Пърслоу напусна поста си на главен директор

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

liv_fc
Мнения: 627
Регистриран на: 30 мар 2010 10:39
Skype: liv_fc
Контакти:

Пърслоу напусна поста си на главен директор

Мнениеот liv_fc » 20 окт 2010 18:37

Изображение

Футболен Клуб Ливърпул потвърждава, че след успешната продажба на отбора, Крисчън Пърслоу реши да напусне поста си на главен директор.

Крисчън ще остане съветник на новите собственици.

Президентът на НЕСВ Том Уорнър сподели: „Ние сме щастливи, че Крисчън прие нашата оферта и помогна на нас и на клуба, давайки своя опит и любов за Ливърпул. Ние сега ще започнем търсенето на нов главен директор.”

Крисчън днес сподели: „Дойдох в Ливърпул, за да осъществя процеса по продажбата на клуба. Изключително съм горд от това което постигнахме. Сега очаквам с нетърпение шанса да давам съвети на новите собственици, по пътя за извеждането на клуба до върховете.”

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17409
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Пърслоу напусна поста си на главен директор

Мнениеот slash1912 » 20 окт 2010 19:35

Това е добре,промените вече започват...ред е на чичко Рой и някои футболисти да стягат куфарите-Поулсен,Лейва,Макси,Кириякос...
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Пърслоу напусна поста си на главен директор

Мнениеот Liverpool forever_95 » 21 окт 2010 15:21

Добра новина на фона на лошите новини през последно време.

Потребителски аватар
Таралежа
Мнения: 73
Регистриран на: 05 юли 2010 21:13
Skype: plammencho
Контакти:

Re: Пърслоу напусна поста си на главен директор

Мнениеот Таралежа » 21 окт 2010 16:26

от premiership.bg:
Q:Боби какво ти е мнението за David Dein. Говори се, че съвсем скоро ще бъде назначен за новото МD на Анфийлд. Пърслоу днеска напусна позицията която заемаше и търсенето започна като, Дейн е основен кандидат.
A: Мога само да кажа, че Арсенал е това, което е зариди Дийн. но аз знам, че той се занимава с Мондиала през 2018. Убеден съм, че е идеалният вариант, защото може да намира доста нови и различни решения за времето си, но съм леко скептичен, че ще бъде назначен. Иначе е идеален.

Drуг слух: Според слуховете по форумите, Joe Januszewski ще е новият изпълнителен директор. Това е този човек, който е фен на клуба от 20 години и е препоръчал на Хенри да наблюдава ситуацията около клуба.

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Пърслоу напусна поста си на главен директор

Мнениеот plamenski » 22 окт 2010 07:36

slash1912 написа:Това е добре,промените вече започват...ред е на чичко Рой и някои футболисти да стягат куфарите-Поулсен,Лейва,Макси,Кириякос...

За да освободи място за Мартин О'Нийл! Мечтая този треньор да е начело на Пуул! He never walks alone!
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта