ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот Liverpool_EC » 13 фев 2021 22:24

Наздраве на компанията и от мен с джин с тоник от обяд! Най-свежарската напитка, която може те вдигне :)
Само едно да ви кажа- накрая винаги идва Видовден и всеки ще си получи каквото заслужава. И поплювковците ще си получат 7мото място на което ги завари Клоп. И американците ще се напестят с приходите от Лига Европа (не всяка година), където ги завари Клоп, а той ще си пие бирата на Ибиза.[offtopic]За реалиста се произнася ИбиСа.[/offtopic]
Това през което минава този човек в момента, не го пожелавам на никой и всеки който му търси кусури точно сега, при тези обстоятелства трябва да е силно замъглен в мозъка.
И да знаете - когато А.Вила отпадна от ВЛ, Ливърпул имаше една ШЛ повече от всички останали отбори във ВЛ взети заедно. Сега Вила се върна и Ливърпул пак е с една ШЛ от всички други отбори във ВЛ.
Как го правят този фокус не знам :lol: :lol: :lol:
Ебахти магическия отбор :!: :!: :!:

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Мнениеот plmar » 13 фев 2021 22:34

EC наздраве! С домашна....тва с фокуса, не искам да го разбирам....да си го правят, да ни радват.
Изображение

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 717
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Мнениеот lyubomir_v » 13 фев 2021 23:38

САМО ЛИВЪРПУЛ!!! НАЙ -ВЕЛИКИЯТ КЛУБ ВЪВ ФУТБОЛА111 НЯМА РЕЯЛ-МЕЯЛ, БАРЦИЛОНА, ДУЗПЕНТУС, !!!
САМО ЛИВЪРПУУЛЛ !!!!!
НАЗДРАВЕЕЕ

КУР ЗА МАНЮНТ :mrgreen: :mrgreen:

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Мнениеот pitonchev » 13 фев 2021 23:59

Нааздраве и от мен момчета! Ей това сме феновете на Ливърпул и в най-тежките моменти се забавляваме, вярваме в момчетата и чакаме с нетърпение следващия мач. Има още много хляб в този отбор!

john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Мнениеот john barnes » 14 фев 2021 01:44

Много хейтъря се събрали...цели 16 страници. Когато биехме наред,бяха се покрили и коментарите бяха по 5-6 страници,а сега са цели 16! Чак и Клоп ще уволняват....и кой да дойде бе,спецове-шибания лебед ли,или мисира,или сияйния,или може би цървула сунес? Янките са виновни за всичко,за пореден път се стиснаха за ЦЗ и резултата е налице. А пък тоя мишок тиаго,големия играч...откакто дойде и всичко се обърна с главата надолу. Тоя само я бърка,прави някви безумни шпагати,мек е и не пресира. Нищо общо с нашия агресивен стил на игра,ама нищо! Съвкупността от многото контузии,от смешния тиаго и от клането на поръчковите съдии,доведе до този срив. Клоп обаче е доказан мотиватор и психолог,убеден съм че ще ги вдигне,за ужас на хейтърята,особено на някои от тях,те си знаят кои са...Клоп още дълги години ще им трови нервите и ще им затваря устите!!! YNWA!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12497
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Мнениеот wolf » 14 фев 2021 02:00

john barnes написа:Много хейтъря се събрали...цели 16 страници. Когато биехме наред,бяха се покрили и коментарите бяха по 5-6 страници,а сега са цели 16! Чак и Клоп ще уволняват....и кой да дойде бе,спецове-шибания лебед ли,или мисира,или сияйния,или може би цървула сунес? Янките са виновни за всичко,за пореден път се стиснаха за ЦЗ и резултата е налице. А пък тоя мишок тиаго,големия играч...откакто дойде и всичко се обърна с главата надолу. Тоя само я бърка,прави някви безумни шпагати,мек е и не пресира. Нищо общо с нашия агресивен стил на игра,ама нищо! Съвкупността от многото контузии,от смешния тиаго и от клането на поръчковите съдии,доведе до този срив. Клоп обаче е доказан мотиватор и психолог,убеден съм че ще ги вдигне,за ужас на хейтърята,особено на някои от тях,те си знаят кои са...Клоп още дълги години ще им трови нервите и ще им затваря устите!!! YNWA!

Реал Мадрид им помня серии от 6 поредни загуби за първенство например. Но тук малко се дигнаха стандартите и реалиста почна да уволнява наред :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Мнениеот gogovcite » 14 фев 2021 03:00

Ехааа, сега лягам и гледам доста се пописало. Аз бях на уиски и червено вино (след вечеря). Серията е кофти и ситуацията е сложна. Не че не сме изпадали друг път в такава, но аз имам друго обяснение за срива. Според мен всичко тръгна надолу с контузията на Жота. Момчето разбърка триото отпред, Фирмино усети,че почва да му се изплъзва мястото и също се стегна. Сега няма реална атернатива и вариативността на Жота. Фирмaка е супер зле, а от това страдат Мане и Салах и цялата магия изчезна. Дано съм прав и вдигнем глава със завръщането на Жота.
Стига уволнявахте! Ливърпул ще го има и след Клоп, но сега ще се справим с него начело!
Айде лека и YNWA!
Hala Madrid

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Мнениеот plmar » 14 фев 2021 15:46

@gogovcite за Жота добре, съгласен! Но без ЦЗ, до края, няма как да стане. Вчера първите два след ритане към центъра ни.....ще го напиша и във вторник. Разкриха ни....всички ще ритат, гюмеджийската в центъра, и ще им се получава...за съжаление.

Уникален експеримент на Хенри- "Топ отбор без ЦЗ за цял сезон"! Е нема друг като него.
Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Мнениеот slash1912 » 14 фев 2021 18:59

Изображение
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 14 фев 2021 20:50

gogovcite написа:Ехааа, сега лягам и гледам доста се пописало. Аз бях на уиски и червено вино (след вечеря). Серията е кофти и ситуацията е сложна. Не че не сме изпадали друг път в такава, но аз имам друго обяснение за срива. Според мен всичко тръгна надолу с контузията на Жота. Момчето разбърка триото отпред, Фирмино усети,че почва да му се изплъзва мястото и също се стегна. Сега няма реална атернатива и вариативността на Жота. Фирмaка е супер зле, а от това страдат Мане и Салах и цялата магия изчезна. Дано съм прав и вдигнем глава със завръщането на Жота.
Стига уволнявахте! Ливърпул ще го има и след Клоп, но сега ще се справим с него начело!
Айде лека и YNWA!

Ами просто е - докато бяхме с малко контузени бяхме първи, като станаха повече останахме в топ 4, сега с 10 контузени сме извън топ4. Погледнете състава с контузените на Слаш от предните странници и ми кажетевчерашните титуляри ли предпочитате, във формата в която са Алисон, Мане, Фирмино и каталясалите Робъртън и Вайналдум или контузените. Труден избор за мен? Обаче, ако сменим Ориги с М. Камбуров, май ще избера контузените. Стига Камбуров да не е много скъп трансфер, тогава ще ми се наложи да карам с Ориги :roll:
Като добавим и охлювите, които не си написаха домашното лятото на 2019, когато Ловрен искаше да се маха, не си взеха поправителния лятото на 2020, а на втория поправителен минаха с две и половина - картинката не е много учудваща.
Клоп вчера "намекна" за пореден път къде е проблема:" Такава грешка става в предсезонните мачове". Дали искаше да каже, че
ние обиграваме защита по средата на сезона?!?!?!?!
Да не отваряме и каква е ролята на ВВД, не в защита, а в изграждането на атаките и как функционира всичко с него и Гомез/Матип, че ще стане дълга и широка.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта