Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6133
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 14 ное 2023 10:47

man_utd_ написа:Чета, че Бруно мислех да се маха през януари и да ходи при арабюхите.


Нищо чудно ! Аз очаквам голяма чистка през Януари ! :shock:
Казе, Варан , Бруно
Ратклиф е привърженик на млади и перспективни играчи. Слага се края на звездните трансфери, което може и да е за добро.
Да се обявяват три нулеви сезона, но да се изгради клуба изцяло наново
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 621
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот man_utd_ » 14 ное 2023 11:07

MASTER_COOL написа:
man_utd_ написа:Чета, че Бруно мислех да се маха през януари и да ходи при арабюхите.


Нищо чудно ! Аз очаквам голяма чистка през Януари ! :shock:
Казе, Варан , Бруно
Ратклиф е привърженик на млади и перспективни играчи. Слага се края на звездните трансфери, което може и да е за добро.
Да се обявяват три нулеви сезона, но да се изгради клуба изцяло наново


Не знам кое ще е новото "ново", като тия паляци пак ще са там

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6133
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 14 ное 2023 11:27

Така е да ! Аз въобще не съм оптимист за клуба от тук нататък ! Дори напротив ! Очаквам да надминем Ливърпул по суша
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 621
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот man_utd_ » 14 ное 2023 11:31

Е ние сме били 41 години май без титла, няма да ни е за сефте

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6133
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот MASTER_COOL » 14 ное 2023 13:27

Мисля, че са 31 :lol:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Astronomer
Мнения: 489
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 14 ное 2023 16:15

Абе като се замислим, макар че сме в някаква мега-криза, сме на 7т. от върха и само 5 от топ 4. Като точки и голова разлика сме си същите. Не ме разбирайте погрешно, не мисля, че имаме шанс за титлата, но не е някакво КРАЙНО зле. И това при все "златната форма" на Казе, Ериксен и Бруно миналият сезон, както и наличието на в добра форма Мартинез и Де Хеа.

И още малко: от всички отбори във ВЛ, в последните 5 мача сме с най-добро представяне: 4 победи, 1 загуба. А иначе любимите араби от Нюкасъл са дори на точка зад нас, така че това е доказателство, че арабел да те вземе не ти гарантира топ представяне.

И още нещо: Онана е с 4 поредни сухи мрежи и е на второ място в състезанието за Златна ръкавица.

По някакъв начин се държим близо до върха, въпреки всичко. В ШЛ е най-добре да отпаднем. Щом правим такива резултати, просто е излишно натоварване за играчите. Нямаме шанс за нищо там. Включително и за ЛЕ, така че нека отпаднем отвсякъде и да се съсредоточим във ВЛ и бъдещето класиране в ШЛ догодина. С нов собственик, знае ли човек... може и да стане нещо, но надали, предвид каква е схемата на покупката. Също така, който и собственик да е, ще държи Магуайър и Рашко, което е най-лошото понеже последният дори вече ПРЕЧИ на играта ни.

Така че най-добре е ЕТХ да остане. Разберете го, 80% от проблемите ни идват от играчите, 20% от треньора с някои негови тактически решения. Но с недоволни Варан, Бруно и Каземиро и палячото Рашко напред, няма как да стане нещо .

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2011
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 15 ное 2023 12:43

Проблема е в системата на управление. След сър Алекс, ясно се вижда, че много често играчите поемат контрола над отбора в спортен план и диктуват смяната на мениджърите. Това нещо трябва да се прекъсне и няма да стане с подмяна на играчите. Смяна на управлението е необходимо. И въпреки това аз отказвам, да повярвам, че ЕТХ е най-малко виновен. Просто неговата роля е да ги накара да изпълняват тактическите му указания. Да ги надъхва и мотивира. Ако хептен няма лостовете за това, значи положението е повече от трагично. Но, се съмнявам да е баш толкова зле.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Astronomer
Мнения: 489
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Astronomer » 15 ное 2023 13:50

Ами то какво да ти кажа.... да, работата на треньора е да ги мотивира и да ги накара да изпълняват указанията му. Е да, ама като не искат и започнат да бойкотират? Тръгнеш да ги махаш, ръководството веднага застава зад тях, защото са маркетингови трансфери. Те са като продукт. Собствениците си защитават печелившите (за реклами и пр. говоря) продукти. Някой тръгне ли да ги закача, веднага бива премахван. Така че Тен Хаг (и който и да е друг треньор) нищичко не може да им каже и направи. Просто... разбирам предишните ни треньори да са ринали трофеи и да сме имали някаква страховита игра, но просто се видя, че и предишните треньори като ги настъпят по мазолите и започват да бойкотират и да играят така, както сега играят, което води до уволнение на треньора.

Няма какво да направи толкова Тен Хаг. Да видим какво ще направят сега със Санчо. Виждам го как Тен Хаг излита и Санчо остава при новия треньор.

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 621
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот man_utd_ » 15 ное 2023 14:26

Ричард Арнлод го сакнаха, Мърто ще е следващия май. А трябва да се реже до кокал.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 676
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Beloev » 15 ное 2023 14:33

Richard Arnold leaves Manchester United after 16 years, now official.

“It has been an incredible privilege to serve this great football club. Through highs and lows, the constant has been the dedication of our employees and fans. I would like to thank all of them for their loyalty and commitment, and wish everyone associated with the club the very best for the future”.
Мдаааа... промяната започна май лека- полека :twisted:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта