ри мач за сезона!!! Да Барса са имали 5 мача по-малко, но все пак това е финал на ШЛ!!! Адреналина е толкова голям, че точно в този мач никой не усеща умората! Примерно един Руни никак не изглеждаше уморен - търчя цял мач като луд по терена и не се спря (избяга над 12 километра!!!!), друг е въпроса, че цялото това тичане беше напразно и без смисъл!!! Каквото и да си говорим просто ви смазахме във финала на ШЛ! Ако си мислиш обратното... изтегли си мача, гледай го отново и пак си помисли! Ако не можеш да намериш мача, пиши ми на лс, ще ти дам линк за него!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Todor_united
Мнения: 18
Регистриран на: 05 май 2009 17:36
Местоположение: Хасково
Контакти:

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Todor_united » 22 сеп 2009 00:19

Ох как ми се иска, докато това отборче лети със самолета си на някъде за следващият си мач от ШЛ (примерно) да се разбият отново и целият им отбор начело със САФ да гушнат букета! Само на Берба да му се размине... :twisted: :twisted: :twisted:

Нали знаеш,че който копае гроб на другия,сам пада в него!!!Така че замълчи...Иди да си избиваш комплексите някъде другаде,блъскай някоя боксова круша вместо да се чешеш във форума.Бихте един финал и се посрахте...Кво сте се раздрънкали съдии подпирали Юнайтед,все едно същите не подпряха "шампионите Барса".Като подпират Юнайтед голям проблем,ама ако е някой друг отбор ставате слепоци не се вижда нищо,айде сиктир големи критици станахте всички.Тва ви поведение мога да си го обесня само по един начин-завистливи мишки сте всички...Сити,Барса или квито и да са други отбори тези успехи,които Манчестър Юнайтед ги постигна в последните 20 г. може само да си мечтаете за тях.И сега кръв серете,че Сити не обърнаха Юнайтед големи надежди таяхте,че ще бият в градското дерби ама на не ви се получи схемата.И кво ми се дървите още с тоя финал с Барса всички видяха,че испанците победиха един отбор играещ на червено почти без никакви сили,това ако си мислите,че е победа толко по-жалко за вас.
"Just like thе Busby babes in days gone by,
We’ll keep the red flags flying high"

Потребителски аватар
naiki
Мнения: 1169
Регистриран на: 26 авг 2009 15:57
Контакти:

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот naiki » 22 сеп 2009 11:06

откъде тръгна докъде се стигна...аз мисля по въпроса(тоя с Белами,а не за ШЛ) че трябва да накажат и фена,нали той тръгнал да налита...изобщо много работа създадоха на фифа последните месеци
Tottenham Hotspur & Forza Milan

[offtopic]нема[/offtopic]

Потребителски аватар
Converse
Мнения: 3884
Регистриран на: 21 май 2009 20:25
Местоположение: Бургас, Изгрев
Контакти:

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Converse » 22 сеп 2009 12:27

Ебахти комплексираният палячо дето си! И стига с тези хуморески, че английското първенство е по-силно и по-трудно!!! Ако беше така националният отбор на Англия щеше да има все някакви успехи! Заeби купената титла от 66-та година!!! Успехи в последните години! Доколкото виждам Испания в същото време са европейски шампиони и основен фаворит за световната титла! А къде е Англия с техните силни играчи и тяхното силно първенство? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

П.П. Досега броях официалните мачове на Барса за миналият сезон.... финала се явява 62-ри мач за сезона!!! Да Барса са имали 5 мача по-малко, но все пак това е финал на ШЛ!!! Адреналина е толкова голям, че точно в този мач никой не усеща умората! Примерно един Руни никак не изглеждаше уморен - търчя цял мач като луд по терена и не се спря (избяга над 12 километра!!!!), друг е въпроса, че цялото това тичане беше напразно и без смисъл!!! Каквото и да си говорим просто ви смазахме във финала на ШЛ! Ако си мислиш обратното... изтегли си мача, гледай го отново и пак си помисли! Ако не можеш да намериш мача, пиши ми на лс, ще ти дам линк за него![/quote]

Испания с "големите" успехи :lol: :lol: 2 европейски купи (едната от 18 век), никога националния отбор на Испания не е бил сила в световния футбол, а само с временните си форми взема купа..Да не си мислиш, че след 10 години ще е силен?!Погледни Германия примерно, те винаги са били сила във футбола, дори и да нямат големи успехи скоро, всеки се страхува от тях ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Lord VOODOO » 22 сеп 2009 12:47

Самият факт, че даваш за пример Германия, а не Англия е показателен! ОК Испания имала само временни избухвания, за да спечелят някоя купа..., а Англия дори това няма!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Къде са купите на Англия? Къде са избухванията на Англия? Нали англичаните имат супер силни играчи, супер яки отбори???? Е къде са им успехите, защо "силните" им играчи не могат да спечелят нищо?! /Даже не успяха да се класират на последното европейско! :lol: :lol: :lol: /

Ето ти още един пример за сравнение: В големите европейски грандове, които не са английски отбори... колко англичани има в тях?? Изобщо колко англичани се продават всеки сезон??? Почти николко! В същото време дори във водещите отбори в Англия има испанци! За капак в 4-те водещи отбора в Англия колко англичани има??? ;)

Всички все говорят колко е силно английското първенсво, но истината е друга! Там винаги доминира един отбор (няма значение кой) и евентуално един се опитва да му бъде конкуренция! Последните години основно доминира МЮ, а Арсенал и Челси се редуват да му бъдат конкуренция, Ливърпул с изключение на миналият сезон никакви ги няма като конкуренция! И тази погрешно набита в главите на хората измишльотина видите ли колко са силни английските отбори е супер смешна и жалка!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Кашчей » 22 сеп 2009 13:55

Вуду, като те гледам си върл фен на "Барселона", които не играят в Англия доколкото знам.Защо е тогава тая злоба и омраза към един отбор, който не играе в Испания?Мога да те разбера, ако мразиш "Реал"Мд., но за МЮ...?!?
Аз съм фен на Юнайтед от повече от 40 години, но не изпитвам омраза нито към "Ливърпул", нито към "Арсенал", нито към който и да е отбор в Англия.Какво те кара да мразиш един отбор, един човек?Аз мразя да ям бамя, но това е съвсем друга работа ;)
Можеш ли да ми посочиш един отбор, който е фактор в собственото си първенство и да няма по едно рамо от съдиите?

Само не ми стана ясно, защо и срещу "Бърнли" не взеха да ни дадат 2 дузпи накрая на мача, та да го спечелим и него.. или поне равен да изкараме :evil: :evil:

;)
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Lord of memory » 22 сеп 2009 18:29

Е зарад тва.

Изображение
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
waranty
Мнения: 485
Регистриран на: 17 май 2009 01:38
Контакти:

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот waranty » 30 сеп 2009 00:25

Todor_united написа:
Ох как ми се иска, докато това отборче лети със самолета си на някъде за следващият си мач от ШЛ (примерно) да се разбият отново и целият им отбор начело със САФ да гушнат букета! Само на Берба да му се размине... :twisted: :twisted: :twisted:

Нали знаеш,че който копае гроб на другия,сам пада в него!!!Така че замълчи...Иди да си избиваш комплексите някъде другаде,блъскай някоя боксова круша вместо да се чешеш във форума.Бихте един финал и се посрахте...Кво сте се раздрънкали съдии подпирали Юнайтед,все едно същите не подпряха "шампионите Барса".Като подпират Юнайтед голям проблем,ама ако е някой друг отбор ставате слепоци не се вижда нищо,айде сиктир големи критици станахте всички.Тва ви поведение мога да си го обесня само по един начин-завистливи мишки сте всички...Сити,Барса или квито и да са други отбори тези успехи,които Манчестър Юнайтед ги постигна в последните 20 г. може само да си мечтаете за тях.И сега кръв серете,че Сити не обърнаха Юнайтед големи надежди таяхте,че ще бият в градското дерби ама на не ви се получи схемата.И кво ми се дървите още с тоя финал с Барса всички видяха,че испанците победиха един отбор играещ на червено почти без никакви сили,това ако си мислите,че е победа толко по-жалко за вас.

победата си е победа няма значение къв е съперник кво изморени са били да играят предишния мач с друг състав да пази тея хора кво са оплакваш такива като теб са ми много интересни и ша са радват кво няма да са радват се 1 Локо като станаха шампиони да не се радвам ем че знам че е купена титлата ма не ми пука щот важното е че е има не как е зета

go316
Мнения: 12
Регистриран на: 24 сеп 2009 18:48
Контакти:

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот go316 » 30 сеп 2009 16:16

Юнайтед доказва, че и със слаб отбор какъвто са в момента за мое огромно съжеление имат традиции на победител тях никой не може да ги купи със милиарди пък като гледам и с този състав като нищо можем и тази година да оставим не богатите клубове защото ние сме най-богатият, а тези които си позволяват да харчат милиарди за селекция пак да ни гледат как вдигаме титлата, защот то не става само с ядене иска се и акъл

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Lord VOODOO » 04 окт 2009 13:23

Кашчей написа:Вуду, като те гледам си върл фен на "Барселона", които не играят в Англия доколкото знам.Защо е тогава тая злоба и омраза към един отбор, който не играе в Испания?Мога да те разбера, ако мразиш "Реал"Мд., но за МЮ...?!?
Аз съм фен на Юнайтед от повече от 40 години, но не изпитвам омраза нито към "Ливърпул", нито към "Арсенал", нито към който и да е отбор в Англия.Какво те кара да мразиш един отбор, един човек?Аз мразя да ям бамя, но това е съвсем друга работа ;)
Можеш ли да ми посочиш един отбор, който е фактор в собственото си първенство и да няма по едно рамо от съдиите?

Само не ми стана ясно, защо и срещу "Бърнли" не взеха да ни дадат 2 дузпи накрая на мача, та да го спечелим и него.. или поне равен да изкараме :evil: :evil:

;)


Оле ще бъде голямо писане, докато изброя всички причини....!

Ми за начало да кажа, че аз съм човек на крайностите, за мен има само бяло и черно и никакви други цветове! Едно нещо или го харесвам или не го харесвам и тн... Нещата, които силно не харесвам с времето почвам да ги мразя! Едно от нещата, които мразя най-много е Англия и почти всичко свързано с нея! Мразя шибaните англичани, защото са супер надути, защото имат огромно самочувствие без нито грам покритие и заради проклетият английски език, защото се е наложил като универсален език, който едва ли не всички са длъжни да знаят! /Тук национализма си казва думата!/
Сега да погледнем футбола.... англичаните не спират да се бият в гърдите, че са родината на футбола и си мислят, че заради това трябва да имат някакъв специален статут и да имат специални привилегии - а това супер много ме дразни!!! Е да, ама не! Привилегиите се заслужават, а Англия с нищо не е показала, че заслужава дори елементарно уважение! Преди почти всеки голям футболен форум (Световно, Европейско) ако англичаните изобщо са се класирали се смятат за фаворити! А действителността каква е? Не ги е бил само този, който не е играл с тях + най-слабите отбори като Андора, Сан Марино, Фарьорски острови и тн - ФАКТ! Имат една световна титла и тя им е баси подаръка... световното беше в Англия, а самата титла им бе подарена като жест, че са родината на футбола! Е на какво отгоре тогава имат претенции? След това идва тази измишльотина, че видите ли английското първенство е най-силно!!! Нищо общо! Както вече казах в Англия няма конкуренция! Там винаги се знае кой ще бъде шампион поне 10 кръга преди края на шампионата, защото винаги доминира един отбор! Изключителна рядкост са такива обрати като на Арсенал от близкото минало, когато успяха да отмъкнат една титла буквално под носа на Юнайтед! След това идват ЕКТ! Англичаните винаги са считани за топ фаворити... пък то какво? Нищо общо!!! Нека само погледнем статистиката... по всеки един показател англичаните са след испанците (освен брой отбори спечелили ШЛ, но като количество титли все пак англичаните изостават). С други думи мразя всичко надценено!
Сега вече да погледнем нещата на клубно ниво! Да прав си, че във всяко едно първенство грандовете ги подпират. Но трите най-подпира отбора на планетата Земя са Реал М, МЮ и Ювентус!!! Само заради това съм готов да ги мразя докато съм жив! И нас ни подпират понякога, но на фона на тези 3 отбора..... това е нищо! (За справка: последните 3 кръга в примера всеки мач отменят по един редовен гол на Меси, и за последните 3 мача ни спестиха 2 дузпи! Поради това, че в момента Барса играе много силно (изключение е мача от снощи) отбора не е загубил точки. В същото време на вас ви се дава продължение до гол, на Реал почти всеки кръг им се подарява дузпа, калчото вече не го гледам, че ми е скучно с тази доминация на Интер, така че не знам как е хавата този сезон при Юве.) Въпреки, че и моят любим отбор е бил не веднъж подпомаган от съдиите това нещо адски много ме дразни! Както казах снощи в една друга тема: Не искам да ни подпират никога и с нищо, но и да не ни се пречи с нищо!!! Просто съдиите да свирят това, което има! (Да, да, да... знам, че пак ще се отвори темата за Челси и реванша в ШЛ срещу тях! Да ощетиха ги като не им дадоха 2 дузпи - нещо, което никога не съм отричал, а колко ни ощетиха нас??? И на нас не ни дадоха една дузпа, а отделно на Челси сумарно за двата мача им спестиха ПОНЕ 5 червени картона! Ясно е, че ако си ги бяха получили Челси щяха да бъдат смазани с по минимум, 5 гола във всеки мач, а и поне една от спорните ситуации в реванша нямаше да я има, защото Дрогба трябваше да получи червен картон още в 20-тата минута за 2 явни симулации!!!)
Малко се отплеснах, сори. Въпреки, че не харесвам английският футбол има няколко отбора, които са ми симпатични: Кардиф, Уимбълдън, Нюкясъл, Арсенал и Ливърпул! Последните 2 се водят от грандовете на Англия (и в тях почти няма англичани!) и тяхният най-голям враг е МЮ!
Отделно седи въпроса, че заради един футболист мога да намразя всеки отбор, в който е играл! Е случайно в МЮ е играл такъв футболист - Бекъм! /С него се бяхме засекли през 2006 година на остров Ибиза... е повярвай ми, ако не беше с толкова много бодигардове щях да го убия на място!/

Та почна ли да схващаш картинката защо ви мразя толкова много? МЮ са олицетворение на много от нещата, които мразя, като добавим и няколко субективни фактора, че ми харесват (определено не им симпатизирам и не съм фен, просто ми харесват) Арсенал и Пул.... е няма как да сте ми от любимите отбори! Напротив крайно много не ви харесвам! А както казах в началото нещата, които силно не харесвам с течение на времето почвам да ги мразя и искам по една или друга причина да спрат да съществуват!

П.П. Ако не ви подпираха толкова много най-вероятно освен фен на Барса щях да съм фен и на Юнайтед, защото в отбора ви са играли играчи, които винаги ще уважавам като Гигс, Кантона, Шерингам, Шмайхел и други..., но какво да се прави... Юнайтед винаги са били и винаги ще бъдат съдийски отбор (не само в Англия) и затова нещо аз ще ги мразя цял живот! ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта