Юнайтед и Сити в битка за Торес

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот Liverpool forever_95 » 11 окт 2010 15:17

Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити са готови да се изправят един срещу друг. Този път става дума за звездата на Ливърпул Фернандо Торес. Градските съперници ще се опитат да се възползват от кризата при „мърсисайдци”, за да получат футболиста, оценен на около 40 милиона паунда.

Самият играч не е крил, че амбициите му са доста по-големи, отколкото са в момента възможностите на Ливърпул, което е предпоставка за бъдещ негов трансфер.

Сър Алекс Фъргюсън и Роберто Манчини са сред мениджърите, които от известно време проявяват интерес към Торес. И ако собственикът на Манчестър Сити няма никакви проблеми да развърже кесията и да си купи поредния играч, то не съвсем така стоят нещата при „червените дяволи”.

Сред имената, които досега бяха свързвани с Манчестър Юнайтед през последните 12 месеца са Давид Вия, Карим Бензема и Месут Йозил, но нито един от тях не пристигна на "Олд Трафорд".


Това го видях в няколко сайта и общо взето взех да се притеснявам за бъдещето на Торес в Ливърпул. Аз все пак мисля, че ако реши да напусне, няма да отиде в Юнайтед. Но все пак си мисля, че това са просто спекулации.Дано да съм прав. ;)

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот styopa » 11 окт 2010 15:27

Няма как да стане... ;)

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот Liverpool forever_95 » 11 окт 2010 15:33

styopa написа:Няма как да стане... ;)


Да ама може да реши да отиде в Челси или Барса. Това няма да е добре. Един велик клуб като Ливърпул се нуждае от играчи като Торес и Джерард. Не ми се иска да го продаваме.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44259
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот rhaegar » 11 окт 2010 15:35

styopa написа:Няма как да стане... ;)


Ако не одобрят продажбата на клуба, ще стане и още как. Може и да не си тръгне през зимата, но лятото гаранция. Вече друг въпрос е къде, но според мен ще иска да иде в Барса.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот styopa » 11 окт 2010 15:47

rhaegar написа:
styopa написа:Няма как да стане... ;)


Ако не одобрят продажбата на клуба, ще стане и още как. Може и да не си тръгне през зимата, но лятото гаранция. Вече друг въпрос е къде, но според мен ще иска да иде в Барса.


Би било супер не логично да не стане смяната на собствеността.Предвид че борда е отказал две рефинансирания последно време,ако е имало възможност да се промени борда щеше да е станало отдавна.
При други варианти на собствеността... не ми се мисли какво ще стане. ;)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44259
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот rhaegar » 11 окт 2010 15:51

Виж, аз не обичам Ливърпул, признавам си. Но такива отбори просто трябва да ги има, затова искам продажбата да бъде одобрена. Обаче това са англичани, от тях очаквам всичко. Докато не видя новите собственици на Анфилд, не съм сигурен в нищо.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот styopa » 11 окт 2010 16:09

Е естествено има някаква възможност да стане възможно най-лошия вариант.Въпроса е че изглежда доста невероятно да се реализира.Ще поживеем и ще видим какво ще стане. ;)
Иначе примерно и аз не харесвам манчо,но просто е задължително да са в играта според мен.Би било огромна загуба изобщо за футбола такива отбори да си заминават за сметка на Ман Сити или Челси...

Kakvoenebetoo
Мнения: 78
Регистриран на: 08 окт 2010 16:28
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот Kakvoenebetoo » 11 окт 2010 16:13

Сър Алекс: Торес е измамник
Манчестър Юнайтед взима Торес



Малко си противоречат нещата?

daredevil
Мнения: 1306
Регистриран на: 14 сеп 2010 10:19
Контакти:

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот daredevil » 11 окт 2010 16:35

Айде, моето момче, при браточката Мишо Оуен-а в най-големия клуб в света, след някоя година и Стиви Мамин Сладин ги следва...

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Юнайтед и Сити в битка за Торес

Мнениеот HoUs4oOL » 11 окт 2010 16:49

Торес ще си иде стуга сте се лъгали ;))
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта