Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17409
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот slash1912 » 02 сеп 2022 20:09

Този дали ще успее да запише и един мач или ще е новия Бен Дейвис ?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 02 сеп 2022 21:53

Явно аз съм единственият, който е доволен от този трансфер. Помня Барса като размениха Артур за Пиянич, много мои приятели фенове на Барса, бяха бесни, че до махат. Сматам, че ще е успешен за нас, стига да се опази от контузии, особенно срещу дърварите от Евъртън.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 03 сеп 2022 01:11

Red_Neck написа:Понеже темата е за селекцията в Ливърпул и понеже беше повдигнат въпросът за първата пресконференция на Юрген, ето я и нея:
https://www.youtube.com/watch?v=Az3ATsjCHpY
Внимание на 6:15 :)))
It’s a crazy discussion. It was not a problem for 10 seconds. I’m not an idiot. It’s enough that I have the first and the last word - in the middle we can discuss. We want to discuss good players on the highest level. I’m not a genius. I need other people to get the perfect information. When we have this we will decide to sign or sell a player.

Това е октомври 2015.
7 години и 3 преподписвания по-късно, дали условията при които е дошъл са се влошили?
Дали някой му продава или докарва играчи през главата?
Милнър, Хендо, Кейта, Окса, Къртис, Тиаго, Харви, Фабиньо и Карвальо започват сезона в Ливърпул, защото Юрген така е решил!
Ама били чупливи, ама някои не ставали, едни стари, други млади, ..... всеки може да има своето мнение, да "селектира" със замах, но решенията и отговорността за тях ги носи екип от няколко човека, .... в който Юрген има първата и последна дума!
Аз за разлика от доста форумни експерти (на ФМ основно), имам вяра в екипа, който отговаря за селекцията в клуба.

В този ред на мисли, Артур явно пристига в клуба да кърпи дупки на пожар, но едва ли е без одобрението на Клоп.
Нямам големи очаквания към него, желая му успех, но си пожелавам тези с които Юрген започна сезона да се оправят, да влезат във форма и Артур да си цъка чат-пат ротационно в мачове без особено значение.

Това е октомври 2015, когато Клоп пое един отбор, който креташе в групите на ЛЕ и ВЛ. Сега сме септември 2022, 3 финала за ШЛ по-късно, само ти и чичо Скрудж си мислите, че е нормално Клоп да работи при същия бюджет, както през 2015 в Лига Европа !!! И ти току що си го показа това мислене, качвайки тази извадка. Мен ме ебе колко вяра имаш в екипа за селекция, ние видяхме колко вяра им има Клоп, като му натресоха Бен! 2 години не могат да му сменят спуканите гуми и само обещават Белингам и накрая, като му намериха 3.50лв за билет за последния явтобус ти ми викаш " Ама той Юрген одобри" :)))))))))
Сега ако Клоп му възроди кариерата на това момче, след като разни Валвердета и Алегрита му ебаха майката, на екипа за селекция ли трябва да сме благодарни или на треньора ?!?!? Питам отрано, щото и в предните отбори някой го е селектирал, ама после...Между другото Евертън и Фулъм са го искали вчера...смятай какви отбори изпреварихме за подписа му! И там са го селектирали, шещаш ли се...бавен?

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 03 сеп 2022 01:29

9lives написа:Явно аз съм единственият, който е доволен от този трансфер. Помня Барса като размениха Артур за Пиянич, много мои приятели фенове на Барса, бяха бесни, че до махат. Сматам, че ще е успешен за нас, стига да се опази от контузии, особенно срещу дърварите от Евъртън.

Аз пък вчера научих един интересен факт от интервюто му- че е играл в онзи погром с 4:0 на Анфийлд :))))) Да му стискаме палци, но аз не съм оптимист, просто защото Клоп не обича кръпки. Единствената ми надежда е в тази клауза и заради нея да погледне на него, като на дългосрочен играч. Иначе ще го ползва само по принуда. Интересно, защо от нашите отричаха за тази клауза. Какво пак шумкарстваха, та трябваше да се изрови от документите на Юве?

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот zdravkos » 03 сеп 2022 10:46

Явно им се вижда много скъп като опция за покупка и затова са решили да скипнат тази информация, или въобще не стой на въпрос.
Пожелавам му успех и се надявам "латино-ядрото" в отбора да му помогне с адаптирането и бързо да влезе в крак...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12478
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 03 сеп 2022 14:40

Liverpool_EC написа:
9lives написа:Явно аз съм единственият, който е доволен от този трансфер. Помня Барса като размениха Артур за Пиянич, много мои приятели фенове на Барса, бяха бесни, че до махат. Сматам, че ще е успешен за нас, стига да се опази от контузии, особенно срещу дърварите от Евъртън.

Аз пък вчера научих един интересен факт от интервюто му- че е играл в онзи погром с 4:0 на Анфийлд :))))) Да му стискаме палци, но аз не съм оптимист, просто защото Клоп не обича кръпки. Единствената ми надежда е в тази клауза и заради нея да погледне на него, като на дългосрочен играч. Иначе ще го ползва само по принуда. Интересно, защо от нашите отричаха за тази клауза. Какво пак шумкарстваха, та трябваше да се изрови от документите на Юве?

15 минути в края да
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 08 сеп 2022 23:22

zdravkos написа:Артур Мело получава Номер 29 по време на наема му от Ювентус за този сезон при нас.

Допреди малко бях шокиран от резултатите на отбора в първите мачове... после видях това. Не мога да осмисля информацията... Толкова ли нямаше някой квалитетен играчор от Пасош Ферейра до Престън на Майната си, та взимаме тоя сериен провал? Май почвам да се притеснявам за сезона. За пръв път в последните години.

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот zdravkos » 09 сеп 2022 18:27

Реално погледнато той няма нищо общо с резултатите на отбора досега.
Пуснаха го за последните 15мин с/у Наполи при 4:1
Надявам се на бразилската колония в отбора - може да му помогнат за по-бърза аклиматизация и интегриране
ИзображениеИзображение

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 16 сеп 2022 02:43

zdravkos написа:Реално погледнато той няма нищо общо с резултатите на отбора досега.

Да, това е ясно. Просто (понеже пропуснах трансферното лято и началото на сезона) докато наваксвах с информация, се чудех кое е по-изненадващото - фалстартът на сезона или трансферната ни политика... Ама как да е, набираме скорост, всичко едва започва.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2462
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот sinqkrepost1914 » 16 сеп 2022 10:00

На няколко места чета, че имало някъв проблем с Артур и едва ли не от клуба отчаквали повече от него и вече се търсел друг полузащитник да се купува януари.. Странна работа, при положение, че той дори не е почнал титуляр все още.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта