Добър или слаб е Бербатов ?

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fenkata
Мнения: 6
Регистриран на: 21 ное 2008 12:31
Skype: fenkata stanislava.tetevenska
Контакти:

Re: Добър или слаб е Бербатов ?

Мнениеот fenkata » 26 окт 2009 14:57

Berbatov vinagi e №1!!!
Koito ne go haresva da ne go gleda!
Ako e slab nqma da igrae v tozi otbor !
Slabite igra4i sa samo v levski !!! :) :) :)

Потребителски аватар
levski55
Мнения: 169
Регистриран на: 15 окт 2009 11:56
Контакти:

Re: Добър или слаб е Бербатов ?

Мнениеот levski55 » 26 окт 2009 15:36

той е от световна класа.най- класния и известен отбор на когото е вкарал гол е Лихтенщайн или Непал,забравих точно.това за националния отбор ,а за клубните му изяви най-добрия мисля ,че беше Марек-Дупница.абе класен футболист ,спор няма. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
medenka
Мнения: 492
Регистриран на: 29 авг 2009 19:40
Контакти:

Re: Добър или слаб е Бербатов ?

Мнениеот medenka » 26 окт 2009 16:09

На мен ми хареса играта на Бербатов снощи. Игра с много хъс и се движеше много. Играта беше равностойна, е реферът се обърка на няколко пъти, но ощети повече Юнайтед.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17847
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Добър или слаб е Бербатов ?

Мнениеот pomiqrat » 26 окт 2009 16:18

levski55 написа:той е от световна класа.най- класния и известен отбор на когото е вкарал гол е Лихтенщайн или Непал,забравих точно.това за националния отбор ,а за клубните му изяви най-добрия мисля ,че беше Марек-Дупница.абе класен футболист ,спор няма. :lol: :lol: :lol:

Сладък, Бербатов е вкарвал гол на: Интер, Рома, Реал М, Ливърпул, Ман Юн, Челси, Арсенал, Байерн М. Съжалявам, ако съм пропуснал някой от силните европейски отбори.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Добър или слаб е Бербатов ?

Мнениеот Lord of memory » 26 окт 2009 17:07

pomiqrat написа:
levski55 написа:той е от световна класа.най- класния и известен отбор на когото е вкарал гол е Лихтенщайн или Непал,забравих точно.това за националния отбор ,а за клубните му изяви най-добрия мисля ,че беше Марек-Дупница.абе класен футболист ,спор няма. :lol: :lol: :lol:

Сладък, Бербатов е вкарвал гол на: Интер, Рома, Реал М, Ливърпул, Ман Юн, Челси, Арсенал, Байерн М. Съжалявам, ако съм пропуснал някой от силните европейски отбори.

Барселона
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Добър или слаб е Бербатов ?

Мнениеот Lyubooo » 26 окт 2009 17:28

Берба нямаше вечер снощи, беше пренавит и неуспя да намери правилния път за игра в този мач! Това в крайна сметка се оказа и фатално, защото и Рууни не беше на ниво!
Трябваше Берба да почне да играе индивидуално след като видя че комбинациите не му спорят!
За мен вчера Карагър е играч на мача, защото с ключовата си намеса срещу Оуен успя да запази победата за Ливърпул! За намесата си трябваше да получи, червен картон, но все тая, ако го беше направил на някой квартален стадион, сега щеше да е още в реанимацията, ама все тая!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
SportistSVG
Мнения: 106
Регистриран на: 22 сеп 2009 01:44
Местоположение: Своге
Контакти:

Re: Добър или слаб е Бербатов ?

Мнениеот SportistSVG » 12 ное 2009 13:03

Берба е много полезен,кво ви дреме тича или не тича ?! Нали отбора бие :)
http://sportist-svoge.net

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Добър или слаб е Бербатов ?

Мнениеот _RoKi_ » 18 ное 2009 19:44

Моето мнение,е че Бербатов не става за футболист във Висшата лига поради една причина.Бербо не е такъв да бяга,да се бори,да игаре с окй знае какъв хъс.При него е добра техника,задържане много добре на топакта и страхотни пасове.Затова той ще е добър,дори страхотен футболист,в Примера Дивисон-там се държи много на честите подавания и задържането на топката/точно силната страна на Бербатов/,не да тичат много. :)

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добър или слаб е Бербатов ?

Мнениеот glarus_ds » 22 ное 2009 06:29

fenkata написа:Berbatov vinagi e №1!!!
Koito ne go haresva da ne go gleda!
Ako e slab nqma da igrae v tozi otbor !
Slabite igra4i sa samo v levski !!! :) :) :)

абсолютно безмислен коментар, чрез който авторката се посрамва сериозно!
CHELSEA


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост