ВЛ: Ливърпул - Лестър 05.10.2019 |17:00| 2-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

ВЛ: Ливърпул - Лестър 05.10.2019 |17:00| 2-1 FT

Мнениеот 9lives » 04 окт 2019 00:23

[center]Изображение[/center]

[center]Предишни срещи между двата отбора:[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Настояща форма:[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Статистика:[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Пряко по:[/center]

[center]Изображение[/center]
Последна промяна от 9lives на 05 окт 2019 19:33, променено общо 1 път.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

kadett1
Мнения: 1675
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лестър 05.10.2019 |17:00|

Мнениеот kadett1 » 04 окт 2019 11:34

За този мач вече имам неприятното усещане , че ще е първата ни издънка. Все някога ще се случи, а и последните мачове ги вземахме малко с клизма. Дано да не изляза прав и вземем трите точки, защото има пауза , която може да ни се отрази благотворно - ще видим.

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лестър 05.10.2019 |17:00|

Мнениеот Liverpool forever_95 » 04 окт 2019 12:15

kadett1 написа:За този мач вече имам неприятното усещане , че ще е първата ни издънка. Все някога ще се случи, а и последните мачове ги вземахме малко с клизма. Дано да не изляза прав и вземем трите точки, защото има пауза , която може да ни се отрази благотворно - ще видим.


Споко, Джини е на линия, ще ги омагьоса със запаса си от феноменални технически умения и ще ни спечели мача. Все пак той е в основата на успехите ни! Няма място за притеснение, ако питаш форумните спецове, чиито мнения са еднакви. Как може 10 човека да пишат едно и също, как така мислят еднакво, не знам.
Аз очаквам тежък мач, Лестър са коравички и дано да не ни създадат много неприятности. Моля се единствено Клоп да не пуска пак Фабиньо, Хендерсън и Джини легендарния, че Мадисън и компания ще ги изпотят много.


saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лестър 05.10.2019 |17:00|

Мнениеот saract » 04 окт 2019 13:45

Лестър е един от малкото отбори в състояние да отправи предизвикателство към Топ 2.
П.П. Като се сетя как през лятото на 2018 г. се подигравах на Лестър че са дали 20 милиона лири за Мадисън.......

john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лестър 05.10.2019 |17:00|

Мнениеот john barnes » 04 окт 2019 15:52

Тоя мач трябва да го вземем задължително,тия са мръсен отбор и миналата година ни спряха за титлата. Искам отмъщение!!! Клоп си знае работата и ще напляска шибания лебед!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лестър 05.10.2019 |17:00|

Мнениеот pzahariev » 04 окт 2019 16:04

Liverpool forever_95 написа:
kadett1 написа:За този мач вече имам неприятното усещане , че ще е първата ни издънка. Все някога ще се случи, а и последните мачове ги вземахме малко с клизма. Дано да не изляза прав и вземем трите точки, защото има пауза , която може да ни се отрази благотворно - ще видим.


Споко, Джини е на линия, ще ги омагьоса със запаса си от феноменални технически умения и ще ни спечели мача. Все пак той е в основата на успехите ни! Няма място за притеснение, ако питаш форумните спецове, чиито мнения са еднакви. Как може 10 човека да пишат едно и също, как така мислят еднакво, не знам.
Аз очаквам тежък мач, Лестър са коравички и дано да не ни създадат много неприятности. Моля се единствено Клоп да не пуска пак Фабиньо, Хендерсън и Джини легендарния, че Мадисън и компания ще ги изпотят много.


Доста некомпетентно мнение. Цял свят оценя играта на Джини и е несменяем титуляр и в национала, а ти раздаваш присъди за некадърност. Фифата ти е дошла в повече!
LOREM IPSUM

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лестър 05.10.2019 |17:00|

Мнениеот Liverpool forever_95 » 04 окт 2019 16:11

pzahariev написа:
Liverpool forever_95 написа:
kadett1 написа:За този мач вече имам неприятното усещане , че ще е първата ни издънка. Все някога ще се случи, а и последните мачове ги вземахме малко с клизма. Дано да не изляза прав и вземем трите точки, защото има пауза , която може да ни се отрази благотворно - ще видим.


Споко, Джини е на линия, ще ги омагьоса със запаса си от феноменални технически умения и ще ни спечели мача. Все пак той е в основата на успехите ни! Няма място за притеснение, ако питаш форумните спецове, чиито мнения са еднакви. Как може 10 човека да пишат едно и също, как така мислят еднакво, не знам.
Аз очаквам тежък мач, Лестър са коравички и дано да не ни създадат много неприятности. Моля се единствено Клоп да не пуска пак Фабиньо, Хендерсън и Джини легендарния, че Мадисън и компания ще ги изпотят много.


Доста некомпетентно мнение. Цял свят оценя играта на Джини и е несменяем титуляр и в национала, а ти раздаваш присъди за некадърност. Фифата ти е дошла в повече!


А ти кой беше, че не се сещам? Познаваш ли ме, че да говориш? Айде спести си приказките по мой адрес!

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2466
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лестър 05.10.2019 |17:00|

Мнениеот sinqkrepost1914 » 04 окт 2019 16:33

Ако играта в защита е както мача онзи ден и отново 2-ма от 3-мата халфове са излезли на разходка , то няма да е никак приятно.. за нас. Тия са много корав, но и техничен отбор, а Варди по традиция играе силно срещу нас.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard



Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта