ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45 1:2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45

Мнениеот Liverpool_EC » 30 окт 2022 10:19

sinqkrepost1914 написа:Kрахът е огромен както и разочарованието. Аз лично след последните мачове вече съм от другата страна на линията и ми дреме на марципана за резултатите. Просто няма смисъл от тръшкане и блъскане след поредния смешен мач срещу дънен отбор, който си ни бие на Анфийлд за норматив. Още преди 2 месеца се виждаше как нещата се накланят лека-полека в посоката, в която са в момента. Лошото е, че като не влезнем в ШЛ ептен през крив макарон ще четем и за Белингам и за всеки друг играч, който би могъл да дойде и да вдигне класата. Да не се окаже, че ако увиснем за ШЛ, което е много вероятно, ще шлифоваме нешлифовани диаманти през другия сезон, сиреч Харви, Карвальо, Рамзи и още 1-2 като тях, защото не ми се вярва да се излеят пари за трансфери.
И още нещо. Сега гледам по групите се обръща внимание на това колко тих бил стадионът и как накрая нямало отговор от публиката на скандиранията на Лийдс, че сме били ла*на.. Ами аз тва го коментирам от много време и ми прави впечатление. По някой път като дават близки кадри на трибуните и виждам какви хора има на мача и как се държат и се агресирам повече от която и да е загуба с гол в последната минута. Наистина нашите фенове в огромната си част са едни жалки марди, живеещи в митовете за великия Анфийлд. Направо ме е срам от тези смешници, които биват насрани на собствения ни стадион от удавниците от Лийдс. Няма как отборът на терена да бие, когато шибаняците на трибуните са в будна кома и е по-важно стадиона да бъде оцветен в педалската дъга и да пляскаме вече 3-та година за негера от минеаполис, oтколкото да се пее и да се подкрепя отбора през цялото време. Къде е честта на тия хора, направо ми се гади..

Донякъде си прав за феновете, ама винаги е трудно да се прецени кое е първо-слабата игра или тяхното затихване. Но вчера беше очевидно как няколко играча им ръкомахаха да се вдигнат. На стадиона има всякакви. Както вчера някои си тръгнаха преди края, така и имаше такива, които останаха и ръкопляскаха. Въпрос на манталитет, не на местоположение. Ти от кои си, щом вече не ти дреме на марципана? Например снощи на мача отиде един приятел, който не е фен на Ливърпул, идвал е на мачове с мен, а вчера отиде заради друг. Просто ей тъй, щот нямаше какво да прави, а изпадна един билет. Но както има фланелка на Ливърпул, така има и на Юнайтед с Бербатов. Та прав си донякъде, ходят хора на стадиона, просто за да се снимат с шалчето....спорта винаги е бил развлекателна индустрия, някои ходят и от скука.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45

Мнениеот wu_dnica » 30 окт 2022 11:00

Браво на Лийдс,момчетата играеха за треньора...накефих им се ,как го поздравяваха на края. Мачкаха ни в центъра. Много разбирачи прочетох и май никой не вижда къде е проблема. Търсим го в Мо... ама като няма топки към него ,няма и да вкара. Халфове и пак халфове. Не може Тиаго който имаме за креативен халф ,едновременно да ти е и най борбения дефанзивен. Тичаше първото човека и после се умори. Всъщност тва е и другия проблем. Дъртички идват вече. Тука някой се чуди, едикъв си съмървил вкарал...е да де ма момчетата са млади и бягат и играят за оцеляване...то и ние сме по близо там от топа хаха. Фабиньо и капитанчето са дупки. Няя кво да стане от там. Няма кой да се сбие за тая топка...първа втора да укроти ,точен пас назад ,ако трябва. Мачкаха ни в центъра ....е да отделно е високата защита...там е виновен Юрген. Преправиха схемата по вида футболисти...по наситено нападение...с простата идея ,че ще вкараме повече от колкото на нас...щото уж атакуващите ни са по добре от халфовете ...ама не става май. Въпроса е че ще го изгонят на следваща загуба и почва голямото зануляване. Колкото до фантастичното фенче ,на който Салах му е виновен...дървен ти съблича ли се по физическо, едно време....ясно ,свободно.
Последна промяна от wu_dnica на 30 окт 2022 22:17, променено общо 1 път.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 717
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45 1:2 FT

Мнениеот lyubomir_v » 30 окт 2022 19:57

Първенството сме то отписали. Всички сили в купите. Само с пет-щест силни мача можем да спечелим ШЛ и да спасим сезона
Истина е че по трибуните на Анфийлд има хора, които не заслужават да бъдат там. Шибани туристи, а не отдадени фенове. Аз ако имам възможноста да ходя на всеки мач на този митичен стадион ще дера гърло 90 минути. Но тези п:тки са презадоволени охранени шибаняци, които не заслужават да стъпват дори на стадиона
YNWA

john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45 1:2 FT

Мнениеот john barnes » 30 окт 2022 20:08

И аз си мисля,че ШЛ ще се скача яко. Зависи и от жребия,но там ни е шанса. Вътрешните купи директно да се отписват,миналия сезон ги взехме и двете,а нямаме широчина за всички фронтове. Топ 4 все повече се отдалечава,остава само ШЛ.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45 1:2 FT

Мнениеот slash1912 » 30 окт 2022 20:53

Зора е да добутаме до паузата за световното.След това се връщат всички контузени,а може и да вземем някой.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2465
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45 1:2 FT

Мнениеот sinqkrepost1914 » 30 окт 2022 22:30

slash1912 написа:Зора е да добутаме до паузата за световното.След това се връщат всички контузени,а може и да вземем някой.

То при нас един се върне, друг се контузи.. Трети пък се контузи преди изобщо да е започнал. Сега Кейта се връща, Окса вече 2 мача беше на скамейката, но не влезна, вече трябва да е понатрупал тренировки и да е готов играе хипотетично някакво време. Някак си обаче не ми се струва, че те двамата биха били хората, които да променят нещата за нас дори и да не се контузят повече до края на сезона, което им го пожелавам.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

kadett1
Мнения: 1675
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45 1:2 FT

Мнениеот kadett1 » 31 окт 2022 09:27

john barnes написа:И аз си мисля,че ШЛ ще се скача яко. Зависи и от жребия,но там ни е шанса. Вътрешните купи директно да се отписват,миналия сезон ги взехме и двете,а нямаме широчина за всички фронтове. Топ 4 все повече се отдалечава,остава само ШЛ.

Ама Вие или не виждате в какво състояние сме, или сте сложили розовите очила. Като скочим в ШЛ ще бием Байерн , Реал , ПСЖ или Сити. Те, Наполи ни разказаха играта и пак ще ни я разкажат във вторник, ама ние ще скачаме. Просто навлизаме в периода на спад, нормално след 4 силни години и като не се опреснява отбора постоянно се случва това.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45 1:2 FT

Мнениеот slash1912 » 31 окт 2022 20:41

sinqkrepost1914 написа:
slash1912 написа:Зора е да добутаме до паузата за световното.След това се връщат всички контузени,а може и да вземем някой.

То при нас един се върне, друг се контузи.. Трети пък се контузи преди изобщо да е започнал. Сега Кейта се връща, Окса вече 2 мача беше на скамейката, но не влезна, вече трябва да е понатрупал тренировки и да е готов играе хипотетично някакво време. Някак си обаче не ми се струва, че те двамата биха били хората, които да променят нещата за нас дори и да не се контузят повече до края на сезона, което им го пожелавам.

На тях двамата може да се разчита само да пълнят дупки.Да влязат на смяна,за да почине титуляр.Договорите им изтичат в края на сезона и не виждам нито една причина да останат,че и заплатите им са големи за стандартите на ФСГ.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45 1:2 FT

Мнениеот LFC06 » 31 окт 2022 22:21

Клоп няма да го изгонят, той може да си тръгне сам.Просто няма алтернативи и е отчаян.Но инатът му да прави всичко по един и същи начин без да опита промени няма аналог.Това че Вайналдум и Мане си тръгнаха е основно негова вина.Това че загуби три финала от 4, също!Това че продължава да налага ТАА на място където не знае къде се намира(с визията му за играта, удара, точния пас),това че трета година не търси промени в кондиционния екип(когато имаме брутални контузиии, които обезмислят сезона), това че не търси достойни заместници на тези които вече не могат да играят и в трета дивизия, това че залага на младежи които не са достойни за този велик отбор(с изключение на Елиът, който поне се раздава на 1100%).Има и още, но това е достатъчно за равносметка.Публиката ни е по-отчаяна и от Клоп, защото лошата енергия от това да правиш нещата по един и същи начин над 35г. се предава.Не съществува футболен клуб, който да победи най-силния отбор в света(в момента), гранд като Аякс(категорично) и да загуби от последните два напълно лишени от футболни достойнства отбори.Нотингам ще е последен и то с огромна разлика, но поне ще помнят, че са ни победили един път.Не е малко за тези момчета, а нашите са бездушни милионерчета на които им е все едно!
Формата е временна,класата е вечна!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Лийдс Юнайтед 29.10,22 21:45 1:2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 31 окт 2022 23:33

LFC06 написа:Клоп няма да го изгонят, той може да си тръгне сам.Просто няма алтернативи и е отчаян.Но инатът му да прави всичко по един и същи начин без да опита промени няма аналог.Това че Вайналдум и Мане си тръгнаха е основно негова вина.Това че загуби три финала от 4, също!Това че продължава да налага ТАА на място където не знае къде се намира(с визията му за играта, удара, точния пас),това че трета година не търси промени в кондиционния екип(когато имаме брутални контузиии, които обезмислят сезона), това че не търси достойни заместници на тези които вече не могат да играят и в трета дивизия, това че залага на младежи които не са достойни за този велик отбор(с изключение на Елиът, който поне се раздава на 1100%).Има и още, но това е достатъчно за равносметка.Публиката ни е по-отчаяна и от Клоп, защото лошата енергия от това да правиш нещата по един и същи начин над 35г. се предава.Не съществува футболен клуб, който да победи най-силния отбор в света(в момента), гранд като Аякс(категорично) и да загуби от последните два напълно лишени от футболни достойнства отбори.Нотингам ще е последен и то с огромна разлика, но поне ще помнят, че са ни победили един път.Не е малко за тези момчета, а нашите са бездушни милионерчета на които им е все едно!

Ето го и другият великан на футболните анализи. Рядко може да очакваш някой да обърка толкова мнг неща, но поне на теб ти се получава. Ти за 7 реда си объркал повече отколкото Клоп за 7 години. Ама нали си вярваш...другото е без значение :)))


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jelew73 и 6 госта