Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12456
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 29 апр 2024 03:14

Liverpool_EC написа:
wolf написа:
JustChelsea написа:
wolf написа:
KOPScousers написа:
wolf написа:Предния път се спекулираше Клоп или Анчелоти. Сега Аморим или Слот. Това говори достатъчно

То просто вмомента няма нищо впечатляващо. Моуриньо, който според мнозина е тотално изчерпан и със застарели разбирания за играта и всичко друго е я анонимници, я начинаещи в професията като Аморим и Алонсо, колкото и впечатляващи резултати да постигат до момента.

Не знам колко са му остарели вижданията. Поне знае какво да прави с отбор на топ ниво. С остарели виждания надали щеше да играе 2 евро финала с... Рома. И жалък бюджет

Затова Рома затъваха. След Жозето Рома е нещо различно.

Изчакай новия сезон за да премине еуфорията с новия мениджър. Пак казвам, 2 европейски финала с отбор като Рома

Какво си се зачекнал с тоя спрял Моуриньо не знам. Я вземи виж какви отбори участват в тоя турнир на Конференциите, та Рома ти се виждат с "жалък бюджет". То голям успех на Мауриньо, че би ЦСКА, Бодо Глимт и други подобни. И цял Фейенорд на финала :roll: Сега и без него не са ли пак на полуфинал в ЛЕ?

Не ми се спори за глупости. Изказах си мнението нееднократно, че на този отбор му е нужен мениждър който е водил достатъчно топ отбори и има опит. Единствения наличен е той. Ти си подкрепяй холандеца и иновативните му виждания.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

john barnes
Мнения: 6437
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 29 апр 2024 08:40

Доста хора,включително и аз забравиха за един мениджър,който хем е опитен и е печелил титли и купи,хем е на 53 години и има опит във ВЛ. Неговото име е....Унай Емери. Може би той беше нашия човек,можем вече само да гадаем.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

ihtiandar
Мнения: 594
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот ihtiandar » 29 апр 2024 09:10

За него казах веднага след като научих за Клоп.И вече знае английски.Но нас не ни питат...
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

kadett1
Мнения: 1669
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kadett1 » 29 апр 2024 13:00

john barnes написа:Доста хора,включително и аз забравиха за един мениджър,който хем е опитен и е печелил титли и купи,хем е на 53 години и има опит във ВЛ. Неговото име е....Унай Емери. Може би той беше нашия човек,можем вече само да гадаем.

Хем се издънил с голям отбор - Арсенал. Това , може би, е натежало дали да му се обърне внимание или не.

jelew73
Мнения: 1056
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот jelew73 » 29 апр 2024 14:28

kadett1 написа:
john barnes написа:Доста хора,включително и аз забравиха за един мениджър,който хем е опитен и е печелил титли и купи,хем е на 53 години и има опит във ВЛ. Неговото име е....Унай Емери. Може би той беше нашия човек,можем вече само да гадаем.

Хем се издънил с голям отбор - Арсенал. Това , може би, е натежало дали да му се обърне внимание или не.

Да, а в ПСЖ ще бъде запомнен с това, че пропиля аванс от 4 гола срещу Барца.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13808
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Red_Neck » 29 апр 2024 15:02

slash1912 написа:И нещо от нета :
Бих искал да хвърля малко светлина върху финансите на Ливърпул, може би тогава ще оцените какво Клоп е направил за клуба.
Ще започна с трансферите........
---
При заплатите ситуацията е сходна. .....Но имайте предвид, че едва през последните години, когато качихме заплатие на Ван Дайк, Алисон и Салах стигнахме другите.
---
След всичко казано, запитайте се дали шефовете влагат достатъчно в клуба, при това в свят, където всичко е пари и дали обидите спрямо Клоп, които прочетох не идват от абсолютно неадекватни фенове, които явно следят футбола като си бройкат резултати и купи. С парите вложени реално трябваше да сме малко над средата на таблицата, .....

Много добър анализ на колегата ..... с няколко малки забележки.
Също от нета, една табличка, която дава една идея по-обективна информация. В нея отборите са подредени по СРЕДНИ разходи за заплати за последните 5 сезона, защото когато се вади картата със заплатите, не е много ОК да се цитира последния сезон, в който случайно не се класирахме за ШЛ.
Изображение
От самолет се вижда, че Клоп се е справил много добре, но за наше съжаление, ... някой се е справил по-добре от него.
Ако всичко опираше до трошене на пари, Манчо и Челси трябваше всяка година да са в борба за титлата, ама не са!
Другото което не е оценено е, че последните години около 250М заминаха за инфраструктура, което според мен е по-добре за клуба от покупката на двама келеша като Енцо Фернандес и Кайседо.
Иначе шефовете са ясни, кеш не дават, но поне и не точат. Правилата са ясни.
Колкото до "обидите спрямо Клоп", .... пълни щуротии! Никога не съм срещал фен на клуба, който да обижда Юрген! Виж, ... куцо, кьораво и сакато 24/7 и без никакви задръжки се упражнява на шефове, играчи, както и на бивши и ... бъдещи треньори ;)
Но това предполагам е ОК ....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Ent
Мнения: 449
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ent » 29 апр 2024 16:15

Red_Neck написа:
slash1912 написа:И нещо от нета :
Бих искал да хвърля малко светлина върху финансите на Ливърпул, може би тогава ще оцените какво Клоп е направил за клуба.
Ще започна с трансферите........
---
При заплатите ситуацията е сходна. .....Но имайте предвид, че едва през последните години, когато качихме заплатие на Ван Дайк, Алисон и Салах стигнахме другите.
---
След всичко казано, запитайте се дали шефовете влагат достатъчно в клуба, при това в свят, където всичко е пари и дали обидите спрямо Клоп, които прочетох не идват от абсолютно неадекватни фенове, които явно следят футбола като си бройкат резултати и купи. С парите вложени реално трябваше да сме малко над средата на таблицата, .....

Много добър анализ на колегата ..... с няколко малки забележки.
Също от нета, една табличка, която дава една идея по-обективна информация. В нея отборите са подредени по СРЕДНИ разходи за заплати за последните 5 сезона, защото когато се вади картата със заплатите, не е много ОК да се цитира последния сезон, в който случайно не се класирахме за ШЛ.
Изображение
От самолет се вижда, че Клоп се е справил много добре, но за наше съжаление, ... някой се е справил по-добре от него.
Ако всичко опираше до трошене на пари, Манчо и Челси трябваше всяка година да са в борба за титлата, ама не са!
Другото което не е оценено е, че последните години около 250М заминаха за инфраструктура, което според мен е по-добре за клуба от покупката на двама келеша като Енцо Фернандес и Кайседо.
Иначе шефовете са ясни, кеш не дават, но поне и не точат. Правилата са ясни.
Колкото до "обидите спрямо Клоп", .... пълни щуротии! Никога не съм срещал фен на клуба, който да обижда Юрген! Виж, ... куцо, кьораво и сакато 24/7 и без никакви задръжки се упражнява на шефове, играчи, както и на бивши и ... бъдещи треньори ;)
Но това предполагам е ОК ....



Ти нищо не разбираш, счетоводител! Линда е виновна за всичко. Все иска нова яхта. Другият виновен е онова дърво Нунес. Как не го е срам да уцели толкова греди, ебахти некадърника, гредата ще ми уцелва. Ако не беше той и ЛЕ и титла и купи и минимум квадрупъл. Ти си виновен, защото янките ти плащат по 4000 рубли на месец. Смърт за всичко английско! Да живеят Салах и Клоп! Всички други в този клуб са некадърници, неблагодарници и бездарници.

zdravkos
Мнения: 1953
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 29 апр 2024 16:21

Ent написа:
timetowaste написа:
Ent написа:Интересно е как почти няма менние, в което някой да не обяснва какво мрази. За сметка на това нико не обяснява какво обича. Антифенове сте си и тва е. Да живее интернетът - отдушник на неативната енергия.

Обясни ти бе. Не виждам какво обясняваш, а само да пускаш някакви хапливи коментари и да си биеш шута.


Обяснявал съм дълго и широко. Относно останалото, тук вече си има достатъчно като теб, които коментират другите, но реално описват себе си. Отиваш в блоклистата, при другия симпатяга, не се хаби да ми пишеш.

Не всичко в този живот е любов и омраза!
Ent написа:
zdravkos написа:Нашата програма като че ли е най-тежка до края.
МанЮ, Евертън, У. Хам - равни
Вила - загуба :o(

Според мен в оставащите 9 мача ще съберем 18т. и като краен резултат 85т. в таблицата.
Дали ще ни стигнат? Според мен не.

ФА и ПГМОЛ правят от доста време ВСИЧКО възможно да не сме шампиони.

ФА творят - имаме 4 гостувания в рамките на 9 дни с обеден(6 за този сезон) мач на всичкото отгоре !!!
Блаженни са заблудените, които смятат, че ще ни остават да спечелим титлата.
А Сити където трябва ще ги бутат със самосвалa.
Нямам идея от къде се взе тази ненавист с/у нас?

YNWA

Tи обаче яко тролиш. Все някакви катастрофални прогнози, а после най-много се радваш. Зa 30 кръга губим 20 точки, но за последните 8 мача прогнозираш да загубим 9 точки. Утрешния мач го броиш за сигурен, но след това някакъв страшен срив ни очаква. Защо?

Троленето можеш да го прочетеш в последните 5-6 старници.... Няма смисъл да се напрягаме излишно ;)
ИзображениеИзображение

Ent
Мнения: 449
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ent » 29 апр 2024 16:28

zdravkos написа:
Ent написа:
timetowaste написа:
Ent написа:Интересно е как почти няма менние, в което някой да не обяснва какво мрази. За сметка на това нико не обяснява какво обича. Антифенове сте си и тва е. Да живее интернетът - отдушник на неативната енергия.

Обясни ти бе. Не виждам какво обясняваш, а само да пускаш някакви хапливи коментари и да си биеш шута.


Обяснявал съм дълго и широко. Относно останалото, тук вече си има достатъчно като теб, които коментират другите, но реално описват себе си. Отиваш в блоклистата, при другия симпатяга, не се хаби да ми пишеш.

Не всичко в този живот е любов и омраза!
Ent написа:
zdravkos написа:Нашата програма като че ли е най-тежка до края.
МанЮ, Евертън, У. Хам - равни
Вила - загуба :o(

Според мен в оставащите 9 мача ще съберем 18т. и като краен резултат 85т. в таблицата.
Дали ще ни стигнат? Според мен не.

ФА и ПГМОЛ правят от доста време ВСИЧКО възможно да не сме шампиони.

ФА творят - имаме 4 гостувания в рамките на 9 дни с обеден(6 за този сезон) мач на всичкото отгоре !!!
Блаженни са заблудените, които смятат, че ще ни остават да спечелим титлата.
А Сити където трябва ще ги бутат със самосвалa.
Нямам идея от къде се взе тази ненавист с/у нас?

YNWA

Tи обаче яко тролиш. Все някакви катастрофални прогнози, а после най-много се радваш. Зa 30 кръга губим 20 точки, но за последните 8 мача прогнозираш да загубим 9 точки. Утрешния мач го броиш за сигурен, но след това някакъв страшен срив ни очаква. Защо?

Троленето можеш да го прочетеш в последните 5-6 старници.... Няма смисъл да се напрягаме излишно ;)



Браво, Здравко, позна! Ти си най-големият спец в този форум. Прогнозира, че ще се сринем и се надявам сега да си доволен. Ето това е тролене. Като бием -доволен, нищо че преди това предричаш загуба. Като паднем - доволен, познал си. Това е почи всеки мач при теб. Надявам се да не ти е побелялала косата от дългата серия без загуби!

zdravkos
Мнения: 1953
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 29 апр 2024 16:42

Не за всичко си познал :lol: и да коста ми е бяла, защото съм фен на Ливърпул от 80-те г. на миналия век...
И не, НЕ съм доволен, че сме се сринали ...
идеята е да се радваш на всичко голямо, средно, малко..., може и малко да е , но да се научиш да го оценяваш. Тези дни(може още днес) ще напшиша още една прогноза без да очаквам нищо от никого! Пък ти кажи как виждаш отново нашето бъдеще, ок?
Да си ме видял доволен след загуба?

В последните страници се изписаха една камара с глупости, затова си позволих да те цитирам ... ;)
ИзображениеИзображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: JACKO и 9 госта