Време ли е да бъде сменен Рафа Бенитес в Ливърпул?

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Клинсман сменя Рафа Бенитез ???

Мнениеот a boy named goo » 11 дек 2009 12:20

gogovcite написа:Не съм сигурен, че говорим за един и същи отбор, щото аз не си спомням имената не тези 5-6 супер скъпи футболисти, които Бенитес е купил този сезон, или миналия, или по-миналия.


Не толкова цените на играчите е проблем, колкото количеството им.
Футболистите, които пристигат на "Анфийлд" са евтини в сравнение с трансферите на Реал Мадрид примерно, но тяхната бройка огромна. Ето например, само през лятото на 2007 г. Бенитез е привлякъл 16 нови футболиста. Повечето от които минават за таланти и цената им никак не е малка. Не е казано, че трябва да се привлече Кристиано Раналдо и Кака, та да говорим за разхищение. Не ми се занимава да се ровя да търся за трансферите през другите сезни, които е правил Бенитез, но съм убеден, че през паузите бройката на прилвечените играчи не пада под 10.
Повечето от тези таланти въобще не попадат в сметките на Бенитез и след като прекарат сезон на "Анфийлд" бъдат отпращани някаде другаде за далеч по-малко пари. Естествено е да дойде момент, в който чашата на търпението на шефовете ще прелее.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Клинсман сменя Рафа Бенитез ???

Мнениеот gogovcite » 11 дек 2009 13:05

Тук съм съгласен с теб. Проблемът на Бенитес е, че не се допитва до мен като планира трансферната си политика :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hala Madrid

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Клинсман сменя Рафа Бенитез ???

Мнениеот gogovcite » 11 дек 2009 13:15

Йоветич-полузащитник

Е па защитник в никакъв случай не е! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hala Madrid

yarkost
Мнения: 159
Регистриран на: 14 окт 2009 09:48
Контакти:

Re: Клинсман сменя Рафа Бенитез ???

Мнениеот yarkost » 11 дек 2009 14:09

Въпроса ми в случая беше откъде накъде Клинсман - той се провали и с Германия и с Байерн. За Бенитез е ясно че е на стара слава и голяма неустойка :)

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Клинсман сменя Рафа Бенитез ???

Мнениеот _RoKi_ » 11 дек 2009 20:06

Не виждам защо в Бенитез търсите проблема...Човекът с какви играчи разполага,какъв заместник дойде на мястото на Алонсо :?: Ако дойде Клинсман по-зле ще стане,но щом така желаете 8-)

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Клинсман сменя Рафа Бенитез ???

Мнениеот ehh » 13 дек 2009 20:20

Днес ми се струва, че Ливърпул нямаше никакво желание за игра след като Арсенал поведе. Пълна меланхолия. Отделно, че съдията не даде чиста дузпа за Ливърпул, при нарушението на Галас срещу Джерард. Отделно и напълно смешният автогол на Джонсън.
Решението въобще не е в смяната на Бенитес. Двамата собственици на Ливърпул са пълни смешници и доста пречат на отбора. Вързали са ръцете на Рафа и не виждам, кой на негово място може да се оправи в тази ситуация.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Клинсман сменя Рафа Бенитез ???

Мнениеот _RoKi_ » 14 дек 2009 20:46

ehh написа: Отделно, че съдията не даде чиста дузпа за Ливърпул, при
Тук можем доста да поспорим

Двамата собственици на Ливърпул са пълни смешници и доста пречат на отбора. Вързали са ръцете на Рафа и не виждам, кой на негово място може да се оправи в тази ситуация.
Тук съм съгласен с теб

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: Клинсман сменя Рафа Бенитез ???

Мнениеот Siegfried » 16 дек 2009 14:52

Ако Клинсман е единственият вариант за евентуален заместник на Бенитез , то по-добре не го вземайте , Клинсман вече съсипа нацяло Байерн Мюнхен - които и в момента берат плодовете на ,,труда му'' .
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]


Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Време ли е да бъде сменен Рафа Бенитес в Ливърпул?

Мнениеот niki87 » 21 дек 2009 14:16

И аз!Направи толкова много за отбора,нека му дадат още един шанс :lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта