Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ruga4
Мнения: 329
Регистриран на: 26 ное 2012 19:23
Skype: imam
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот ruga4 » 11 ное 2016 19:16

iliev72 написа:
PSvilenov написа:Желко Бувач е истинска класа и бижу за състава. Колкото е виновен Клоп през годините за успехи ,толкова е и Бувач . Мисля , че не му се отдава достатъчно кредит.

И преди съм го писал.Те за мен са много странен екип , но нещата им се получават.
Като темперамент който демонстрират единият е типичен германец(нищо , че по народност е сърбин), а другият е типичен сърбин(нищо , че по народност е немец).Единият почти не става от скамейката(сърбина по народност) , а другият не спира да се движи покрай тъч линията(немец по народност).Най-важното е,че нещата им се получават :)


Бричед,Желко е от Босна :)

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот iliev72 » 11 ное 2016 20:49

Željko Buvač is a Bosnian Serb football manager and former player.

Ти както искаш го тълкувай - за мен си е сърбин :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 11 ное 2016 22:55

Стъридж и Лалана наказват за Англия - браво на нашите момчета. 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот iliev72 » 12 ное 2016 09:45

KOPScousers написа:Стъридж и Лалана наказват за Англия - браво на нашите момчета. 8-)

Браво само , че още преди да вкарат гола ми направи впечатление една атака :)
Лалана тръгна с топката напред и няма на кой да подаде.Разлика в играта при нас и другите отбори.
При нас като тръгнат на контра Лалана има на кой да подаде , а тук в случая нямаше.
Нямаше ги Мане и Фирмино да тичат пред него :) Ако съм треньор в Англия бих се замислил какво се случва в другите отбори и какво точно прави Клоп , че неговите играчи да играят на такава скорост в атака :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот suareshampion » 12 ное 2016 12:49

Мдааа,голмайстора Стъридж играе и голмайстора Стъридж вкарва :)

Искам нещо друго да отбележа .Данчо Капитанчо днес отбеляза ,че до сега в кариерата си не се е чуствал толкова добре физически . И тук няма как да не отбележим ,перфектната работа на дошлия от Байерн -кондиционен треньор Андреас Корнмайер ! Данчо не спира да го хвали в интервюто си .Явно целия отбор се чуства така ,защото не спират да тичат до самия край на мачовете . Да не говорим и за това ,колко физически сили трябват на един играч за тая непрестанна преса ,която налагаме . Този Кронмайер е страхотен !
Данчо Капитанчо не спира дотук ,той хвали и диетоложката Мона Немер ,която също пристигна от Байерн Мюнхен .
Той казва ,че преди са си позволявали по свободно хранене ,но от както тя е дошла се чустват перфектно .Правилната и разнообразна храна е изключително важен момент за развитието на един футболист и спортист .
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Gil-galad » 14 ное 2016 04:23

EXCLUSIVE: Jonathan Northcroft. "Chinese interest in #LFC hasn't gone, it's real. FSG would listen & are listening."


Liverpool FC ‏@LFC Nov 11

Alex Inglethorpe commits future to #LFC


Liverpool, Chelsea & City will share the cost of a £120k private jet to bring their Brazilian players back to England. (Express) #LFC


Liverpool intend to build their team around Philippe Coutinho, Roberto Firmino and Sadio Mané. #lfc (Dominic King)


#LFC are the biggest beneficiaries from transfer sales in the past six years raising £384MILLION (Daily Mail)


paul joyce ‏@_pauljoyce 10h10 hours ago

Liverpool’s Joe Gomez stepped up comeback in game v Accrington Stanley at Melwood today. Played all of second half in a 5-0 win.

paul joyce ‏@_pauljoyce 7h7 hours ago

Joe Gomez played at centre back when coming on for second half
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот suareshampion » 15 ное 2016 10:17

Моя човек Дани Стъридж иска да си ходи . Клопи пак ми вдигна кръвното . Трябваше да покаже повече доверие към този голям голмайстор . Стъридж е изключително важен за спечелването на евентуална титла и за бъдещето на този отбор и връщането на славните години !! Ако играе редовно ,ще бележи сигурни 20 гола на сезон ,че и отгоре . Може да реши всеки един мач .
И иска да си ходи още януари .Мане и той ще го няма и сезона може да се обърне наобратно за Ливърпул .
Напълно го разбирам . Не можеше да играе дълго време заради контузии и сега когато е здрав изгаря от желание да играе .А и вече е на 27 .
Германеца веднага трябва да реагира с разговори ! В противен случай ,ако изтърве тоя голям голмайстор ,ще го обявя за глупака на Висшата лига .
Последна промяна от suareshampion на 15 ное 2016 12:17, променено общо 1 път.
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Plovdiv_1926
Мнения: 1237
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Plovdiv_1926 » 15 ное 2016 10:25

Анатема! Брендини да хваща полета от Гласгоу и да го сменя тоя некадърник Клоп!!! Веднага!
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот suareshampion » 15 ное 2016 10:32

ГлаЗгоу ве майна ,научете се да пишете грамотно ,иначе ви връщам в първи клас . И нали се разбрахме ,че предпочитам себе си ,пред Брендини ? Ако ще го назначавате някъде ,помислете първо за моя милост .Аз съм по добрия .
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

BultraStyle
Мнения: 1760
Регистриран на: 22 май 2008 21:18
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот BultraStyle » 15 ное 2016 12:33

suareshampion написа: Германеца веднага трябва да реагира с разговори ! В противен случай ,ако изтърве тоя голям голмайстор ,ще го обявя за глупака на Висшата лига .



Бамбуча, не се изказвай неподготвен :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта