Пелегрини: От Ливърпул ме търсиха

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Пелегрини: От Ливърпул ме търсиха

Мнениеот fearbless » 27 окт 2010 01:04

Dzheff написа:какво мислят Хенри и Уорнър, само те си знаят ;) въпроса в случая е дали ТРЯБВА да се сменя Рой Ходжсън и ако да - с кого? за мен отговорът е по-скоро ДА, но само ако новият човек е по-подходящ за поста от него. А какво разбирам като по-подходящ - за мен това може да бъде САМО друг британец, който по възможност да е бил свързан по някакъв начин с Ливърпул в миналото. Дори и да не е фаворитът ми Кени Далглиш, за мен евентуалният нов мениджър трябва да отговаря на поне първото условие. Това очевидно означава, че не бях и продължавам да не бъда възхитен от спекулациите, че е възможно Пелегрини да ни стане мениджър, същото се отнася и за Рийкард и Хидинг. Ако избора е между тези тримата и Рой, по-добре да си останем със сегашния мениджър...

E, Хидинк според мен е много добър тренер... предпочитам него пред Рийкард и Пелегрини. Друг е въпроса,че аз мечтая Гус да ни поеме...
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Пелегрини: От Ливърпул ме търсиха

Мнениеот styopa » 27 окт 2010 12:38

fearbless написа:E, Хидинк според мен е много добър тренер... предпочитам него пред Рийкард и Пелегрини. Друг е въпроса,че аз мечтая Гус да ни поеме...


Да и според мен Хидинк е много добър вариант.Все пак на клубно ниво почти никога не се е провалял.

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Пелегрини: От Ливърпул ме търсиха

Мнениеот Liverpool forever_95 » 27 окт 2010 15:04

styopa написа:
fearbless написа:E, Хидинк според мен е много добър тренер... предпочитам него пред Рийкард и Пелегрини. Друг е въпроса,че аз мечтая Гус да ни поеме...


Да и според мен Хидинк е много добър вариант.Все пак на клубно ниво почти никога не се е провалял.


И аз съм за Хидинг. Добър тренер е. ;)

Dzheff написа:какво мислят Хенри и Уорнър, само те си знаят ;) въпроса в случая е дали ТРЯБВА да се сменя Рой Ходжсън и ако да - с кого? за мен отговорът е по-скоро ДА, но само ако новият човек е по-подходящ за поста от него. А какво разбирам като по-подходящ - за мен това може да бъде САМО друг британец, който по възможност да е бил свързан по някакъв начин с Ливърпул в миналото. Дори и да не е фаворитът ми Кени Далглиш, за мен евентуалният нов мениджър трябва да отговаря на поне първото условие. Това очевидно означава, че не бях и продължавам да не бъда възхитен от спекулациите, че е възможно Пелегрини да ни стане мениджър, същото се отнася и за Рийкард и Хидинг. Ако избора е между тези тримата и Рой, по-добре да си останем със сегашния мениджър...


Е по- добре при това положение според мен да застане пелегрини, защото според мен той изповядва атакуващ футбол, което за съжаление при Рой го няма. Това го показва и класиренето.

Потребителски аватар
Dzheff
Мнения: 676
Регистриран на: 20 юни 2010 22:53
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пелегрини: От Ливърпул ме търсиха

Мнениеот Dzheff » 27 окт 2010 21:05

styopa написа:
Dzheff написа:какво мислят Хенри и Уорнър, само те си знаят ;) въпроса в случая е дали ТРЯБВА да се сменя Рой Ходжсън и ако да - с кого? за мен отговорът е по-скоро ДА, но само ако новият човек е по-подходящ за поста от него. А какво разбирам като по-подходящ - за мен това може да бъде САМО друг британец, който по възможност да е бил свързан по някакъв начин с Ливърпул в миналото. Дори и да не е фаворитът ми Кени Далглиш, за мен евентуалният нов мениджър трябва да отговаря на поне първото условие. Това очевидно означава, че не бях и продължавам да не бъда възхитен от спекулациите, че е възможно Пелегрини да ни стане мениджър, същото се отнася и за Рийкард и Хидинг. Ако избора е между тези тримата и Рой, по-добре да си останем със сегашния мениджър...


С една дума Мартин О'Нийл.Честно казано за друг не се сещам.

Естествено всеки си има свое виждане за нещата, но аз лично бих се зарадвал повече на Мартин О'Нийл отколкото на споменатите от вас имена :) всъщност и Дейвид Мойс не ми звучи никак зле като вариант, но тук вече опираме до научната фантастика :))
[center]ИзображениеИзображениеИзображение
Walk on with hope in your heart and YNWA! YNWA!!![/center]

Потребителски аватар
Dzheff
Мнения: 676
Регистриран на: 20 юни 2010 22:53
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пелегрини: От Ливърпул ме търсиха

Мнениеот Dzheff » 27 окт 2010 21:24

разбира се не искам да ме разбирате погрешно - далеч съм от мисълта, че Хидинк, Рийкард или Пелегрини са слаби треньори. Напротив - аз специално за Хидинк не се сещам да има провал с някой от водените от него отбори и естествено го уважавам за това. Рийкард направи доста неща в Барселона, а Пелегрини също е добър специалист. Но аз съм си фен на чистия английски футбол и все си мисля, че поне водещите отбори като Ливърпул и Манчестър трябва да бъдат водени от британци и да показват истинското лице на този тип игра. Иначе рискуваме да заприличаме на Арсенал и Челси, при които единственото английско е местоположението на стадиона им. Почти същото се получи и при нас по времето на Бенитез, когато заприличахме на умалено копие на Испанския национален отбор. Лошо няма, но на мен ако ми се гледаше испански футбол щях да гледам примера дивизион, а не премиър лийг ;)
[center]ИзображениеИзображениеИзображение
Walk on with hope in your heart and YNWA! YNWA!!![/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта