Бербо, направи го като Бекъм!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот slavia_forever » 16 мар 2010 01:21

bat_deso написа:Братле безгрешни няма все още и предполагам много добре го знаеш. Казваш, че по принцип защитаваш Бербатов, но в случая имало много истини...ок...а защо не проявиш малко далновидност и не се замислиш, че след 2-3 години няма да има кого да гледаме и коментираме от българските играчи играещи зад граница. Вместо да се чудим как да му вадим керливите ризи на Бербо, защо просто не седнем и да се наслаждаваме на отиграванията му в случаите когато е на терена. Нека поне в оставащите му няколко години в големия футбол бъдем малко патриоти и му окажем подкрепата, която заслува най-малкото от нас...сънародниците му.

Съгласен съм, аз до момента и това съм правил. Но нека обаче да оставим правото на хората, ако имат обективна критика, към когото и да било, да си я изказват свободно, а не да им отнемаме свободата.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

bat_deso
Мнения: 3
Регистриран на: 16 мар 2010 00:10
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот bat_deso » 16 мар 2010 01:37

slavia_forever написа:
bat_deso написа:Братле безгрешни няма все още и предполагам много добре го знаеш. Казваш, че по принцип защитаваш Бербатов, но в случая имало много истини...ок...а защо не проявиш малко далновидност и не се замислиш, че след 2-3 години няма да има кого да гледаме и коментираме от българските играчи играещи зад граница. Вместо да се чудим как да му вадим керливите ризи на Бербо, защо просто не седнем и да се наслаждаваме на отиграванията му в случаите когато е на терена. Нека поне в оставащите му няколко години в големия футбол бъдем малко патриоти и му окажем подкрепата, която заслува най-малкото от нас...сънародниците му.

Съгласен съм, аз до момента и това съм правил. Но нека обаче да оставим правото на хората, ако имат обективна критика, към когото и да било, да си я изказват свободно, а не да им отнемаме свободата.

Аз също съм съгласен, но в случая става въпрос за малко патриотизъм. Обективната критика я гледам по цял ден по телевизията като се говори за вътрешното ни първенство и с право. Просто няма на какво отгоре да критикуваме човек, който не ни е сторил нищо лошо освен това, че "играе в Ман.Юнайтед".

Потребителски аватар
Berba M.U.
Мнения: 61
Регистриран на: 27 яну 2009 20:54
Местоположение: Miami-София
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот Berba M.U. » 16 мар 2010 02:07

Доста странна статия на Ники Александров.Лично на мен ми е трудно да я разбера, и между редовете и в тях.Г-н Александров, е един от малкото уважавани от мен спортни жулналисти,но с тази статия нещо май се пообърка.!!!!!
Колкото до сравненията между Бекъм и Бербатов мисля че Бекъм беше с класа повече когато играеше с любимият М.Ю. и тук отварям скоба футболът е велика и непредвидима игра,така че не се знае какво още ще даде Бербатов на М.Ю. за следващите 2,3 а и може би повече сезона,а може и изобщо да не го задържи сър Алекс,но лично на мен не ми се вярва и мисля че Бербатов има тепърва какво да даде на М.Ю.

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот kartago » 16 мар 2010 02:18

Gateca написа:Е да сравняваш Бекъм и Бербатов и да твърдиш , че Бербатов е впъти повече футболист е най голямата глупост , която бях чел в този форум. За да напише подобна тъпотия човек съм сигурен , че не е гледал мачовете на Ман.Юн. от периода 1998-2003 , когато Бекъм беше един отнай силните и обичани футболисти в отбора - такъв какъвто Бербо никога няма да бъде.
Все едно да сравняваш Руни и Бербо.
А пък се появиха мнения , че играл като Зидан :lol: :lol: Гледайте малко реално на нещата и най вече ги гледайтетакива каквито са , а не каквито на Вас Ви се иска.

Понеже аз я написах тази "тъпотия"! Още утре ще предложа да ми махнат модераторските права, за да мога да ти отговоря точно както искам! Самият факт как пишеш "Ви", "Вас", ми говори за умствения ти багаж, учтива форма на "Вие", когато искаш да се обърнеш към повече хора, т.е. на "вие"!..............Но ще се опитам да го направя, само заради тебе, небългарино!.............. Какъв ще бъде Бербо, ще видим, не си баба Ванга ( лека и пръст), ти си поредния измекяр, който не обича себе си!...........

mmaryan
Мнения: 102
Регистриран на: 10 авг 2008 17:20
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот mmaryan » 16 мар 2010 09:32

Бербатов пише има блог, Ники пише има гонг, Бербатов играе в Ман. Ники играе на компютъра.


velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот velinsky » 16 мар 2010 10:27

UltraBlue написа:Интересното е че коментара е на Ники Александров, един отявлен фен на цска :roll: Не знам какво му е щукнало :roll:

Николай Александров е и фен на Ливърпул и то отявлен.Аз като фен на Юнайтед от 83-та,знам как боли дори когато топката е претежание на "мърсисайдци" по време на дербитата!А това,че е привърженик на ЦСКА го прави още по-заклет антифен на Бербатов!Визирам ОНЯ мач с "кървавия гол" на Гонзо,когато Митко можеше да донесе титлата на "Армията" още преди почивката му./Почти всичките ми приятели и познати,които са фенове на ЦСКА са на мнението на "червения" журналист от "Дарик"/!
А най-вече визираната статия на господин журналиста Александров е еманация на типичната за българина завист към преуспелия,качество натрупано през 500-те години прекланяне на турското в жалък опит за оцеляване...!

koko.pl
Мнения: 106
Регистриран на: 03 мар 2010 10:50
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот koko.pl » 16 мар 2010 10:35

абе не знам какво е искал да каже автора,ама доста нескопосана статия,за мен лично... :roll:

БЕНИ
Мнения: 2
Регистриран на: 16 мар 2010 10:21
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот БЕНИ » 16 мар 2010 10:39

Нека не сравняваме Бекъм и Бербатов.Единствената прилика между тях е че и двамата влязоха като резерви на мача Манчестър Юнайтед-Милан.Те са много различни футболисти и всеки от тях има свойте добри и лоши страни.Гордостта ни като българи обаче трябва според мен да е голяма,че в момента Бербатов играе в този велик клуб и постига добри резултати.Ако има как да го стъпчем е нещо съвсем присъщо за българите.Дерзай Бербо,а ние можем само да се радваме на твойте успехи.

chelseabg
Мнения: 1167
Регистриран на: 19 юли 2009 14:03
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот chelseabg » 16 мар 2010 10:50

Самия факт,че някой тука го сравнявате с иконата на английския футбол-Бекъм го изстрелва мноого много на високо..и с това всички теми за Бербатов приключват..


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта