Юнайтед с умопомрачителна оферта към Рууни

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Юнайтед с умопомрачителна оферта към Рууни

Мнениеот Xanko » 25 яну 2010 17:58

Lord of memory написа:Тоя номер със увеличаването на заплатата едва ли ще се отнася за Рууни. Преди време беше казал че е отказал на клуба да му увеличат заплатата, защото мисли че заплатите на футболистите са много високи....и е прав естествено....да не е като Маугли примерно, дето ще има среща отблизо с Газ в Сряда.
Двойка от Рууни получават кавалите в сряда.


Айде пак предварително казваш хоп преди да сме скочили, а по темата Руни наистина е сърцето и душата на МЮ в момента и трябва да бъде задържан в отбора на всяка цена, е малко ме е яд за четирите пропуска сам срещу Гивън в мача със Сити, но другите и това не правят.

BultraStyle
Мнения: 1760
Регистриран на: 22 май 2008 21:18
Контакти:

Re: Юнайтед с умопомрачителна оферта към Рууни

Мнениеот BultraStyle » 25 яну 2010 18:37

Пълна идиотщина е да се дават толкова пари на един играч пък бил той и Рууни :shock:

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Юнайтед с умопомрачителна оферта към Рууни

Мнениеот Гуу » 25 яну 2010 18:59

BultraStyle написа:Пълна идиотщина е да се дават толкова пари на един играч пък бил той и Рууни :shock:


Естествено, че е идиотщина, но все пак това е Реал Мадрид, те са царете на подобните траснфери. ;)

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Юнайтед с умопомрачителна оферта към Рууни

Мнениеот maximalniq » 25 яну 2010 19:18

Като почните с това "той има сърце,не гледа парите"... И Кака има сърце ама остави Милан... и Роналдо остави Манчестър... и Миланов обича Левски ,но отиде да играе за шестия в Румъния и ще получава в пъти по-голяма заплата от колкото в Левски.Говорите сякъш познавате футболистите...
Изображение

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Юнайтед с умопомрачителна оферта към Рууни

Мнениеот Vojdek » 25 яну 2010 19:34

maximalniq написа:Като почните с това "той има сърце,не гледа парите"... И Кака има сърце ама остави Милан... и Роналдо остави Манчестър... и Миланов обича Левски ,но отиде да играе за шестия в Румъния и ще получава в пъти по-голяма заплата от колкото в Левски.Говорите сякъш познавате футболистите...



Готини примери, ама Кака и Роналдо са футболисти, защо ги сложи заедно с Живко? :mrgreen: Това в кръга на шегата.

Факт.Докато има волкова много кинти във футбола, няма да има играчи.Ще има наемници.Друго си е да гледаш играчи като Малдини, Гигс и Скоулс, Раул и Касияс.( не че взимат малко кинти де :!: :mrgreen: )
Трябва да им ударят един таван на тия смешници, че ми писна да гледам тия космически цифри за някакви ритнитопковци.
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3229
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Юнайтед с умопомрачителна оферта към Рууни

Мнениеот sirius123 » 25 яну 2010 19:45

Лично този човек никога няма да напусне Острова.А кажете защо?

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Юнайтед с умопомрачителна оферта към Рууни

Мнениеот cvetan » 25 яну 2010 21:01

battlestar31 написа:
Гуу написа:
battlestar31 написа:Аз ако съм на руни отивам в реал 200 хиляди са си 200 хиляди :mrgreen:


Не всичко е пари. За Руни ще е най-дбре да си остане в Юнайтед, там му е мястото. Ако остане на Олд Трафорд, има голяма вероятност да се превърне в легенда за "червените дяволи. Докато в Реал Мадрид, най-много да му закопаят краиерата, както са правели с доста други играчи

Е то и за роналдо казваха така ама сега се счупва да вкарва в реал със него в състава реал няма загуба а руни е полезен играч точно какъвто трябва на реал иначе ако остане ще стане легенда на клуба :)

Като се СЧУПВА да дкарва -що са на 2ро място

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Юнайтед с умопомрачителна оферта към Рууни

Мнениеот cvetan » 25 яну 2010 21:07

Гуу написа:
BultraStyle написа:Пълна идиотщина е да се дават толкова пари на един играч пък бил той и Рууни :shock:


Естествено, че е идиотщина, но все пак това е Реал Мадрид, те са царете на подобните траснфери. ;)


И аз бих харчил ако знам ,че държавата всичко ще ми опрости..

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Юнайтед с умопомрачителна оферта към Рууни

Мнениеот _RoKi_ » 27 яну 2010 01:40

battlestar31 написа:Аз ако съм на руни отивам в реал 200 хиляди са си 200 хиляди :mrgreen: а и в испания са по ниски данъците :)
Иска ти се,защото ви дпучи Арсенал като телбод :lol: :lol: Ама няма да стане,съжалявам :twisted: :twisted:
По темата:Нормално е МЮ да дадат толкова пари за Рууни,за кой друг освен него 8-) 8-) А и така се задържа играч от топ класа при оферта от Реал М. :) :)

xWarden
Мнения: 920
Регистриран на: 19 яну 2010 11:15
Контакти:

Re: Юнайтед с умопомрачителна оферта към Рууни

Мнениеот xWarden » 27 яну 2010 11:51

Аз не съм чувал за англичанин, който да е направил кариера извън Острова. Не съм чувал също така на Острова да има фенове на неанглийски отбори. И не вярвам това да се промени някога.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта