Предричат на Ливърпул съдбата на Лийдс

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Предричат на Ливърпул съдбата на Лийдс

Мнениеот JackPackage » 05 окт 2010 22:11

Ливърпул може да тръгне по пътя на Лийдс, да фалира и да се свлече в долните дивизии на английския футбол, предупреди легендата на Арсенал и коментатор на таблоида "Сън" Йън Райт. Според бившия английски национал, ако Ливърпул не подобри играта си значително и при контузия за по-дълго време на някоя от двете им звезди - Фернандо Торес и Стивън Джерард, мърсисайдци спокойно може да изпаднат от елита. "Феновете на Ливърпул може би си мислят, че няма накъде нещата да отиват на по-зле, но, вярвайте ми, има. Дълги години това не можеше дори да се мисли, но отборът на Рой Ходжсън може да прекара целия сезон в битката за оставане в елита. Прекалено силни, за да изпаднат? Вече няма такова понятие!", пише Райт в страниците на най-продавания английски вестник.

"Притеснявам се, че откакто завършиха втори преди 17 месеца, те се намират в състояние на свободно падане. И само ако погледнат малко по-надолу по магистрала М62 към Лийдс, ще видят какво се случва с един клуб, когато тръгне по спиралата надолу заради финансовите си проблеми. Ако Фернандо Торес или Стивън Джерард получи травма и е вън от игра дълго време, ще започна сериозно да се притеснявам за съдбата на Ливърпул. Определени играчи от много дълго време са далеч от личната си форма и е време да погледнат в огледалото. Много пъти сме ги виждали да спасяват Ливърпул с малко магия, но тази магия сякаш свърши", допълва още Райт.


Аз лично съм шокиран от формата на Пуул този сезон, не знам дали и доколко виновен е Рой Ходжсън или пък "качествените" играчи на тима, но след първия кръг и мача им с Арсенал си помислих че Пуул ще се върнат в битката за топ 4, но след 2 месеца реалността е коренно различна.... :shock:
Торес е с много контузии, формата му няма нищо общо с играта му преди 1-2 сезона, изключения правят второто полувреме с Юнайтед и още 1-2 проблясъка, Джерард - същото, играта му не е същата, но пък и той всеки мач играе на различна позиция горе долу....
Все пак се надявам по-скоро да си стъпят на крака червените и да се върнат в първата половина на таблицата, където им е мястото... ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Предричат на Ливърпул съдбата на Лийдс

Мнениеот baltimore » 05 окт 2010 22:48

Нищо му няма на Рой. Играчи няма и пари няма.

Потребителски аватар
Gonzi_407
Мнения: 1546
Регистриран на: 06 авг 2010 08:58
Контакти:

Re: Предричат на Ливърпул съдбата на Лийдс

Мнениеот Gonzi_407 » 05 окт 2010 23:10

Страхотна новина!!!
Дано следващите са юве и цска!!!
ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ГОНЗО И БАТКОВ!!!
Завинаги оставам аз ЛЕВСКАР,
верен на отбора си докрай!
Аз неще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на вичко съм готов!

ТИ ПИ ЛИ СИ СИРОПА? НЕ БЪДИ ПО-БАВЕН ОТ ДРУГИТЕ, ДОКТОРА ЧЕРПИ!!!

Потребителски аватар
emarkon
Мнения: 2081
Регистриран на: 02 юни 2008 18:07
Skype: floyd_money_mayweather
Контакти:

Re: Предричат на Ливърпул съдбата на Лийдс

Мнениеот emarkon » 05 окт 2010 23:18

Ае да не ти казвам къде да ходиш...

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Предричат на Ливърпул съдбата на Лийдс

Мнениеот haha » 05 окт 2010 23:21

Моля ви,не поствайте материали на парцала сън във форума на Ливърпул!!!
Последна промяна от haha на 05 окт 2010 23:21, променено общо 1 път.
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Предричат на Ливърпул съдбата на Лийдс

Мнениеот JackPackage » 05 окт 2010 23:21

и на мен Пуул не са ми от симпатичните отбори (да не кажа че са ми сред най-антипатичните) :roll: но публиката им е страхотна и не заслужава подобно класиране....
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bekono
Мнения: 3386
Регистриран на: 20 юли 2008 10:34
Skype: tatqnko_1
Местоположение: Димитровград, България
Контакти:

Re: Предричат на Ливърпул съдбата на Лийдс

Мнениеот bekono » 05 окт 2010 23:22

Дано Ливърпул се стегнат и завършат сезона подобаващо. Да се оттърват от злите собственици, иначе не ги чака добро. Успех им пожелавам, защото не са от отборите, които мразя, а дори съм им се възхищавал в редица мачове.

[offtopic]Gonzi, моето момче или си пии хапчетата, или спирай компютъра, тръгнал си в грешна посока[/offtopic]
[wrapimg=]http://i45.tinypic.com/2yywn10.gif[/wrapimg] Изображение Изображение Изображение

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Предричат на Ливърпул съдбата на Лийдс

Мнениеот haha » 05 окт 2010 23:22

[offtopic]
Gonzi_407 написа:Страхотна новина!!!
Дано следващите са юве и цска!!!

И дано лефски бъде закрит-това ще е най-добрата новина за БГ футбола,от началото на съществуването му![/offtopic]
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Предричат на Ливърпул съдбата на Лийдс

Мнениеот styopa » 05 окт 2010 23:23

В случая лафа тъпо.. по-тъпо.. Йън Райт мисля че е в пълна сила.Ок седми кръг почти нямаме читав мач,но все пак има още много мачове да се решават.По същата логика Шалке,Щутгарт,Рома,Лион и те ще изпаднат.Реалността е че нито един от изброените няма да стигне чак до там.
В примера с Лийдс е доста смешен,ако не и тъп.Просто тогава отбора беше разпродал почти всичко което може да ходи в права посока.

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Предричат на Ливърпул съдбата на Лийдс

Мнениеот haha » 05 окт 2010 23:24

styopa написа:В случая лафа тъпо.. по-тъпо.. Йън Райт мисля че е в пълна сила.Ок седми кръг почти нямаме читав мач,но все пак има още много мачове да се решават.По същата логика Шалке,Щутгарт,Рома,Лион и те ще изпаднат.Реалността е че нито един от изброените няма да стигне чак до там.
В примера с Лийдс е доста смешен,ако не и тъп.Просто тогава отбора беше разпродал почти всичко което може да ходи в права посока.

Колега,статията е на парцала Сън,не знам защо изобщо и обръщате внимание.Просто материали на този парцал не трябва да бъдат публикувани във форума на Ливърпул!
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта