Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Lusifer
Мнения: 4
Регистриран на: 21 сеп 2009 02:03
Контакти:

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Lusifer » 21 сеп 2009 17:15

Lord VOODOO написа:Браво на Белами! Така трябва да се постъпва с феновете на МЮ!

Ох как ми се иска, докато това отборче лети със самолета си на някъде за следващият си мач от ШЛ (примерно) да се разбият отново и целият им отбор начело със САФ да гушнат букета! Само на Берба да му се размине... :twisted: :twisted: :twisted:

:!: :!: :!: Ти си най големия идиот на света :!: :!: :!:
VIVA CSKA

Потребителски аватар
Mecho-Cuh
Мнения: 241
Регистриран на: 18 апр 2009 16:13
Контакти:

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Mecho-Cuh » 21 сеп 2009 17:16

Загубих си 2 минути от живота да чета най безмислената тема и безмислените постове на converse.Май не знае на коя планета се намира

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Lord VOODOO » 21 сеп 2009 17:58

Lusifer написа:
Lord VOODOO написа:Браво на Белами! Така трябва да се постъпва с феновете на МЮ!

Ох как ми се иска, докато това отборче лети със самолета си на някъде за следващият си мач от ШЛ (примерно) да се разбият отново и целият им отбор начело със САФ да гушнат букета! Само на Берба да му се размине... :twisted: :twisted: :twisted:

:!: :!: :!: Ти си най големия идиот на света :!: :!: :!:


Направи услуга на всички ни и се самоубий!

Имам пълното право да мразя когото си поискам и да пожелавам смъртта на когото си поискам! На който не му понася да се изнася!

П.П. Само не ми казвай, че никого не мразиш и никога не си пожалавал смъртта на някого, без значение на кого! Разликата м/у мен и теб, е че аз имам смелостта да призная това, което мисля!!!
Последна промяна от Lord VOODOO на 21 сеп 2009 18:00, променено общо 1 път.
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Lord of memory » 21 сеп 2009 17:59

Нещо феновете на турстическия отбор забравиха че преди 5-6 години се чудеха как да не изпаднат от и без това смешно слабата испанска лига.
Няма как някой да пожелава смърт на 170 см-ви лилипути пребиваващи в латино-гей-държава, достатъчно са си наказани и без смърт.
Последна промяна от Lord of memory на 21 сеп 2009 18:04, променено общо 1 път.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Lord VOODOO » 21 сеп 2009 18:04

Lord of memory написа:Нещо феновете на турстическия отбор забравиха че преди 5-6 години се чудеха как да не изпаднат от и без това смешно слабата испанска лига.


Абе палячо, айде да не говориш за нещо, дето нищо не знаеш! Да за момент бяхме изпаднали в криза и бяхме стигнали до 16-то място в класирането, но после по време на пролетният полусезон от 19 мача постигнахме 16 победи, 2 равенства и 1 загуба - в последният кръг от Бетис, когато нямахме шанс за титлата, защото Валенсия ни водеха с 4 точки, а в същото време бяхме победили всичките отбори от първата 10-ка на класирането!!!!! В крайна сметка много интересно как хем сме се борили да не изпаднем, хем завършихме втори на 4 точки от Валенсия??? От кога вторите в класирането се борят да не изпаднат? :lol: :lol: :lol:
Следващият път говори, когато си научиш уроците, защото си много смешен!

Дано да им взривят стадиона на МЮ докато е пълен с фенове и самолета им наистина да се разбие, докато отбора е в него!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Lord of memory написа:Няма как някой да пожелава смърт на 170 см-ви лилипути пребиваващи в латино-гей-държава, достатъчно са си наказани и без смърт.


А въпросните лилипуту ви наказаха във финала за ШЛ! Говори за Барселона, когато успеете да ни победите! Дотагава мри в гърч и не се обаждай!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Lord of memory » 21 сеп 2009 18:09

Успяхме да ви победим още преди година, както и Челси успяха да го направят, само дето те се провалиха да победят съдийте мин. сезон, ама всичко се връща.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Lord VOODOO » 21 сеп 2009 18:14

Lord of memory написа:Успяхме да ви победим още преди година, както и Челси успяха да го направят, само дето те се провалиха да победят съдийте мин. сезон, ама всичко се връща.


И един мармот завива шоколада в станиол.... Стига си живял в миналото! Гледа се последният мач м/у давата отбора!!! Последният мач ви го загубихте, още повече, че беше финал за ШЛ!
И стига циври за полуфинала реванш срещу Челси, защото ние бяхме ощетени в пърият мач също с неотседена дузпа, отделно всичките спестени картони на играчите на Челси! Заслужено играхме на финал и заслужено спечелихме Златен требъл! Вие ако струвахте поне нещо... нямаше да бъдите такива статисти на финала срещу нас! А този сезон ясно се вижда, че за да имате шанс за титлата съдиите ще трябва яко да ви подпират и да дават продължения до гол за вас!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Lord of memory » 21 сеп 2009 18:20

Статисти бяхме щото тва си беше 67мия мач, само с един по-малко от абсолютния максимум и нашите едва ходеха, жалка че слаб отбор като Барселона спечели най-много от това, но не може да се бие винаги на такива финали, трябваше все да загубим някоя титли...все някога. :lol: И ще си гледам близката история, както и ти ще го направиш след като скоро Барселона им свърши добрата година.
За съдий не ми говори, в Испания тая тема не е дискутирана защото на всички е ясно че реал и барса обират всички реферски "грешки", за не многото мачово който гледам от тва първенство винаги "звездите" правят толкова слаби симулаций че даже смеха на публиката от стадиона се чува, поне да ги правеха качествено, че да не са толкова очевадни, ама забравих че са латинота и интелекта не присъщ за тях.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Lord VOODOO » 21 сеп 2009 18:29

Lord of memory написа:Статисти бяхме щото тва си беше 67мия мач, само с един по-малко от абсолютния максимум и нашите едва ходеха, жалка че слаб отбор като Барселона спечели най-много от това, но не може да се бие винаги на такива финали, трябваше все да загубим някоя титли...все някога. :lol: И ще си гледам близката история, както и ти ще го направиш след като скоро Барселона им свърши добрата година.
За съдий не ми говори, в Испания тая тема не е дискутирана защото на всички е ясно че реал и барса обират всички реферски "грешки", за не многото мачово който гледам от тва първенство винаги "звездите" правят толкова слаби симулаций че даже смеха на публиката от стадиона се чува, поне да ги правеха качествено, че да не са толкова очевадни, ама забравих че са латинота и интелекта не присъщ за тях.


Абе палячо.... недей се оправдава с умората! Нима Барса нямаше един куп мачове през същият сезон? Все пак направихме требъл, т.е. играли сме до края на всички турнири, в които участвахме!!!! Колко само си прост и ограничен да се оправдаеш с такова нещо!!! Каквото за вас, такова и за нас! И ние имахме над 60 мача, ама не се оплакваме, използвахме ротация и си запазихме играчите свежи до края на сезона!!!
А колкото до съдиите... е видя се последният кръг в Англия и Испания! На вас ви дадоха продължение до гол за вас, а на нас ни отмениха редовен гол още в 5-тата минута мача, съдията позволи на играчите на Атлетико да играят доста твърдо и не им даваш заслужени жълти картони, свириха ни 3 измислени засади, в ситуации сам нападателя срещу вратаря, а засади нямаше... и искаш да кажеш, че ни подпират???

П.П. За справка съдия на мача Барса - Атлетико Мадрид бе Мехуто Гонзалез, а е публично известен факт в Испания, че той е фен на Реал Мадрид!!! Та на нас ни свирят феновете на големият враг и пак побеждаваме..., а какво да кажем за вас?! Какво щеше да бъде, ако съдия на Манчестърското дерби бе фен на Ливърпул, а? А?
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Белами нокаутира фен на Манчестър Юн.

Мнениеот Lord of memory » 21 сеп 2009 18:34

Много ясно че умората е по-голяма, в испанското първенство и аз мога да ритам 90 мин., след като е пълно с балетисти, затова и стават повече съдийски грешки в Англия, защото самото първенство е много трудно.
Реферите са професионалисти и не казват на кой са фенове, за разлика от Испания-явно, а и кой тревомислещ и на възраст човек (рефер) би бил камикадзе да е фен на Ливърпул ? (ироничен въпрос)

End of topic.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта