Ювентус - Всичко около отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Middlesbrough » 04 юли 2012 15:28

Sardukar написа:Някога, някъде да се е споменавало, че може да вземем Калу :roll: Вместо новата голова машина предпочитам две крила - Калу и Нани :mrgreen:

Мисля че Конте прави отбор за 3-5-2 , ясно е че цял сезон обаче няма да изкараме с тая схема ... :?


Офтопик:

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Sardukar » 04 юли 2012 15:34

Калу може и като нападател ;) Когато беше взет от Моуриньо играеше зад Дрогба :)
Знам, че съм пристрастен, но вече изброих всички качества, които смятам, че Калу притежава и може да вложи за каузата на ЮВЕ!
Решаващо ми изглежда, че има огромен опит в груповата фаза на ШЛ, а преминаването и би следвало да бъде основна цел на ЮВЕ за идния сезон. Бутнем ли групите, играчите ще си повярват и всичко е възможно!
Според мен 3-5-2 може да бъде изпълнявана и като един от двойката нападатели играе свободно по-цялата ширина на атаката :roll:
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
I.A
Мнения: 691
Регистриран на: 05 дек 2011 11:52
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот I.A » 04 юли 2012 15:48

Сега ако вземем Погба означава ли, че Верати отпада? :roll:

Потребителски аватар
juventuss
Мнения: 837
Регистриран на: 01 дек 2010 23:02
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот juventuss » 04 юли 2012 19:54

РВП е казал че няма да си подновява договора,което значи че имаме голям шанс да го купим !!!
daniel875 написа:Тази срещу "Ювентус" си беше правилна, защото имаше опит за игра с ръка. Това, че Исла не го направи, не означава, че не го мислеше.


"Alla Juventus vincere non è importante. È l'unica cosa che conta"

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Sardukar » 04 юли 2012 19:56

Явно той ще е новия номер 10 :roll: Класен футболист, който е известен, че пропуска чисти голови положения, а в същото време вкарва от доста трудни. Има проблеми с контузиите. Сериозно ще вдигне нивото ни :) ако дойде!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот marchisio » 04 юли 2012 22:36

Sardukar написа:Явно той ще е новия номер 10 :roll: Класен футболист, който е известен, че пропуска чисти голови положения, а в същото време вкарва от доста трудни. Има проблеми с контузиите. Сериозно ще вдигне нивото ни :) ако дойде!

и ако изобщо е здрав.
"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”

Потребителски аватар
bekono
Мнения: 3386
Регистриран на: 20 юли 2008 10:34
Skype: tatqnko_1
Местоположение: Димитровград, България
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот bekono » 05 юли 2012 11:06

Sardukar написа:Явно той ще е новия номер 10 :roll: Класен футболист, който е известен, че пропуска чисти голови положения, а в същото време вкарва от доста трудни. Има проблеми с контузиите. Сериозно ще вдигне нивото ни :) ако дойде!

Само контузиите му ме притесняват. Мисля, че ще се адаптира бързо само да е здрав. Ван Перси има какво да надгражда още, а и в Италия са изгрели най-големите звезди в холандския футбол. Да се надяваме, че той ще се присъедини към тях.
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
bekono
Мнения: 3386
Регистриран на: 20 юли 2008 10:34
Skype: tatqnko_1
Местоположение: Димитровград, България
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот bekono » 05 юли 2012 11:09

turbogena написа:Лусио определено не е това ,което беше преди ,но за резерва е идеален :)

Да, а ако играем 3-5-2 ще се появява много често на терена. Знаем колко са чупливи Бонучи и Киелини. Няма да предизвиквам съдбата, но си мисля, че през по-голямата част от сезона ще гледаме Бардзали - Лусио - Киелини като тройка защитници.
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
juventuss
Мнения: 837
Регистриран на: 01 дек 2010 23:02
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот juventuss » 05 юли 2012 12:12

bekono написа:
turbogena написа:Лусио определено не е това ,което беше преди ,но за резерва е идеален :)

Да, а ако играем 3-5-2 ще се появява много често на терена. Знаем колко са чупливи Бонучи и Киелини. Няма да предизвиквам съдбата, но си мисля, че през по-голямата част от сезона ще гледаме Бардзали - Лусио - Киелини като тройка защитници.

честно казано не се сещам за ква чупливост говориш за Бонучи и Киелини... Бонучи беше напълно здрав през целия сезон,а Киелини се контузи в последния кръг и в последния мач на Италия за шампионата... на Бонучи счупването на носа не можеш да го наречеш чупливост и тн :mrgreen:
daniel875 написа:Тази срещу "Ювентус" си беше правилна, защото имаше опит за игра с ръка. Това, че Исла не го направи, не означава, че не го мислеше.


"Alla Juventus vincere non è importante. È l'unica cosa che conta"

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Middlesbrough » 05 юли 2012 14:57

Първите думи на Лусио като играч на Ювентус бяха, че „бианконерите" винаги са били много силен отбор. Както е известно, бразилският защитник разтрогна договора си с Интер и 24 часа по-късно подписа двегодишен контракт с италианския шампион.

„Аз съм щастлив да бъда тук. Това е нов опит, нова глава от живота ми. Миналото е с мен и аз искам да се насладя на успеха. Ювентус винаги е бил силен отбор. Когато пристигнах в Италия, всички казваха: „Юве, Юве". Мотивацията е още по-голяма при наличието на нов стадион. Подкрепата на отбора е невероятно силна и те кара да работиш с още по-голям ентусиазъм. Това е едно допълнително оръжие", заяви Лусио за официалния сайт на Ювентус.


Офтопик:


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта