ШЛ | 1/4 финал | Барселона - Манчестър Юнайтед | 16.04

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


hellbringer
Мнения: 27
Регистриран на: 24 дек 2018 14:25
Контакти:

Re: ШЛ | 1/4 финал | Барселона - Манчестър Юнайтед | 16.04

Мнениеот hellbringer » 17 апр 2019 08:54

Разпасаната команда приключи с шампионската лига ... Както се вижда, те дори не мислят за играта ... Толкова слаба Барселона не съм виждал никога! Сами да се отстраним, с такива идиотски отигравания ... Е няма как ... За мен сезона приключи! Като гледам Аякс, много работа предстои на Оле! Той трябва първо мисленето на играчите да промени след това всичко друго ... Погба, Фред, Йънг, Линдгард, Санчес, Смоулинг ... е няма как! Де Хеа откакто преговаря за новия договор, е много зле в най-важният момент от сезона! Няма лидер който да поведе отбора! Преди време когато Ед Удуърд предложи работа на Клоп като мениджър на Юнайтед, той описа клуба като Дисниленд за възрастни! За съжаление ръководеното от Удуърд предприятие се оказа обикновен цирк! :evil:

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ | 1/4 финал | Барселона - Манчестър Юнайтед | 16.04

Мнениеот MapTo_D » 17 апр 2019 09:32

Така е, от 5-6 години се мисли за спонсорските договори, рекламите и като цяло за парите, а не за това отбора да се бори за трофеи... Предполагам, че в очите на собствениците, Еди се представя много добре. :oops: :evil:

П.П. А Барса според мен, изобщо не бяха нещо особено, просто ние сътворихме някакви огромни тъпотии. Ще имат много проблеми на 1/2 финала...

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: ШЛ | 1/4 финал | Барселона - Манчестър Юнайтед | 16.04

Мнениеот rebel » 17 апр 2019 13:17

Големи разбирачи тука, щом за ментето Фред нищо не казвате сте ясни. А иначе Де Хея няколко сезона спасява отбора, Лингард и Ашли са давали много отбора, ама и тях оплюхте. Хайде сега вижте какво правиха през последните години Санчес, Рохо, Ерера, Матич, Погба и още и още, Просто толкова са възможностите към момента, след толкова докарани ментета от Моу, който явно прибира доста комисионни от шантави трансфери. Точка

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ | 1/4 финал | Барселона - Манчестър Юнайтед | 16.04

Мнениеот MapTo_D » 17 апр 2019 16:34

То за Фред няма какво да допълваме, уточнихме, че е менте отдавна. Ашли капитана изобщо не знам и не се сещам с какво толкова е допринесъл през годините.
Вратарчето е ясен, много добър е и много точки е спечелил лично той. Обаче в последните седмици/месеци, с тая сага с договорът му, започна да е доста колеблив, супер много грешки, ясно е, че не е съсредоточен на 100%.
Но наистина, проблема е липсата на лидер, още снощи го осъзнах, като видях състава. Погба в един момент започна да ръкомаха, да се кара, да влезе в тая роля, но май не му се получи...

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38945
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ШЛ | 1/4 финал | Барселона - Манчестър Юнайтед | 16.04

Мнениеот tevez » 17 апр 2019 17:53

Че има огромна разлика в класите в момента, е факт, но такова бездушие и липса на агресия във всички играчи, че направо дразни.
Срещу ПСЖ втория мач имаше много повече хъс, настроение, взаимопомощ, себераздаване и тичане, а сега в нито един момент нямаше такова нещо.
Йънг дано играе последните си мачове до края на сезона и след това в Астън Вила.
След детинската грешна на Де Хея мачът приключи и се доиграваше. Не че без тая грешка нямаше да ни бият, но още по-лесно им се дадохме.
Марсиал, Лингард, Фред трябва да се замислят не само за мястото си срещу титулярите, но и в отбора като цяло.
Няколко избухвания през сезона не могат да компенсират тотална щета в повечето мачове.
Успех на Барса, мисля, че не само ще отстранят Ливърпул, но и ще спечелят ШЛ на стадиона на Реал Мадрид.

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ | 1/4 финал | Барселона - Манчестър Юнайтед | 16.04

Мнениеот MapTo_D » 17 апр 2019 18:01

Финала ще е в Мадрид, но на Уанда Метрополитано, или както там се казва стадиона на Атлетико. Даже мислех да взимам билет за финала, но пък точно покрай 01.06 ми изникнаха други ангажименти. :shock:

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38945
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ШЛ | 1/4 финал | Барселона - Манчестър Юнайтед | 16.04

Мнениеот tevez » 18 апр 2019 15:33

Изображение

Няма какво да говорим повече.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта