|ЛЕ Групова фаза|Ливърпул - Бордо

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: |ЛЕ Групова фаза|Ливърпул - Бордо

Мнениеот Gil-galad » 26 ное 2015 21:09

Liverpool_EC написа:
Gil-galad написа:Хахахахахаха.......продаваааааааааааааааай и бегай далече....

paul joyce ‏@pjoyceexpress 3m3 minutes ago

Daniel Sturridge missing for Liverpool tonight. foot problem

Тъкмо и аз го скивах сега,ама чак пък да го продаваме...


Е какво да го правим....той от оня сезон няма записани 3 мача поред започнати като титуляр....това е несериозно.....да има страшно много талант, но само да му се плащат над 100 хилки на седмица без да играе....и Ориги и Ингс и Бентеке се контузват по-малко и в тоя аспект може да се разчита на тях повече....пак ще трябва да се купува нов нападател, който да играе редовно и ще е поне 30-ина милиона....Бентеке едва ли ще остане предвид, че засега изглежда Клоп предпочита да го пуска от пейката, а за 32,5 милиона паунда някой трябва да е титуляр а не резерва :)
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: |ЛЕ Групова фаза|Ливърпул - Бордо

Мнениеот PSvilenov » 26 ное 2015 21:13

10 милиона да се излъже некой да дава и да го взимат, такъв не ни трябва . Паразит , чуплив . Не е той виновен естествено , но мястото не му е в Ливърпул

Потребителски аватар
Karsa Orlong
Мнения: 2633
Регистриран на: 29 ное 2011 19:27
Контакти:

Re: |ЛЕ Групова фаза|Ливърпул - Бордо

Мнениеот Karsa Orlong » 26 ное 2015 21:21

Не съм очаквал да чуя такива обидни квалификации от фенове на Ливърпул точно за Дани Стъридж, но явно в този форум всичко е възможно ...

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: |ЛЕ Групова фаза|Ливърпул - Бордо

Мнениеот PSvilenov » 26 ное 2015 21:21

Karsa Orlong написа:Не съм очаквал да чуя такива обидни квалификации от фенове на Ливърпул точно за Дани Стъридж, но явно в този форум всичко е възможно ...

Мнението е масово , колега . Не е само българско или форумно

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: |ЛЕ Групова фаза|Ливърпул - Бордо

Мнениеот Gil-galad » 26 ное 2015 21:23

Karsa Orlong написа:Не съм очаквал да чуя такива обидни квалификации от фенове на Ливърпул точно за Дани Стъридж, но явно в този форум всичко е възможно ...


Е не съм съгласен и аз, че е паразит - едва ли го прави нарочно.....но фактите че е чуплив и не може да се разчита на него са си си ясни като бял ден....
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: |ЛЕ Групова фаза|Ливърпул - Бордо

Мнениеот suareshampion » 26 ное 2015 21:27

Karsa Orlong написа:Не съм очаквал да чуя такива обидни квалификации от фенове на Ливърпул точно за Дани Стъридж, но явно в този форум всичко е възможно ...

Чак пък да не очакваш . Малко ли плюха и обиждаха Суарес ,дето носеше Ливърпул на гърба си ?
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
Karsa Orlong
Мнения: 2633
Регистриран на: 29 ное 2011 19:27
Контакти:

Re: |ЛЕ Групова фаза|Ливърпул - Бордо

Мнениеот Karsa Orlong » 26 ное 2015 21:57

suareshampion написа:
Karsa Orlong написа:Не съм очаквал да чуя такива обидни квалификации от фенове на Ливърпул точно за Дани Стъридж, но явно в този форум всичко е възможно ...

Чак пък да не очакваш . Малко ли плюха и обиждаха Суарес ,дето носеше Ливърпул на гърба си ?

Суарес имаше периоди, в които правеше пропуски, удряше греди, искаше да напуска, хапеше и си просеше наказания ... да кажем, че това може да подразни някои хора ... докато Стъридж просто се контузва, това само по себе си е нещо, от което му е най-много тъпо на самия него и по никакъв начин не може да го промени. Не вярвах, че това някой може да го дразни?! Що Сити не изгонят Агуеро, Арсенал да изгонят Уилшър и Уолкът, Байерн - Робен ... само нашите фенове ги бъркат 100к на седмица, които на всичкото отгоре не ги дават те :lol:

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: |ЛЕ Групова фаза|Ливърпул - Бордо

Мнениеот daduradam » 26 ное 2015 22:02

Може би наистина трябва да се обмисли продаване.Огромен талант, но всеки мач му е от трибуните... Жалко, наистина.Да се изчака до лятото, ако продължава така дано някой се излъже.За нов нападател много зависи от това какво Клоп е приготвил за Балотели и Ориги следващия сезон.Балотели, Ориги, Ингс, Бентеке, Фирмино..
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: |ЛЕ Групова фаза|Ливърпул - Бордо

Мнениеот Gil-galad » 26 ное 2015 22:05

Karsa Orlong написа:
suareshampion написа:
Karsa Orlong написа:Не съм очаквал да чуя такива обидни квалификации от фенове на Ливърпул точно за Дани Стъридж, но явно в този форум всичко е възможно ...

Чак пък да не очакваш . Малко ли плюха и обиждаха Суарес ,дето носеше Ливърпул на гърба си ?

Суарес имаше периоди, в които правеше пропуски, удряше греди, искаше да напуска, хапеше и си просеше наказания ... да кажем, че това може да подразни някои хора ... докато Стъридж просто се контузва, това само по себе си е нещо, от което му е най-много тъпо на самия него и по никакъв начин не може да го промени. Не вярвах, че това някой може да го дразни?! Що Сити не изгонят Агуеро, Арсенал да изгонят Уилшър и Уолкът, Байерн - Робен ... само нашите фенове ги бъркат 100к на седмица, които на всичкото отгоре не ги дават те :lol:


Добре де....статистиката някой я постна на предната страница...откакто е при нас колко мача е изиграл толкова е и бил контузен...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
Karsa Orlong
Мнения: 2633
Регистриран на: 29 ное 2011 19:27
Контакти:

Re: |ЛЕ Групова фаза|Ливърпул - Бордо

Мнениеот Karsa Orlong » 26 ное 2015 22:17

Gil-galad написа:
Karsa Orlong написа:
suareshampion написа:
Karsa Orlong написа:Не съм очаквал да чуя такива обидни квалификации от фенове на Ливърпул точно за Дани Стъридж, но явно в този форум всичко е възможно ...

Чак пък да не очакваш . Малко ли плюха и обиждаха Суарес ,дето носеше Ливърпул на гърба си ?

Суарес имаше периоди, в които правеше пропуски, удряше греди, искаше да напуска, хапеше и си просеше наказания ... да кажем, че това може да подразни някои хора ... докато Стъридж просто се контузва, това само по себе си е нещо, от което му е най-много тъпо на самия него и по никакъв начин не може да го промени. Не вярвах, че това някой може да го дразни?! Що Сити не изгонят Агуеро, Арсенал да изгонят Уилшър и Уолкът, Байерн - Робен ... само нашите фенове ги бъркат 100к на седмица, които на всичкото отгоре не ги дават те :lol:


Добре де....статистиката някой я постна на предната страница...откакто е при нас колко мача е изиграл толкова е и бил контузен...

Не споря, че е много чуплив. Но ние навлек като Борини търпяхме толкова години ...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта