Бербатов - отново най-полезен.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Бербатов - отново най-полезен.

Мнениеот cvetan » 05 ное 2009 17:02

Xanko написа:Бербатов най-полезен ! Тошко Колев в татъв случай питаше - А къде бе ? Може би във фондация Бербатов.
Ако МЮ разчиташе на тези статистики, като тази че Бербатов е по полезен Руни нямаше да станат това което са, какво да разберат англичаните и ние феновете на МЮ а не на Бербатов, защото аз съм фен на МЮ и разглеждам Бербатов като всеки един футболист на любимия ми отбор и виждам, че с него МЮ играе тромаво и в дербитата когато трябва скорост отбора е неефективен, виждам също, че Руни вкарва поне по едно положение на два мача, а Бербатов вкарва много трудно макар и атрактивно а и по рядко от Руни в сравнение с това кой излиза по често на голово положение все пак Бербатов е нападател хора.



Когато играха на скорост срещу Барса - ги отепаха с 0-2. явно МЮ не може да играе на скорост - на МЮ му се получава , бавно и академично и никога в една среща - винаги в турнир. Не че съм адски доволен но това е факта.
А иначе ACTIM са намерили доста универсална формула - колко ти е коефициента на полезно действие на терена - щото можеш да тичаш като СПИДИ ГОНЗАЛЕЦ (Тевез) красиво за пред камера и нулев ефект от това.

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Бербатов - отново най-полезен.

Мнениеот Xanko » 05 ное 2009 17:07

cvetan и аз не се заяждам и аз съм от ЦСКА в България, но тук е форумът на МЮ и се обсъжда дали Бербатов е толкова полезен за МЮ колкото показват статистиките ти къде намеси тук Гонзо и националня незнам.
Въпреки всичко отговора е 1 срещу Северна Ирландия като гост.

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Бербатов - отново най-полезен.

Мнениеот Xanko » 05 ное 2009 17:20

cvetan МЮ винаги са играли на скорост когато са печелии трофеи и са правили страхотни сезони и като стана дума за Тевес и статистика виж за колко игрово време и в какви ситуации за отбора е вкарвал Тевес и в какви академичния Бербатов, а колкото до мача с Барса там просто нямаше какво да се направи заради глупавия картон на Флетчър в полуфинала и точно защото МЮ не може да играе като Челси без Флетчър, а не защото Бербатов го нямаше, тръгна да се надиграва с тях ,но просто това нямаше как да стане. И друго да ти кажа виж как бавно и академично паднахме от Ливерпул ,защото и за контраатаката се изисква скорост, а не спиране и забиване на тъча с двама защитника на гърба. Иначе дано вкара на Челси в крайна сметка аз съм от МЮ, а той играе за този отбор.
Последна промяна от Xanko на 05 ное 2009 17:22, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Бербатов - отново най-полезен.

Мнениеот Lord of memory » 05 ное 2009 17:21

cvetan написа:
Xanko написа:Бербатов най-полезен ! Тошко Колев в татъв случай питаше - А къде бе ? Може би във фондация Бербатов.
Ако МЮ разчиташе на тези статистики, като тази че Бербатов е по полезен Руни нямаше да станат това което са, какво да разберат англичаните и ние феновете на МЮ а не на Бербатов, защото аз съм фен на МЮ и разглеждам Бербатов като всеки един футболист на любимия ми отбор и виждам, че с него МЮ играе тромаво и в дербитата когато трябва скорост отбора е неефективен, виждам също, че Руни вкарва поне по едно положение на два мача, а Бербатов вкарва много трудно макар и атрактивно а и по рядко от Руни в сравнение с това кой излиза по често на голово положение все пак Бербатов е нападател хора.



Когато играха на скорост срещу Барса - ги отепаха с 0-2. явно МЮ не може да играе на скорост - на МЮ му се получава , бавно и академично и никога в една среща - винаги в турнир. Не че съм адски доволен но това е факта.
А иначе ACTIM са намерили доста универсална формула - колко ти е коефициента на полезно действие на терена - щото можеш да тичаш като СПИДИ ГОНЗАЛЕЦ (Тевез) красиво за пред камера и нулев ефект от това.

Не че не можем да играем бързо, а просто Барса играеше прекалено бързо тоя мач и като счетем факта че защитата не се представи на най-високото си ниво и нямахме късмет като цяло в атака в тоя мач, това е изхода.
Като гледам колко грандове са в криза тоя сезон, всичко може да стане в ШЛ. Реално единствения отбор без проблеми в играта си е Челси, а там Анчелоти ще оплеска нещата с течение на сезона и без тва.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Бербатов - отново най-полезен.

Мнениеот more » 05 ное 2009 17:23

Не някой да покаже по-добра статистика на настоящите български футболисти и тогава да плюе Бербатов.

ЦСКА-65(37)
Байер(Леверкузен)-200(90)
Тотнъм-102(46)
Манчестър Юнайтед-58(18)
Национален отбор-75(46)
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Бербатов - отново най-полезен.

Мнениеот cvetan » 05 ное 2009 17:27

незнам защо , но все ми се струва , че пак ще отвеем Челси. то е като във волейбола - (Ние бием Бразилците руснаците нас). Ливърпул ни отнася - ние си го връщаме на Челси, А аутсайдерите си взимат точките от Ливърпул.
Що се касае за Бербатов - не познавам бърз-световноизвестен-30годишен футболист. А вие?

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Бербатов - отново най-полезен.

Мнениеот cvetan » 05 ное 2009 17:29

more написа:Не някой да покаже по-добра статистика на настоящите български футболисти и тогава да плюе Бербатов.

ЦСКА-65(37)
Байер(Леверкузен)-200(90)
Тотнъм-102(46)
Манчестър Юнайтед-58(18)
Национален отбор-75(46)



За това вече пусках тема - Даже Кристиано Роналдо - неможе да стигне графика по години на Бербо. А откакто е в РеалМ - можем да забравим за него ....

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Бербатов - отново най-полезен.

Мнениеот Xanko » 05 ное 2009 17:35

cvetan Раян на колко години е и защо бяга повече от Бербатов.

nikiwm
Мнения: 562
Регистриран на: 15 юли 2009 17:37
Контакти:

Re: Бербатов - отново най-полезен.

Мнениеот nikiwm » 05 ное 2009 18:17

Xanko написа:cvetan Раян на колко години е и защо бяга повече от Бербатов.


Защото е халф ;)

--

Аз подкрепям статистиката, футболът е колективна игра, а нападателите в един отбор най-често са 2-3. Голове вкарват също и халфовете и защитниците, че защо не и вратарите.
Вярно е, повече трябва да вкарва Бербо, дори доста положения изпуска, но какво да се прави това е играта. На него мисля, че му трябва малко повече хъс (като в последният мач) и всичко ще е ок. Но със сигурност е много полезен за отбора си.

Потребителски аватар
optimistik
Мнения: 345
Регистриран на: 13 авг 2009 11:44
Skype: difaces
Контакти:

Re: Бербатов - отново най-полезен.

Мнениеот optimistik » 05 ное 2009 18:25

Xanko написа:ivo1964 аз си написах фен съм на МЮ от 91 ва година и това че е Българин не ме интерусува интересува ме МЮ и искам отбора да играе атрактивно и бързо и не смятам, че ако Бербатов бе в игра отбора щеще да изглежда по-добре във вторник защото нямаше агресия в отбора а Бербатов точно това не може да го даде. Няколко пъти вече съм го писал тук в този форум едно е да играеш в Леверкузен и Тотнъм които се борят за влизане в евротурнирите и един два атрактивни гола на пет шест мача карат феновете да те обичат и да говорят за теб цел сезон в МЮ обаче не е така тук най-важния мач е слезващия и феновете искат всеки един мач да изриваш чимовете за победата.


xanko
Не знам изобщо българин ли си,цесекар ли си или изобщо за футбол ли говориш тука или за конни надбягвания :mrgreen: Как можеш да сравняваш Бербатов с Тевес,който бяга като куче надушило мръвка.Като си фен на Манчестър Юнайтед колко мача си гледал с Бербатов и без него и правиш ли разлика.Ако си гледал още отначало,щеше да забележиш,че Бербатов нямаше начин да играе чиста деветка,защото там вече играеше тандема Роналдо/Рууни и Берба просто беше изолиран,защото целия отбор играеше за този тандем.Естествено е че за да е титуляр той намери своето място другаде и се справи блестящо.Именно затова беше и най-полезния в отбора за миналия сезон.Освен това кресльовците,които оплюваха Бербо,че не изпълнил очакванията на феновете не осъзнаха никога неговата роля,която се оказа решаваща във много от мачовете.Какво очакваха те-да отиде да се настъпва с Роналдо и да си пречи с Рууни.Сега тактиката на отбора е друга и се вижда ясно,че човека отиграващ и задържащ топката,човека увличащ защитата и освобождаващ свободни полета,човека със перфектните пасове е един-Бербатов,е той е и човека със красивите голове,да така е.А без него ясно се вижда,че МанЮнайтед е безличен и разгадаем.Аз лично смятам,че този сезон ще блесне в пълна сила талантът на Бербатов и знам,че кресльовците като теб ще продължат да хвърлят кал върху него,но и знам,че това само ще увеличи хъса му към успеха.И ако футбола трябва да се оценява по скоростта,аз бих казал,че това не е нито мярката за Бербатов,нито за Манчестър Юнайтед.Това все пак е футбола в Англия,а не във Испания или Бразилия.Така,че ако се изказвате,моля ви бъдете обективни,това,че Бербо не препуска като изоглавен по терена не значи че е безполезен.Дано ме разберете правилно.все пак сме и българи. :mrgreen:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта