Нани пропуска световното!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NinkaBG
Мнения: 173
Регистриран на: 24 апр 2010 10:41
Контакти:

Re: Нани пропуска световното!

Мнениеот NinkaBG » 08 юни 2010 16:41

PFCB написа:
NinkaBG написа:Яко, яко още от сега си подготвят почвата със Световни измами в залозите за Световното да вземат парите на хората. :geek:

[offtopic]Какви актове само се вършат по света :lol: Обаче имаш право донякъде...[/offtopic]



Аз от кога се измъчвам да Ви обяснявам с прогнози какви актове се извършват по света, а Вие чак сега започнахте да ме разбирате...

За Световното също ще има прогнози и най- учтиво и любезно ще Ви моля, там да коментирате преди, по време и след акта...
Гледайте футбол пряко и безплатно на вашия компютър в сайта: http://www.betbg.eu ! Хиляди левове бонуси за Световното по футбол!

Потребителски аватар
bultras4e
Мнения: 1809
Регистриран на: 21 май 2008 18:28
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Нани пропуска световното!

Мнениеот bultras4e » 08 юни 2010 16:49

NinkaBG написа:
PFCB написа:
NinkaBG написа:Яко, яко още от сега си подготвят почвата със Световни измами в залозите за Световното да вземат парите на хората. :geek:

[offtopic]Какви актове само се вършат по света :lol: Обаче имаш право донякъде...[/offtopic]



Аз от кога се измъчвам да Ви обяснявам с прогнози какви актове се извършват по света, а Вие чак сега започнахте да ме разбирате...

За Световното също ще има прогнози и най- учтиво и любезно ще Ви моля, там да коментирате преди, по време и след акта...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[wrapimg=]http://static.football24.bg/cache/470x0/assets/2013_novi/a/botev/todor_nedelev1.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Нани пропуска световното!

Мнениеот Tommi » 08 юни 2010 17:14

Не мога да ви разбера какви световни измами търсите :lol: :lol: Тези хора, които ще печелят сериозни суми от залагания, най-вероятно вече са подготвили всичко и не ги интересува дали ще играе Нани, Дрогба, Форлан и др. А дори за тях е по-добре тези футболисти да играят, защото ще се увеличат печалбите ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Нани пропуска световното!

Мнениеот JohnnieWalker » 08 юни 2010 17:19

Еми загубата не е голяма, проблема е че станаха наистина много контузиите

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Нани пропуска световното!

Мнениеот SHAKOMINATORA » 08 юни 2010 18:00

Загубата за вас може да не е голяма ала за Португалия е голяма.

Linkydj
Мнения: 207
Регистриран на: 02 авг 2009 01:56
Контакти:

Re: Нани пропуска световното!

Мнениеот Linkydj » 08 юни 2010 18:14

Masaba написа:С Нани и без Нани,няма значение за нас.

За мен има , симпатизирам на Португалия и това е доста лошо.. един от титулярите е аут , не че ми е любимец , но сега ще трябва да го заместват по-слаби играчи... :x

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Нани пропуска световното!

Мнениеот L_Messi » 08 юни 2010 18:34

Световното първенство трябва да бъде разформировано и силите на националните отбори да се насочат изцяло към Олимпийските игри. Но, разбира се, ФИФА няма да го позволи.

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Нани пропуска световното!

Мнениеот zaqwsxd » 08 юни 2010 18:37

! Нани пропуска Мондиала заради задна ножица :?: :?: :?: :?: Един от най-важните футболисти на Португалия Луиш Нани няма да участва на предстоящото Световно първенство. Причината е контузия в ключицата, получена при опит за задна ножица на вчерашната тренировка на иберийците.

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Нани пропуска световното!

Мнениеот AnalBreaker » 08 юни 2010 19:20

Те тоа Нани никога не съм го харесвал и няма и да го харесам. Жалко за португалците, защото има някви качества, но ...
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Нани пропуска световното!

Мнениеот megan fox » 08 юни 2010 20:13

zaqwsxd написа:Португалия много бързо от фаворит стана аутсайдер !


Пич ти да не се боцкаш? Какви фаворити са били жалките португалци?! С Нани или без него все тая... Португалия няма никакъв шанс на това световно!

Още един мангал по-малко на световното - супер! :)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта