Ливърпул - Суонзи 29.11.2015 |18:15| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 29.11.2015 |18:15|

Мнениеот Liverpool_EC » 29 ное 2015 20:29

iliyan написа:На мен не ми е мъка да гледам Ливърпул , но това което видях днес не ми хареса. И не смятам , че трябва да съм доволен от такава игра , а ти ?!

От кое точно не си доволен? че Суонзи отправиха първи удър към вратата в 92мин? Че Бентеке вкарва едно положение от десет възможни? Че защитата ни заигра,като защита? Е ся,че Клоп не може да гази в първите си 2 месеца,както Б.Роджърс в неговите 2 е ясно за всеки :lol: Ако на теб това не ти е ясно,гледай разбора по Скай след мача,сигурно там ще те светнат Хауърд Уеб и Хари Реднап :mrgreen:

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Ливърпул - Суонзи 29.11.2015 |18:15|

Мнениеот iliyan » 29 ное 2015 20:41

Liverpool_EC написа:
iliyan написа:На мен не ми е мъка да гледам Ливърпул , но това което видях днес не ми хареса. И не смятам , че трябва да съм доволен от такава игра , а ти ?!

От кое точно не си доволен? че Суонзи отправиха първи удър към вратата в 92мин? Че Бентеке вкарва едно положение от десет възможни? Че защитата ни заигра,като защита? Е ся,че Клоп не може да гази в първите си 2 месеца,както Б.Роджърс в неговите 2 е ясно за всеки :lol: Ако на теб това не ти е ясно,гледай разбора по Скай след мача,сигурно там ще те светнат Хауърд Уеб и Хари Реднап :mrgreen:

Много си оригинален , но поне да си беше направил труда да видиш по кои телевизии е даван мача и после да говориш кой ще прави анализ.Диемаджии :mrgreen: Гледай си там Диемата и не ме занимавай с глупостите се.
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 29.11.2015 |18:15|

Мнениеот TEDIMAR99 » 29 ное 2015 20:42

До кога ще бием с мъка на Анфийлд?Не съм доволен от играта,но поне бихме.Дузпа според мен имаше,добро изпълнение на Милнър.Трябва да подобрим играта си у дома,тия победи с 1 гол разлика за стотен пореден мач.Както и да е,най-важното са 3те точки в този така труден за всички отбори уикенд.
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Ponko
Мнения: 4152
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 29.11.2015 |18:15|

Мнениеот Ponko » 29 ное 2015 20:52

Играта не е впечатляваща, но трябва да сме доволни на 3-те точки. Стегнал е защитата и ако някои направи грешка има кой да го покрие. Ще има и такива мачове, но ще е важно да се научим да ги взимаме ей така пестеливо с по 1:0 за да можем да се завърнем в топ 4, а няколко години по-късно да мислим и за титла... пътя е бавен и славен! Предпочитам грозна игра и подобни победи като тази вечер над Суонзи Сити, отколкото красива и добра играя и загуби с 1:2 като в мача с Крисъл Палас.

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 29.11.2015 |18:15|

Мнениеот daduradam » 29 ное 2015 21:03

Liverpool_EC написа:Искам да отбележа ключовия момент за отбора в този мач.В 70тата минута белгийския дънер седна на пейката до Джо Алън,заформяйки страховитото дуо с което ще газим Сион и следващите пациенти в Лига Европа.А Перфектен Клоп с 3 поредни победи,подгони Манчестърските отбори,а не Бирмингамските :lol: Спете спокойно деца ;)

Култов !

Ponko написа: Стегнал е защитата и ако някои направи грешка има кой да го покрие.

Шкъртел беше слаб, Морено също , за пореден път.Цялостно играят много добре, но правят грешки.Ако ни бяха вкарали след като Шкъртел я изчисти в Сигурдсон ( не съм сигурен дали точно в него беше ) сега щяхме да сме безкрайно разочаровани :) Морено също с детински фаулове, изтърва си човека.Лятото трябват хора, но лятото, а не на пожар зимата.Вижда се резултатът от работата на Клоп, колко мача вече сме сухи ( не поред ) , но Клопо може повече, което ме успокоява.
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Ponko
Мнения: 4152
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 29.11.2015 |18:15|

Мнениеот Ponko » 29 ное 2015 21:13

Никъде не сам казал ,че са перфектни,но ако някой сгреши има кои да покрие. Т.е. по солидни сме в защита, а не тоя разграден двор който бяхме при предния мениджър. За мен в Ливърпул няма място Морено, адски е слаб и не знам защо му дадох да изпълни free kick-а. От централните ни защитници най-харесвам Сако ислед него Шкъртел.

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 29.11.2015 |18:15|

Мнениеот Gil-galad » 29 ное 2015 21:23

Ponko написа:Никъде не сам казал ,че са перфектни,но ако някой сгреши има кои да покрие. Т.е. по солидни сме в защита, а не тоя разграден двор който бяхме при предния мениджър. За мен в Ливърпул няма място Морено, адски е слаб и не знам защо му дадох да изпълни free kick-а. От централните ни защитници най-харесвам Сако ислед него Шкъртел.


Чак пък да е адски слаб....при положение, че сме имали хора като Кончески и Инсуа на тоя пост....Морено има още на къде да се развива, но определено играе много по-добре от предния сезон и в двете фази на играта...иначе, че не трябва да бие пряк-свободни товва е ясно, но пък и като се замисли човек нямаме в момента изявен изпълнител(как ми се иска Чалханоглу или Пянич)

Иначе според мен като качества Ловрен има повече от Шкъртел, но неясно защо му е по-трудно да ги покаже...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Ponko
Мнения: 4152
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 29.11.2015 |18:15|

Мнениеот Ponko » 29 ное 2015 21:27

Еми всеки с мнението си . Ловрен ще има шанс да се докаже пред Клоп до лятото. Адски ми е интересно да видя кои играчи ще разкара немеца... ще е интересно лято.

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 29.11.2015 |18:15|

Мнениеот gogovcite » 29 ное 2015 21:34

Трудна победа, но важни са трите точки. Поне вече се вижда, че отборът е много по -спокоен като поведе в резултата и такива мачове трудно ще ги изпускаме след като поведем с 1:0.
Повечето виждате 4 точки до топ 4, аз пък виждам 6 точки до първото място!
Hala Madrid

mahtava
Мнения: 195
Регистриран на: 17 дек 2013 11:52
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 29.11.2015 |18:15|

Мнениеот mahtava » 29 ное 2015 21:37

Като чета мненията тук е пълно с професионални треньори "печелили поне по 2 пъти" Премиър лийг Примера дивизион Калчото и Бундеслигата" АМАН ОТ ТАКИВА КАНАПЕ ТРЕНЬОРИ!!!!

Аз като един обикновен фен ще ви кажа след 14 мача ЛИВЪРПУУЛ ФК е само на 6 точки от първото място!!!!! В сезон 2013-2014 дебелия северноирландски некадърник беше на 8 точки от първия! Така че не ми "анализирайте" играта ами седнете спокойно пийте по едно и се настройвайте за ТИТЛАТА!!!


ГОЛЕМИЯ ЮРГЕН КЛОП ще я спечели още ТОЗИ СЕЗОН!!!!!

НАЗДРАВЕ!!!


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта