Анализът ми за Ливърпул.

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Avrameca
Мнения: 4921
Регистриран на: 13 авг 2010 18:00
Skype: имам :)
Контакти:

Re: Анализът ми за Ливърпул.

Мнениеот Avrameca » 16 ное 2010 21:06

След мача със Стоук бях много разочарован , но съм разочарован от това че отборът за 3 мача показа 3 лица - лицето на победител - 2:0 с Челси , лицето на бившия отбор на Рой - 1:1 с Уигън и лицето на отбор който се бори за оставане в елита- 2:0 - със Стоук Сити. Помислих си нещо което се случи миналия сезон но не иках да повярвам и за нещастие се случи , ако помните миналия сезон 2:1 срещу Манчестър на Анфийлд и после пак много слаби резултати , сега се случва същото 2:0 срещу Челси и пак пълна излагация , не исках да го повярвам но е факт!Ако не спечелим 3 точки срещу Уест Хем , дядо Рой сериозно трябва да помисли за своето място и за играчите който почват титуляри.
[offtopic][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02474/SL-carragher0_2474548b.jpg[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://4.bp.blogspot.com/-O3uFSSdTI5g/TuDx_ggXNNI/AAAAAAAAAJg/gS86TiPiXZA/s1600/%D1%81%D0%B8%D1%80.gif[/wrapimg][/offtopic]

idulgerov
Мнения: 41
Регистриран на: 26 ное 2008 16:08
Контакти:

Re: Анализът ми за Ливърпул.

Мнениеот idulgerov » 19 ное 2010 00:07

Слаби трансфери и слаб мениджър. Това е накратко. Ходжсън не става за отбор с големи амбиции, справка 30-годишния му стаж. Докара играчи, които са средна ръка футболисти и не засили конкуренцията, а напротив отслаби я. Чета всеки ден официалния сайт на Ливърпул и 90% от феновете са на същото мнение.
Оценки по десетобалната система на неговите покупки:
Поулсен-4, Коул 4,5, Кончески-4, Мейрелеш-5 Недоразумението Йованович не го коментирам изобщо, но той си беше заплют от Бенитес.
А като гледаш играта на отбора тя е бавна и безидейна. Почти всеки мач владеем топката около 40% дори срещу отбори като Стоук. Изводите са за вас.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта