Манчестър Юн - Байерн

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кой ще поеме вината за загубата?

Мнениеот ZinedineZidane » 08 апр 2010 08:45

bgman написа:Какво стана, някой може ли да го проумее? Какво ще стане оттук нататък? А сега на къде? Въпроси, въпроси, въпроси. :?: :?: :?:

А бе пич, т'ва не е Левски или ЦСКА, че да стават драми от една загуба и да свършва света! Хората много добре познават играта, а загубите са част от нея...около 50 %. Смешно е да прилагаш подобно мислене за отбор като Юнайтед!
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

bgman
Мнения: 69
Регистриран на: 25 ное 2008 23:51
Контакти:

Re: Кой ще поеме вината за загубата?

Мнениеот bgman » 08 апр 2010 08:55

ZinedineZidane написа:
bgman написа:Какво стана, някой може ли да го проумее? Какво ще стане оттук нататък? А сега на къде? Въпроси, въпроси, въпроси. :?: :?: :?:

А бе пич, т'ва не е Левски или ЦСКА, че да стават драми от една загуба и да свършва света! Хората много добре познават играта, а загубите са част от нея...около 50 %. Смешно е да прилагаш подобно мислене за отбор като Юнайтед!

Може и да си прав, ама не ти ли се струва, че идва края на една четвърт вековна легенда.
Може би това са им възможностите на МЮ. Аз незнам как стигнаха и до тук . Това е най-слабият отбор като игра, като футболисти през последните 10-15 години(само с късмета на Руни). :cry:

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой ще поеме вината за загубата?

Мнениеот Old_death » 08 апр 2010 08:59

Сигурен съм,че в Юнайтед няма да направят трагедия от отстраняването им,както съм сигурен,че Бербатов ще е основния виновник според писанията на родните корифеи!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Кой ще поеме вината за загубата?

Мнениеот Vojdek » 08 апр 2010 09:15

Най-жалка тема на годината.
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Кой ще поеме вината за загубата?

Мнениеот Apostola » 08 апр 2010 09:16

Old_death написа:Сигурен съм,че в Юнайтед няма да направят трагедия от отстраняването им,както съм сигурен,че Бербатов ще е основния виновник според писанията на родните корифеи!

Това ще е изключително глупаво, ако стане! Специално в тоя мач Бербата нямаше как да направи повече от тва, което показа! За мен причините за отпадането са другаде. На първо място глупавата постъпка на Рафаел и изгонването му, както и положението малко преди това, когато не подаде на Рууни за чист гол, ама карай младо е момчето още и няма опит. На второ място факта, че след изгонването му МЮ се прибраха, че заиграха и без изявен нападател, а имаше повече от 30 мин до края. Тва срещу отбор като БМ е недопустимо според мен, имайки предвид, че Бут не блестеше с кой знае каква форма. На трето място според мен Македа беше по-верния ход, тъй като е млад, в подем и може само да се доказва, а на нашия му тежи какво биха казали критиците след мача. Минало свършило!Жалко!
Дела трябват,а не думи!

zkn
Мнения: 47
Регистриран на: 22 дек 2008 17:10
Контакти:

Re: Кой ще поеме вината за загубата?

Мнениеот zkn » 08 апр 2010 09:22

В сезон, в който не се очакваше много от Юнайтед след продажбата на Роналдо, те пак се борят за титлата и бяха на крачка от полуфинал в ШЛ. Вината за това сигурно с удоволствие ще я поеме Фъргюсън.
Тази година бе даден път на играчи като Нани и Валенсия, които догодина ще бъдат още по-силни. Сигурен съм, че Бербатов е пътник и на негово място ще дойде някой като Рибери или Бензема. И като нищо пак ще са основен претендент за титлата.

chelseabg
Мнения: 1167
Регистриран на: 19 юли 2009 14:03
Контакти:

Re: Съставите за мача Манчестър Юн - Байерн

Мнениеот chelseabg » 08 апр 2010 09:40

Бербатов няма да се наложи в този отбор и това е..ще има чистка лятото и най-свероятно той ще си ходи в посока Байерн..

Потребителски аватар
USF
Мнения: 155
Регистриран на: 10 окт 2009 22:54
Skype: staso_1990
Местоположение: България, Благоевград
Контакти:

Re: Кой ще поеме вината за загубата?

Мнениеот USF » 08 апр 2010 10:02

Вината трябвя да поеме сър Алекс! Руни не беше готов за мача, отделно получи и друга контузия по време на мача! Мъчи всички фенови на Юнайтед с играта си! Всъщност той не игра, по простата причина, че не го видях да пипне топката повече от 5 пъти! Не търчеше, пропускаше пасове, не влизаше в единоборства! Това не беше Руни, и също така нечовешка грешка на сър Алекс да го пусне в игра и да го задържи толкова време! Вчера МЮ играха с човек по малко до червения на Рафаел, от тогава заиграха с двама по малко!!!
В България има един вагон с железничари,
един кафез с канари,
един обор с левскари,
и седем милиона ЦСКА - ри!!!

Потребителски аватар
Qu1cky
Мнения: 277
Регистриран на: 18 фев 2010 17:13
Контакти:

Re: Кой ще поеме вината за загубата?

Мнениеот Qu1cky » 08 апр 2010 10:03

гръмни се щото някъв отбор по света не е бил ... божеееееее божееееееееее
По-древни от Рим , По-големи от всички в България , това е Пловдив - Локомотив Пловдив
Изображение

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кой ще поеме вината за загубата?

Мнениеот gin » 08 апр 2010 10:11

а имаше времена, когато думата на един джентълмен значеше нещо."С"АФ постъпи като селски тарикат, и всичко се обърна срещу него.колегата по-горе е прав, че с рууни отбора игра с човек по-малко, а след червения картон само чакаха байерн да си свърши работата. видя се и нещо, което аз не очаквах- никой не вярва вече на бербатов.искам сега да видя как пресата в англия ще го изкара основен виновник за катастрофата.
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта