Има ли Юнайтед шанс за титлата тази година?

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Има ли Юнайтед шанс за титлата тази година?

Мнениеот megan fox » 28 юли 2010 13:54

fr3ak_boy написа: Моу знае какво е да води и по-малък отбор - Порто и да го изведе до върха - отново ШЛ.


Това, че Порто са малък отбор е доста относително. Да в Европа не са от най-големите отбори, но в Португалия са най-големите! А и нека не забравяме, че нея година в ШЛ най-големите се избиха по между си и до финала стигнаха 2 помиярски отбора, като по пътя си към финала единственият стойностен отбор, който трябваше да отстрани Порто бе МЮ, който точно тогава не беше в най-доброто си състояние! Така че този успех бе повече плод на късмет! То оставаше Порто да не бие Монако на финала...
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Има ли Юнайтед шанс за титлата тази година?

Мнениеот runnersa » 28 юли 2010 13:59

gunner4life написа:Вие все ги отписвате Сити, но да не забравеме Челси - отбор, които си беше от нивото на АВ и Евертън. Сега да не ми се нахвърлат феновете им, но преди Абамович Челси нямаха 50г. титла. Та мисълта ми е, че дойде Абрамович докара класен треньор пръсна една камара пари и станаха отбор. Така че Сити след година-две нищо чудно да се борят до последно за титлата. Интересно е кой ще отпадне от зана ШЛ - според мен Ливърпул.

Еми тази година кой отпадна от нея? Именно Ливърпул и ако тази година повторят същия сезон ми се струва, че скоро изобщо няма да се слагат по принцип към голямата 4ка и поне засега е очевидно, че това място ще заемат Ман Сити ;) Макар, че тази година като класиране в 4ката се намърдаха Тотнъм, но шпорите едва ли ще повторят тази година това си представяне :roll:

Потребителски аватар
Linky
Мнения: 866
Регистриран на: 06 юни 2009 12:55
Skype: thebrewmas7a
Контакти:

Re: Има ли Юнайтед шанс за титлата тази година?

Мнениеот Linky » 28 юли 2010 14:01

Естествено че има , Челси карат на инерция от миналия сезон и нямат никакви сносни трансфери , Фъргюсън ще се постарае новите да се адаптират.Миналата футболна година не му стигна малко за да стане шампион , може би това малко ще дойде от новите играчи.Ливърпул?Имат ли смисъл от коментар?За да този отбор стане шампион според мен трябва да се махнат всички до 1 , даже и Джерард , те тези момчета след толкова години вече нямат психиката за подобно нещо + единственото им ново добро попълнение е Джо Коул , които не е във върхова форма, те не успяха да влязат в ШЛ миналия сезон , сега изведнъж да станат шампиони?Не виждам как ще стане..... Арсенал....около тези трансферни саги със Сеск (и ако отиде в Барса) , едва ли имат шанс, но може и да изненадат , колкото до Манчестър Сити , мисля че няма нужда от коментар - ако влезнат в топ 4 на мястото на някой ще е успех за тях.Битката ще е отново между Челси и Манчестър по всичко си личи , но кой ще я спечели е трудно още да се каже.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
plamen_ol
Мнения: 1063
Регистриран на: 07 сеп 2009 23:06
Контакти:

Re: Има ли Юнайтед шанс за титлата тази година?

Мнениеот plamen_ol » 28 юли 2010 14:28

Имаме някакви шансове обаче без класен халф в средата невиждам как ще стане

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Има ли Юнайтед шанс за титлата тази година?

Мнениеот СВОБОДЕН » 28 юли 2010 14:41

Борбата за тилата в Англия ще бъде между два отбора. Ман Юнайтед и Челси. Нищо чудно да се реши като миналата година в последния кръг. Останалите нямат шанс.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Има ли Юнайтед шанс за титлата тази година?

Мнениеот JackPackage » 28 юли 2010 20:49

Да отпишеш вицешампиона от битката за титлата е смешно :lol: Още по-смешно е когато този тим се казва Ман Юнайтед!
Естествено че имат шанс за титлата Юнайтед, те и Челси са основните фаворити за титлата, въпреки че Юнайтед няма качествено ново попълнение в стартовите 11 (Ернандез е добър, но няма да е титуляр), проблем е обаче че и Анчелоти нищо не прави за да направи отбора по-силен - двама ключови играчи като Джо и Балак напуснаха, напусна един от тримата ни дефанзивни халфове и никой не е привлечен все още :x Добре ще е да се вземат 2-3 халфа и един Агуеро примерно, че тази година битката в Премиершип няма да е като миналия сезон (two-horse race), Ман Сити с тези пари които пръснаха, и продължават, ще имат влияние в/у битката за титлата, Арсенал също, Ливърпул с Джо Коул направиха страшен трансфер и ако е във форма Джо, Джерард и Торес могат да ги върнат в битката за върха, въпреки че ги напуска Масчерано и това ще им е голям проблем :roll:
Отделно Тотнъм, Евертън и Вила са си традиционно силни състави, така че и те могат да объркат доста сметки на лидерите - все пак за шампион не мога да дам прогноза, но ми се струва че битката за 4тото място ще е м/у Ливърпул, Сити и Тотнъм (не изключвам и Арсенал да паднат до това ниво)

За шампион Ман Ю или Челси, но предимството им пред останалите ще е много малко ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

dimitar59
Мнения: 619
Регистриран на: 09 юни 2008 12:50
Контакти:

Re: Има ли Юнайтед шанс за титлата тази година?

Мнениеот dimitar59 » 28 юли 2010 22:07

ДА,но ако дукесата на Горна Джумая стане Жана Д'арк.

THE G.A.M.E
Мнения: 50006
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Има ли Юнайтед шанс за титлата тази година?

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 юли 2010 23:38

Разбира се, че Юнайтед има шанс за титлата !
Но, според мен ..... тази година отборите на Челси и Ман. Юн. ще са по слаби от миналият сезон !
Това е добре за тимовете които завършиха зад тях ..... но, и те нямат достатъчно класа, за да издържат на темпото на двата отбора !
Мисля, само Арсенал ще ги притеснява.
Другите ..... има още хляб да ядът, докато ги доближат !
Но като цяло, мисля, че първенството тази година ( и догодина ) .... ще е по слабо от предишните сезони !
Но пък футбола .... в никакъв случай, няма да е по малко вълнуващ ! ! !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 621
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Има ли Юнайтед шанс за титлата тази година?

Мнениеот man_utd_ » 31 юли 2010 17:36

Някои от мнениеята тук са супер тъпи и малоумни-естествено,че Ман Ютд има шанс да спечели титлата,а и не само нея-има шанс да спечели всичко,винаги е бил фаворит за всеки един трофей и едва ли скоро няма да бъде.Вие като продадохме РОналдо и май бързо-бързо ни отпиисахте от всичко възможно

Потребителски аватар
naduvko
Мнения: 468
Регистриран на: 12 апр 2010 22:43
Контакти:

Re: Има ли Юнайтед шанс за титлата тази година?

Мнениеот naduvko » 31 юли 2010 18:20

plamen_ol написа:Имаме някакви шансове обаче без класен халф в средата невиждам как ще стане

Халфа го има - играе с №9 :)


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта