Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1101
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 16 май 2024 14:12

Честно казано, петима от игралите вчера ми се иска да са титуляри следващия сезон-Бруно, Хоулунд, Коби, Амад и Гарначо. Нужен им е дефанзивен халф, който да върши работата, която вършеше Касемиро миналия сезон, и всичко ще си дойде на мястото. Коби и Бруно носят креативност, Амад, Гарначо и Расмус имат скорост, Расмус носи и физика в отбора. Гарначо малко трябва да му дойде акъл в главата-Коби вече изглежда по-интелигентен от него. На скамейката ако имаме Рашфорд и двата Мейсъна стига. Но дефанзивен халф е нужен до болка. Брутаталния спад в Касемиро много нарани отбора. Дано този път не скочат нашите да търсят бързо решение на позицията, а да подберат някой дългосрочен талант. Този Жоао Гомес от вълците не изглежда лош-на Олд Трафорд ни премаза в центъра.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1101
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 16 май 2024 14:23

Онзи ден U18 са завършили дубъла и са били Челси да грабнат Висшата Лига. Адам Лорънс върши чудеса там-всичките ни конкуренти имат брутални скаутски системи на това ниво и страхотни бази. Адам с местни момчета и плачевното състояние на Карингтън изгради отбор, който цял сезон размаза всичко пред себе си. Спечели 20 от 24 мача с отбор, чиято средна възраст е в долната половина по този показател във U18 PL. Има добри примери за треньорски подход в този клуб и е редно да бъдат разпространени и сред другите нива. Дано новия собственик му разшири властта и му даде и по-добри условия за работа на Лоурънс. На тренировките явно прави нещо, което на Тен Хаг му убягва...
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6124
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 16 май 2024 14:30

Общо взето и аз си мисля, че това е от благоприличие и от уважение към клуба.
Убеден съм, че Бруно се оглежда за други клубове. И не мога да го виня, заслужава да се бори за големи цели :idea:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1101
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 18 май 2024 22:47

Де Дзерби вече е свободен и за мен е време клуба да вземе адекватно дългосрочно решение и да го назначи за треньор. Този сезон Брайтън продадоха ключови играчи за над 150 милиона, инвестираха ги в млади таланти, играха приятен футбол и ще завършат в топ 10 въпреки че трябваше да играят на няколко фронта. Финиша на сезона им е слабичък, но с оглед натрупаната умора и средната възраст на състава може да му бъде простено. Умее да работи с млади играчи и дори и в малък отбор като Брайтън искаше отборът му във всеки един мач да диктува темпото на мачовете. На мен ми писна от "уинъри" тип Тен Хаг, Жозе и Тухел, дето мислят максимум три дни напред, все искат да се напасват спрямо съперника и да го излъжат, счупват банката на "доказана" и вече изморена класа играчи, а накрая си тръгват след 2-3 години и остават дърт състав с мишкарско мислене и хиляда конфликта в клуба.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34851
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 19 май 2024 14:16

Затягайте коланите. Ако 4-6 място ни се виждаше провал, то вече под управлението на изкукалия дядка ще е 8-12. Много индикации има за свиване на разходите и ще се изсипват футболисти от тимове като Евертън и Палас.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1101
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 19 май 2024 18:53

Сезонът във ВЛ го изпращаме така, както го проведохме-затворени, надиграни, заслужаващи да падаме поне с три гола до момента. Срамно е, че ще завършим осми с отрицателна голова разлика. По-срамно е, че по xG сме 12ти май. Демек това осмо място си е чист дар.
Отсега бих им върнал парите на хората, които са си взели билети за финала на ФА Къп. По-скучен и предизвестен финал едва ли е имало вскоро време.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6124
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 19 май 2024 20:00

MuFc1878 написа:Затягайте коланите. Ако 4-6 място ни се виждаше провал, то вече под управлението на изкукалия дядка ще е 8-12. Много индикации има за свиване на разходите и ще се изсипват футболисти от тимове като Евертън и Палас.

На същото мнение съм. Още по-лоши времена се задават. Този упадък ще продължи още дълго
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1178
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот redhooligan » 19 май 2024 22:52

Единственото хубаво нещо от последният мач за сезона е резултатът. Тази година няма да се играе в евротурнирите и стареца, може и да е доволен от това нещо. Сега се очаква чистката и чакаме новата порция издънки, през следващият сезон, защото този не иска да дава пари ( справка със другият отбор който притежава ).
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34851
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MuFc1878 » 19 май 2024 22:56

Преди поне се класирахме за Лига Европа. Я 1/4 финал, я 1/2 финал, но се играеха мачове. Тотален резил този сезон. От първия кръг та до последния. Не знам как същият мениджър ще остане.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Astronomer
Мнения: 489
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 21 май 2024 16:35

Може би ще е по-добре да не играем никъде. Да се направи една хубава чистка, да се махат заплатаджии, да се взимат нови играчи. Дори бих казал, без никакви гръмки трансфери, понеже в нашия отбор започват да се лигавят заради тъпото ръководство. Така де, всеки се лигави: ако не веднага, то след известно време. Така че защо да хвърляме огромни пари за играчи с огромни заплати!?

Срамен сезон. Всички бяха тотал щета, без Бруно. Някакъв лъч светлина в лицето на Гарначо, Амад и Майноо, но си знаем: ще поиграят малко, ще стане хайпа по тях, ще им предложат 500к на седмица и се започват лигавщините.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта