Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44168
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 08 май 2022 21:18

Интервюто е на бащата на Пулишич. Жоржиньо и Алонсо, за ужас на някои, се съмнявам да ходят където и да е това лято. Просто няма как да сменим 7 титуляри за един джам.

Всъщност Алонсо може и да си ходи, ако мислят да дадат шанс на Емерсон като резерва на Чилуел.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 08 май 2022 22:05

Малко по-спокойно да го даваме и да доизбутаме сезона. Аз нямам никакви очаквания освен топ 4, което си е почти сигурно.

Лятото трябва да се случат големи и важни неща, за окоплектоване на отбора. От работата през лятото ще можем да си направим изводите за този американски симпатяга, който взе Челси.

Или ще продължим, както до сега, или ще ни превърне в Ман Юнайтед и Арсенал.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот glarus_ds » 08 май 2022 23:52

Ето как се върти колелото, преди врече се надявахме да се превърнем в Арсенал и Ман Юнайтед, а сега се молим, да не станем като тях :D
CHELSEA

THE G.A.M.E
Мнения: 50027
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 май 2022 20:16

Тия-новите били "Янки".
До колкото разбирам ( не съм тесен спец. в американските спортове ) ... Имат сериозен дял в н'Екви "Доджърс". Както писах, хич ме нема по традиционните спортове отвъд Океана, но тея съм ги чувал и са можеби най-популярният бейзболен тим в Щатите.
Не съм обнадежден, макар че знам, че като цяло милиардерите отвъд Океана са големи нарциси и искат да са винаги по-по-най, та ако решат и с правилният начин, Челси може да надгради стореното от Абрама.
Като цяло чета, че искат сериозно разширяване и модернизиране на стадиона.
С тия хотели, молове и тем подобни, сякаш изглежда невъзможно, но да видим.

Иначе аз лично бих искал Тухел да остане за още един сезон.
Ясно е, че няма как да се разминем с нов отбор, в смисъл, дори 4-ма да напуснат ( каквито са слуховете ) ... Ако са от титулярите, пак ще се сглобява нов състав.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот ChuckNorris » 10 май 2022 02:49

Това, което трябва да ни вдъхва надежда за бъдещето е, че никой не хвърля 4 млрд. паунда, за да гледа как отбора му се бори за ЛЕ или най-много за място в първата четворка. Американците знаят, че Челси е един от 10-те футболни клубове в Европа с най-много фенове в световен мащаб. Тези фенове са машина за пари. За да запази интереса им, и за да привлече още фенове, новият собственик е длъжен да държи отбора там където го остави Абрамович...и да надгражда. В противен случай за него би било по-добре да вземе отбор като Фулъм например, ако просто иска да има футболен отбор.

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1102
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот gdlk » 10 май 2022 17:26

Новия ще прекрати договора с 3 и ще докара някаква американска фирма за спонсор. Ще разширяваме фенската си маса в Америка явно..

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44168
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 10 май 2022 22:17

Те 3 сами изявиха желание да прекратят договора. На мен лично няма да ми липсват, и без това ужасното им лого изглежда гадно на екипите.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Fantomas
Мнения: 77
Регистриран на: 05 дек 2020 23:09
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Fantomas » 11 май 2022 16:31

THE G.A.M.E написа:Тия-новите били "Янки".
До колкото разбирам ( не съм тесен спец. в американските спортове ) ... Имат сериозен дял в н'Екви "Доджърс". Както писах, хич ме нема по традиционните спортове отвъд Океана, но тея съм ги чувал и са можеби най-популярният бейзболен тим в Щатите.
Не съм обнадежден, макар че знам, че като цяло милиардерите отвъд Океана са големи нарциси и искат да са винаги по-по-най, та ако решат и с правилният начин, Челси може да надгради стореното от Абрама.
Като цяло чета, че искат сериозно разширяване и модернизиране на стадиона.
С тия хотели, молове и тем подобни, сякаш изглежда невъзможно, но да видим.

Иначе аз лично бих искал Тухел да остане за още един сезон.
Ясно е, че няма как да се разминем с нов отбор, в смисъл, дори 4-ма да напуснат ( каквито са слуховете ) ... Ако са от титулярите, пак ще се сглобява нов състав.

Тухел според мен трябва да остане не един, а няколко сезона напред. Това е най-добрия треньор който сме имали от времето на Моуриньо насам и в бъдеще можем само и единствено да спечелим от него. Друг няма кой да дойде, който дори да се доближава до нивото му. Допусна грешки, но предвид ситуацията ни пролетта, за мен е обяснимо, най-вероятно не е могъл да работи на спокойствие и ситуацията се е отразила на всички в отбора. Освен това да не напомням Клоп колко го плюха феновете на Ливърпул през първите му 3 сезона, но след това им натри носовете с лихвите даже. Тухел е гениален мениджър, в топ 5 на света в момента и ще сглупим много ако го махнем. Ако той сам пожеале да си тръгне, това вече е друго нещо.

THE G.A.M.E
Мнения: 50027
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 май 2022 19:04

Fantomas написа:Тухел според мен трябва да остане не един, а няколко сезона напред. Това е най-добрия треньор който сме имали от времето на Моуриньо насам и в бъдеще можем само и единствено да спечелим от него. Друг няма кой да дойде, който дори да се доближава до нивото му. Допусна грешки, но предвид ситуацията ни пролетта, за мен е обяснимо, най-вероятно не е могъл да работи на спокойствие и ситуацията се е отразила на всички в отбора. Освен това да не напомням Клоп колко го плюха феновете на Ливърпул през първите му 3 сезона, но след това им натри носовете с лихвите даже. Тухел е гениален мениджър, в топ 5 на света в момента и ще сглупим много ако го махнем. Ако той сам пожеале да си тръгне, това вече е друго нещо.
Напълно съгласен.
Проблема е, че новите собственици може да не харесат резултатите и представянето този сезон, като неглижират проблемите, на които до голяма степен се дължи слабата пролет.
За това би било добре да вземем това тенеке "ФаКъп", че все пак е някакъв трофей и до голяма степен да "спасим сезона".
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Santiago Munezz » 14 май 2022 20:40

След 60 тата минута сме грозна гледка, бавене на времето, без два точни паса ,Тухел за чий чака 86 минути да извади статистите Лукаку и Пулката и за чий търпи още Алонсо който насра всяка една атака?Потрес ,тотален потрес ,едвам се движим по терена


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта