Ливърпул развързва кесията за трансфери!!!

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Ливърпул развързва кесията за трансфери!!!

Мнениеот HoUs4oOL » 17 ное 2010 17:02

Футболният директор на Ливърпул Деймиън Комоли обяви, че ще бъдат отпуснати сериозни средства за трансфери през зимата.

Комоли е убеден, че червените няма да пестят пари, за да привлекат световноизвестни и класни футболисти.

„Имаме набелязани обекти. Ако имаме възможност да вземем някой от горещите футболисти в момента, ще получим подкрепата на борда. Джон и Том искат да печелим, а един тим печели с класни играчи”, заяви Комоли.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Ливърпул развързва кесията за трансфери!!!

Мнениеот Mourinio » 17 ное 2010 17:32

Първо да махнат Ходжата, след това да вземат Гарет Бейл, по-класен футболист от него няма да намерят, който и да вземат, тук на говорим за играчи като Меси, които са непродаваеми, а такива, които няма да стоят дълго в по-малки клубове като Тотнъм, рано или късно ще го продадат
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
Mighty Reds
Мнения: 1070
Регистриран на: 07 апр 2010 14:27
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ливърпул развързва кесията за трансфери!!!

Мнениеот Mighty Reds » 17 ное 2010 17:45

Нали се сещаш, че Гарет Бейл, по спекулации все още, е оценяван на окло 40 млн паунда, и то от САФ.
Едва ли има някой, освен манчестърските отбори*, дето ще хвърли толкова пари, и то в зимен трансферен прозорец.
Според мен няма да има гръмки трансфери, предполагам, че харчовете ще се сведат до летните.

*- Юнайтед ще се подсилят, щото отдавна не са купували нещо скъпо и класно.
“This city has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.”
Bill Shankly

[wrapimg=]http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/fans_4d778a4a9ac36353881786.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
SuperSpurs
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2010 12:19
Контакти:

Re: Ливърпул развързва кесията за трансфери!!!

Мнениеот SuperSpurs » 17 ное 2010 17:49

Mourinio написа:Първо да махнат Ходжата, след това да вземат Гарет Бейл, по-класен футболист от него няма да намерят, който и да вземат, тук на говорим за играчи като Меси, които са непродаваеми, а такива, които няма да стоят дълго в по-малки клубове като Тотнъм, рано или късно ще го продадат


Извинявай, но фен на Лион да твърди, че Тотнъм е малък клуб е доста странно. Колкото до Бейл .... всеки може да му се радва, но на Уайт Харт Лейн. Тотнъм няма нужда да продава както правят френските отбори!
Tottenham Hotspur и Левски София - Can't smile without you

Потребителски аватар
liverpool-4ever
Мнения: 666
Регистриран на: 14 ное 2010 18:18
Skype: toi123
Контакти:

Re: Ливърпул развързва кесията за трансфери!!!

Мнениеот liverpool-4ever » 17 ное 2010 17:57

Абе я да вземат Меси,Роналдо,Кака,Пато и Фабрегас, пък тогава ако не мачкат :) :) :)

valantain
Мнения: 131
Регистриран на: 10 окт 2008 18:57
Контакти:

Re: Ливърпул развързва кесията за трансфери!!!

Мнениеот valantain » 17 ное 2010 18:00

Извинявай, но фен на Лион да твърди, че Тотнъм е малък клуб е доста странно. Колкото до Бейл .... всеки може да му се радва, но на Уайт Харт Лейн. Тотнъм няма нужда да продава както правят френските отбори![/quote]
Ха ха напълно съгласен:):):) единствената разлика между мен и теб е ,че в Бг признавам Цска :)

Потребителски аватар
Синя Гордост
Мнения: 479
Регистриран на: 11 ное 2010 15:11
Контакти:

Re: Ливърпул развързва кесията за трансфери!!!

Мнениеот Синя Гордост » 17 ное 2010 18:30

Mighty Reds написа:Нали се сещаш, че Гарет Бейл, по спекулации все още, е оценяван на окло 40 млн паунда, и то от САФ.
Едва ли има някой, освен манчестърските отбори*, дето ще хвърли толкова пари, и то в зимен трансферен прозорец.
Според мен няма да има гръмки трансфери, предполагам, че харчовете ще се сведат до летните.

*- Юнайтед ще се подсилят, щото отдавна не са купували нещо скъпо и класно.

На твоето мнение съм.Мисля ,че Бейл ще счупи рекорда в милиони на Бербатов.
Децата в игрите за Левски мечтаят,за славния Левски-футболен тим.И старците шапките даже си свалят пред славния Левски-НЕПОБЕДИМ !!! http://www.youtube.com/watch?v=riZN38fAzTA Ъпсурт & Дичо -Допинг тест

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Ливърпул развързва кесията за трансфери!!!

Мнениеот styopa » 17 ное 2010 18:52

Всичко на този етап са на ниво спекулации.По принцип имаме нужда от едно освежаване,но предполагам че по скоро ще е лятото.

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Ливърпул развързва кесията за трансфери!!!

Мнениеот Liverpool forever_95 » 17 ное 2010 20:02

Аз съм съгласен с колегата над мен, че всичко в момента са само и единствено спекулации. А за Гарет Бейл мисля, че докато Ливърпул не влязат в ШЛ няма да могат да го купят. Пък и не знам до колко може би ще бъде развързана кесията. Дали ще дадат около 40милиона за него. Според мен ще е добре да го направят, защото Бейл е наистина класен играч.

Потребителски аватар
SuperSpurs
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2010 12:19
Контакти:

Re: Ливърпул развързва кесията за трансфери!!!

Мнениеот SuperSpurs » 17 ное 2010 20:54

Бейл е класен, но....има още хляб да изяде докато го докаже. Срещу Ман.Ю и Болтън нищо не показа на терена. Запази ли формата си и 40 мил. ще са малко за него. Знам, че искат ли го Ман.Ю то цената за тях ще е поне двойна след сагата с отвличането на Бербатов. Тотнъм се движат между 13 и 15 място за най-богатите отбори в света и парите няма да ги поблазнят. Отделно са може би....най-добре управлявания футболен клуб в света предвид факта, че доскоро дори не играеха в ШЛ. и все още стадиона им е само 36 600 места. Смятам, че до продажба ще се стигне само и единствено ако Бейл го поиска. Колкото до Ливърпул....голям клуб...най-големия в Англия. Уникални фенове, заслужаващи най-доброто и им го пожелавам.
Tottenham Hotspur и Левски София - Can't smile without you


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта