Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

nev3rm1nd
Мнения: 327
Регистриран на: 29 авг 2011 23:18
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот nev3rm1nd » 16 авг 2023 22:39

Според Фабрицио Романо сме биднали за капитана на Щутгарт - Уатаро Ендо. Нямам наблюдения, но предполагам ще играе периферна роля.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kingofpop » 17 авг 2023 00:34

cskarcheto92 написа:По едно време се говореше усърдно за Амрабат от Фиорентина ама явно Клоп не го иска . Или нашите чакат да му изтече договора следващия сезон , че да го вземат без пари . Мене ме е яд , че не се опитахме за Тилеманс и то за без пари . Ще ни липсва Хендо ама да видим кога :lol:


Амрабат иска само в Юнайтед, нали е работил с ЕТХ и точи лиги по него
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 17 авг 2023 08:10

nev3rm1nd написа:Според Фабрицио Романо сме биднали за капитана на Щутгарт - Уатаро Ендо. Нямам наблюдения, но предполагам ще играе периферна роля.

Даже ще минава медицински. С клауза от 20 млн евро, но договор за една година ние сме го пазарили за 18-19 млн. Водят го мнг добър в дефанзивен план и помагащ много на защитата.
Както беше ясно, някой с клауза да не се набутат янките след фиаското от последните дни. Интересно ми е кой избор за ДХ е бил този преди началото на лятото? 5ти,6ти,7ми? Каквото такова, с тези собственици и това е успех. Дано се впише бързо , но аз няма да се учудя, ако Клоп залага повече на Байчетич и Ватаро Ендо да е резервата му.
Все пак да изчакаме официално да подпише, че довечера Челси може да го вземе за 21 + бонуси :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 495
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот merseyside » 17 авг 2023 11:34

Продаваш 30 годишния Фабиньо, доказал се и добил опит във ВЛ, за да вземеш 30 годишен японец, на когото връх в кариерата е Щутгарт, които преди 3 години дори не успяха да спечелят Втора Бундесига, а от тогава се лутат между 14-16 място в Бундеслигата. ВЕ-ЛИ-КО. 12-13 години по-късно отново се връщаме във времената на трансферите тип Чарли Адам, Стюарт Даунинг и Пол Кончески.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://g.redditmedia.com/25zdup0lu4PdFi25ExMDFuzsFjekCMjJLCT8xyLXyVA.gif?w=320&s=b6cfcd3094412e9986f78658b84fce14[/rimg]

#FSGOUT

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Ent » 17 авг 2023 13:45

merseyside написа:Продаваш 30 годишния Фабиньо, доказал се и добил опит във ВЛ, за да вземеш 30 годишен японец, на когото връх в кариерата е Щутгарт, които преди 3 години дори не успяха да спечелят Втора Бундесига, а от тогава се лутат между 14-16 място в Бундеслигата. ВЕ-ЛИ-КО. 12-13 години по-късно отново се връщаме във времената на трансферите тип Чарли Адам, Стюарт Даунинг и Пол Кончески.


Кога и като какъв се доказа Фабиньо? Контузии по половин година, след това влизане във форма още няколко месеца, после пак контузия. Точно заради слабата му форма загубихме няколко много важни мача. Според мен япончето е надграждане във всеки аспект. Номер едно по въздушни двубои, при положение, че не е висок изобщо. Супер повратлив и много добър при отнемане, а атакуващите му пасовете за дефанзивен халф са повече от добри. Има и куража за пробиви и голове.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12496
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 17 авг 2023 15:42

Ent написа:
merseyside написа:Продаваш 30 годишния Фабиньо, доказал се и добил опит във ВЛ, за да вземеш 30 годишен японец, на когото връх в кариерата е Щутгарт, които преди 3 години дори не успяха да спечелят Втора Бундесига, а от тогава се лутат между 14-16 място в Бундеслигата. ВЕ-ЛИ-КО. 12-13 години по-късно отново се връщаме във времената на трансферите тип Чарли Адам, Стюарт Даунинг и Пол Кончески.


Кога и като какъв се доказа Фабиньо? Контузии по половин година, след това влизане във форма още няколко месеца, после пак контузия. Точно заради слабата му форма загубихме няколко много важни мача. Според мен япончето е надграждане във всеки аспект. Номер едно по въздушни двубои, при положение, че не е висок изобщо. Супер повратлив и много добър при отнемане, а атакуващите му пасовете за дефанзивен халф са повече от добри. Има и куража за пробиви и голове.

41/39/42/48/49 мача на сезон, това ако са контузии по половин година здраве му кажи
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

ruga4
Мнения: 329
Регистриран на: 26 ное 2012 19:23
Skype: imam
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот ruga4 » 17 авг 2023 16:05

Япончето явно го вземаме за ментор на Байчетич или да запълва бройката като Минамино

Ent
Мнения: 461
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Ent » 17 авг 2023 16:08

wolf написа:
Ent написа:
merseyside написа:Продаваш 30 годишния Фабиньо, доказал се и добил опит във ВЛ, за да вземеш 30 годишен японец, на когото връх в кариерата е Щутгарт, които преди 3 години дори не успяха да спечелят Втора Бундесига, а от тогава се лутат между 14-16 място в Бундеслигата. ВЕ-ЛИ-КО. 12-13 години по-късно отново се връщаме във времената на трансферите тип Чарли Адам, Стюарт Даунинг и Пол Кончески.


Кога и като какъв се доказа Фабиньо? Контузии по половин година, след това влизане във форма още няколко месеца, после пак контузия. Точно заради слабата му форма загубихме няколко много важни мача. Според мен япончето е надграждане във всеки аспект. Номер едно по въздушни двубои, при положение, че не е висок изобщо. Супер повратлив и много добър при отнемане, а атакуващите му пасовете за дефанзивен халф са повече от добри. Има и куража за пробиви и голове.

41/39/42/48/49 мача на сезон, това ако са контузии по половин година здраве му кажи


Ok да кажем че съм преувеличил с половин година. Ето признавам си, нещо забранено в интернет. Влизането му във форма след контузия бе мъчителна гледка. Повратливостта му бе комична. Имаше добро позициониране, но в гонене на играч с топка бе пълна нула. Имаше своите проблясъци но японецът изглежда класа над него. Не знам защо всички са решили, че ДМ трябва да е неква чернилка напомпана. Ясно, че издръжливостта им е дна от причините, но вземането на бързи адекватни решения не е. Най-вероятно япончето ще е резерва на Дукуре или Луис или който там вземем за около 50 милиона. Във всеки случай за мен японцът е крачка напред спрямо Хендерсън и Фабиньо.

ihtiandar
Мнения: 602
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот ihtiandar » 17 авг 2023 16:16

Нещо си се объркал
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта