Давид Вия и Давид Силва в Юнайтед за £40 мил.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bajo
Мнения: 28
Регистриран на: 31 май 2009 13:17
Контакти:

Re: Давид Вия и Давид Силва в Юнайтед за £40 мил.

Мнениеот bajo » 29 окт 2009 16:43

Силно се надявам това да са спекулации, а и тия пари са супер малко за тези футболисти ама пуста криза :roll:

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Давид Вия и Давид Силва в Юнайтед за £40 мил.

Мнениеот Xanko » 29 окт 2009 16:49

А защо не 40 милиона и Бербатов за двамата Давидовци.

Потребителски аватар
optimistik
Мнения: 345
Регистриран на: 13 авг 2009 11:44
Skype: difaces
Контакти:

Re: Давид Вия и Давид Силва в Юнайтед за £40 мил.

Мнениеот optimistik » 29 окт 2009 16:51

За тези ,които не разбират каква е ролята на Бербатов в Манчестър Юнайтед мога да ги успокоя,защото футболист като него има винаги място в схемата на отбора.Нали затова е избан за най-полезния играч на МанЮнайтед за миналия сезон,това случайно ли е,как мислите.Ето една доста смислена статия по въпроса : http://www.sportal.bg/news.php?id=202671&c=57708 .А за Д.Вия и Д.Силва две мнения няма: ще дойдат добре за отбора,защото като гледам е пълен с куци коне,коиот просто не им е там мястото,няма да ги споменавам :mrgreen:

DidoManUtd
Мнения: 313
Регистриран на: 27 май 2009 15:54
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Давид Вия и Давид Силва в Юнайтед за £40 мил.

Мнениеот DidoManUtd » 29 окт 2009 17:16

Аз лично мисля, че има място и за двамата в отбора, но като че ли по-нужен е Силва. Така считам защото по крилата тази година не сме много добри, визирам Валенсия и Нани, които общо взето са трагедия, особено португалеца, така че Силва би свършил страхотна работа. Относно Вия-също ще бъде супер защото мисля, че на терена ще има място и за него и за Берба и за Руни. Варианти всякакви: Руни на крилото или в центъра, Берба зад нападателите, а Вия забит най отпред и т.н.
Дано стане!

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Давид Вия и Давид Силва в Юнайтед за £40 мил.

Мнениеот maldin1 » 29 окт 2009 17:28

НЕ ГИ ДАВАМЕ БЕЗ БОЙ !!!!!!
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: Давид Вия и Давид Силва в Юнайтед за £40 мил.

Мнениеот fabregas_949 » 29 окт 2009 17:39

Малко трудно ще стане този трансфер...
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Давид Вия и Давид Силва в Юнайтед за £40 мил.

Мнениеот Xanko » 29 окт 2009 17:51

optimistik аз съм фен на МЮ а не на Бербатов и то съм фен от преди 99-та година и мразя да гледам МЮ да играе на ходом затова се надявам да вземем двамата давидовци и Йоветич пък дори и като българин да ме е яд че Бербатов може да седне на пейката или както предложих да бъде заменен за двамата с доплащане. Просто тези играчи ще дадат скоростта коята изгубихме след като Роналдо си тръгна.
Колкото за примера който даваш да ти кажа че макар на различни нива ЦСКА и МЮ са отборите в които Бербатов е играл и които са излизали всеки мач за победа и май мнението и на двете групи фенове е едно и също. Това от своя страна доказва че през годините Бербатов може би разви техниката си и интелекта си много но характера който да го направи велик не, защото ако в Леверкузен и Тотнъм където класиране за участие в евротурнирите си е успех и един гол на пет шест мача и то със задна ножица може да накара феновете на тези два отбора да те боготворят и приказват за теб цял сезон то в ЦСКА и МЮ не е така там се иска раздаване във всеки следващ мач защото той е най-важният.

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Давид Вия и Давид Силва в Юнайтед за £40 мил.

Мнениеот fr3ak_boy » 29 окт 2009 17:58

Дано дойдат и двамата + Йоветич. МЮ ще стане страшен с това трио. Като добавим и Руни, надявам се да нямаме спираме. Ако тези трансфери се състоят остава само да се купим някой стабилен защитник, защото Рио вече сдава багажа и вратар за заместник на Сар. Може би Акинфеев :roll: :roll:
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
SkArY_9
Golf Fan
Мнения: 6721
Регистриран на: 02 мар 2009 23:55
Местоположение: Между две женски гърди...
Контакти:

Re: Давид Вия и Давид Силва в Юнайтед за £40 мил.

Мнениеот SkArY_9 » 29 окт 2009 19:20

Parmalat написа:
SkArY_9 написа:Много ще се радвам, ако наистина купим тези 2-ма играча, добри, технични :P


Вземе ли Юнайтед футболист като Давид Вия нашия Бербатов ще види титулярно място през крив макарон :!:

Ще бори за него, трудно ще е, но мисля, че Бербо се е доказал, че е доста добър играч, макар и да не вкарва много ;)

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Давид Вия и Давид Силва в Юнайтед за £40 мил.

Мнениеот pas » 29 окт 2009 20:23

Вия е отличен футболист, но мястото му не е в Манчестър Юнайтед. Няма начин Рууни да седне на пейката заради него, нито пък ще е доволен пак да го върнат на фланга, след като толкова искаше да играе в центъра на атаката. Би било и доста необичайно английски отбор да разчита на нападателна двойка от футболисти под 180 см. И Рууни и Вия са обречени при центрирания, а ако добавим и хората зад тях - Скоулс, Андерсон, Парк, Нани, Силва (евентуално), то атаката ще бъде най-ниската в Премиершип. Да не говорим и че при подобен трансфер Оуен става напълно излишен.

Ако Фергюсън реши да привлича нападател, то почти сигурно това ще бъде футболист с габаритите на Бербатов, защото освен него няма кой друг от атакуващите футболисти да спечели висока топка, а само с техника в Испания може и да се получава, но не и в Англия.

Силва е друга работа. Отбора има крещяща нужда от креативни халфове. Дали, обаче, това е точния човек? Не съм убеден, че въпреки безспорните си качества ще се адаптира лесно към футбола на острова и към играта на отбора.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта