Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12496
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 31 май 2018 14:37

Облак ми се вижда като по-добра опция от Алисон и то за почти същите пари. Дори по-малко
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот HoUs4oOL » 31 май 2018 14:38

wolf написа:Облак ми се вижда като по-добра опция от Алисон и то за почти същите пари. Дори по-малко

А откъде тръгнаха слуховете за него? Той изобщо иска ли да напуска и то точно при нас? :roll:
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот SgtLiberty » 31 май 2018 14:51

Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Alonso_Massa » 31 май 2018 15:14

И аз предпочитам Облак пред Алсион, но дали той предпочита нас? Да вземем Алисон изглежда по-лесно, а и самия играч изглежда като по-вероятен трансфер било то и за повече пари, но пък в крайна сметка не само парите са фактор. Ще видим де. Взеха да се въртят и слухове за други вратари, което е явна индикация, че Клоп търси човек на тази позиция, а може би ще се спести и някой друг трансфер за да дойде точния човек на вратата, което за мен е напълно правилно решение предвид проблема, който имаме от толкова години вече с този пост. Колкото до Фекир тези казват, че няма да го пуснат евтино и че предпочитат да изчакат да мине световното преди да продават, а и самият играч каза че предпочита да мине световното за да види дали няма да му се отворят и други опции. Ако искаме да го привлечем още сега може би ще трябва да отправим много сериозна оферта и към клуба и към играча. Иначе мисля, че вратар и Фекир и това ще сложи край на големите трансфери за лятото освен ако не продадем Салах. Тогава може и да изригнем с още нещо, но ако приемем че Салах остава то тогава с трансфера на Фабиньо (45 милиона), вратар (вече взе да се говори за поне 70-80 милиона) и евентуално Фекир (не вярвам да се измъкнем тънко и да платим само 53 милиона), то в най-най-най-добрия случай похарчените пари стават малко под 170 милиона, а да не забравяме че и Кейта идва все пак, което на практика значи 4 нови ключови играчи, което не е никак зле като се има предвид че се подсилваме точно където трябва най-много. Естествено имаме няколко играча от които можем да вземем добри пари след трансфер като Стъридж, Ориги, Миньоле, Груич, Маркович и т.н., но по-скоро вместо тях да се вземат няколко играча от рода на Робъртсън за малки суми, пък ако излезе някой такъв пак откритието на сезона то тогава супер. Аз честно казано до сега съм доволен с Кейта и Фабиньо и ако вземем качествен вратар и Фекир към тях няма да имам претенции за повече и мисля че би бил доста успешен прозорец.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1140
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот cskarcheto92 » 31 май 2018 15:49

С всичко съм съгласен,но играчи като Робъртсън,които ще са откритие на сезона са рядкост. Мисля,че трябва да се даде шанс на Ориги за резерва. Иначе Маркович,Миньоле,Стъридж ще се изкара някой друг милион. Ако можем да излъжем някой и за Лалана 20 млн...
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

kadett1
Мнения: 1675
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kadett1 » 31 май 2018 16:59

Май това беше големия трансфер това лято. Нито Облак, нито Алисон ще вземем, но май ще изтървем и Феркир. Слухове за интерес от Байерн и Атлетико Мадрид. Явно не тръшнем ли големите пари преди да се усетят другите си губим целите, както миналите години. Вратар може да вземем от ранга на Стракоша, но и това е под въпрос. Няма нападател, няма плеймейкър. Поне за тези дето се пише. Някоя млада надежда може и да доведем.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот HoUs4oOL » 31 май 2018 17:04

kadett1 написа:Май това беше големия трансфер това лято. Нито Облак, нито Алисон ще вземем, но май ще изтървем и Феркир. Слухове за интерес от Байерн и Атлетико Мадрид. Явно не тръшнем ли големите пари преди да се усетят другите си губим целите, както миналите години. Вратар може да вземем от ранга на Стракоша, но и това е под въпрос. Няма нападател, няма плеймейкър. Поне за тези дето се пише. Някоя млада надежда може и да доведем.

Осъзнаваш, че е едва 31 май нали? :roll:
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Plovdiv_1926
Мнения: 1237
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Plovdiv_1926 » 31 май 2018 18:58

kadett1 написа:Май това беше големия трансфер това лято. Нито Облак, нито Алисон ще вземем, но май ще изтървем и Феркир. Слухове за интерес от Байерн и Атлетико Мадрид. Явно не тръшнем ли големите пари преди да се усетят другите си губим целите, както миналите години. Вратар може да вземем от ранга на Стракоша, но и това е под въпрос. Няма нападател, няма плеймейкър. Поне за тези дето се пише. Някоя млада надежда може и да доведем.

Някои хора не знам как имате дори смелост да излезете от вас с тази параноя. Вземат да ви гръмнат или отвлекат по пътя :lol: :lol:
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 31 май 2018 18:59

HoUs4oOL написа:
kadett1 написа:Май това беше големия трансфер това лято. Нито Облак, нито Алисон ще вземем, но май ще изтървем и Феркир. Слухове за интерес от Байерн и Атлетико Мадрид. Явно не тръшнем ли големите пари преди да се усетят другите си губим целите, както миналите години. Вратар може да вземем от ранга на Стракоша, но и това е под въпрос. Няма нападател, няма плеймейкър. Поне за тези дето се пише. Някоя млада надежда може и да доведем.

Осъзнаваш, че е едва 31 май нали? :roll:

Ти остави това, ама като се абстрахираме от факта, че в Англия вече трансферния прозорец отваря по-рано, в другите първенства отваря чак на 1-ви юли. :lol:

Току-що от Скай: Челси иска да продаде Тибо Куртуа и се включва в битката за Алисон. Заради липсата на ШЛ мисля, че би предпочел нас, но ако трябва да съм честен мен и Куртоа ме устройва. Освен, че ще е по-евтин е доказан вратар във ВЛ, макар, че не направи особено силен сезон. Въпреки всичко не вярвам Челси да го пусне при пряк конкурент, освен ако не е при Манчо. Там сделките си ги въртят почти всяко лято.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот chakalat » 31 май 2018 20:26

kadett1 написа:Май това беше големия трансфер това лято. Нито Облак, нито Алисон ще вземем, но май ще изтървем и Феркир. Слухове за интерес от Байерн и Атлетико Мадрид. Явно не тръшнем ли големите пари преди да се усетят другите си губим целите, както миналите години. Вратар може да вземем от ранга на Стракоша, но и това е под въпрос. Няма нападател, няма плеймейкър. Поне за тези дето се пише. Някоя млада надежда може и да доведем.


Доста си забавен :) Нали осъзнаваш че трансферния прозорец още не е започнал а ти го приключи вече ....

Според мен Фекир е почти сигурен с оглед на медииния спам. Ясно е че Миньоле ще си тръгне, доста вероятно в Наполи така че вратар ще вземем със сигурност въпроса е кой. Ако е някой измежду Облак, Алисън и Донарума ще е супер, но ако ще е измежду Бътланд, Силесен и който и да е друг не е много ОК. Ще имаме 2-ма вратари средна класа каквито имаме и в момента.

Ако вземем Фекир и някой измежду топ вратарите не вярвам да има повече големи трансфери както много хора искат нападател и защитник. Вземем ли тези двамата ще прескочим и то с много 200 млн( в момента сме на 100) за едно лято, което едва ли някой си е мислил, че ще стане.
Надявам се американците да са осъзнали, че на този отбор му трябват няколко класни попълнения за да може да очакват нещо повече от топ 4 и загубени безславно финали :)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта