Ливърпул-Челси

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Speranza
Мнения: 375
Регистриран на: 20 сеп 2008 12:50
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот Speranza » 07 ное 2010 23:18

E какво да се подиграваме, няма поводи за такова нещо. Ние ви надиграхме първото полувреме или по точно вие играхте отчайващо, + това Анчелоти не знайно защо не пусна Дрогба, а пък от друга страна Торес тая вечер бе захранен със великолепни пасове и ги отигра по мн добър начин. Второто вие ни надиграхте, можехте на 2 пъти чисто да вкарате гол , както и ние да направим 3-0. И както и да е , предпочитам вие да сте шампиони преди Арсенал и най- вече Мангалчестър , които тоя сезон са трагични ...
Изображение

You'll never walk alone!!

Потребителски аватар
Alternative
Мнения: 3344
Регистриран на: 03 сеп 2009 14:24
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот Alternative » 07 ное 2010 23:20

t7h7m7 написа:Тази неделя е страхотна и БОТЕВ и ЛИВЪРПУЛ и БОРУСИЯ Д ПОБЕДИХА УРА!


Congratulations. :)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Dzheff
Мнения: 676
Регистриран на: 20 юни 2010 22:53
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот Dzheff » 07 ное 2010 23:34

Speranza написа: предпочитам вие да сте шампиони преди Арсенал и най- вече Мангалчестър , които тоя сезон са трагични ...

А аз предпочитам Ливърпул да са шампиони :) 27 кръга преди края изоставаме с 10т от Челси, а до края на календарната година имаме един-единствен труден мач - след 3 седмици гостуване на Тотнъм, и след това в началото на февруари играем отново срещу Челси на техния терен... При тази вдъхновена игра, добрата форма която показват тримата ни най-добри футболисти (Стиви, Торес и Рейна), при липсата на контузии и правилно проведен трансферен прозорец през зимата, не мисля, че шансовете ни за нещо наистина голямо тази година са чак толкова малки :roll:
[center]ИзображениеИзображениеИзображение
Walk on with hope in your heart and YNWA! YNWA!!![/center]

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот styopa » 08 ное 2010 00:13

Dzheff написа: При тази вдъхновена игра, добрата форма която показват тримата ни най-добри футболисти (Стиви, Торес и Рейна), при липсата на контузии и правилно проведен трансферен прозорец през зимата, не мисля, че шансовете ни за нещо наистина голямо тази година са чак толкова малки :roll:

Според мен шансовете за титла са общо взето нулеви.Ходжсън може би няма капацитет за това.

emarkon написа:Другари,ае бързо кажете или дайте линк от където да си дръпна целия мач.

Още никъде не е излязъл(поне там където следя де).Предполагам до час два ще излезе.

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот haha » 08 ное 2010 01:06

dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот Liverpool forever_95 » 08 ное 2010 08:01

Dzheff написа:
Speranza написа: предпочитам вие да сте шампиони преди Арсенал и най- вече Мангалчестър , които тоя сезон са трагични ...

А аз предпочитам Ливърпул да са шампиони :) 27 кръга преди края изоставаме с 10т от Челси, а до края на календарната година имаме един-единствен труден мач - след 3 седмици гостуване на Тотнъм, и след това в началото на февруари играем отново срещу Челси на техния терен... При тази вдъхновена игра, добрата форма която показват тримата ни най-добри футболисти (Стиви, Торес и Рейна), при липсата на контузии и правилно проведен трансферен прозорец през зимата, не мисля, че шансовете ни за нещо наистина голямо тази година са чак толкова малки :roll:


Прав си. И след гостуването на Тотнъм идва и мач с Астън Вила на Анфийлд. Че за фенчето на Вила, гледай си отбора и Улие и му се радвай, защото продължавате ли така няма да влезете в Топ 7, а там ще се намъкнат градските ни съперници. ;)

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот HoUs4oOL » 08 ное 2010 14:11

Като гледам сега Класацията единствено головата ралика ни дели от 6 място!!
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

liv_fc
Мнения: 627
Регистриран на: 30 мар 2010 10:39
Skype: liv_fc
Контакти:

Re: Ливърпул-Челси

Мнениеот liv_fc » 08 ное 2010 15:05

Дам, а третото място е на само 5 точки, което никак не е много :)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта