Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 05 фев 2018 23:52

Пълен резил в последните 2 мача. Конте май ще хваща самолета.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот zaqwsxd » 05 фев 2018 23:52

glarus_ds написа:И Куртоа много свали нивото. Ако не му се играе за Челси, да изчезва. Жалко, че жертвахме Чех. Питам се кога Куртоа ще спаси една дузпа? Един Кабайеро извади такива положения..

Кабайеро май не игра с Гари Кейхил пред себе си.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 05 фев 2018 23:57

Жалко. Ще е тъжно Конте да си тръгне така. Но днес определено си носи вината, съставът беше сбъркан тотално, с Кейхил, негрото и без нападател. Жиру може да е всякакъв, но щеше да ни даде някаква вариативност в атака. И няма смисъл от оправдания че не бил свикнал и подобни неща. Щом Миши дебютира 1 ден след трансфера си с 2 гола и асист, при това в друго първенство, редно е и Жиру да може.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот glarus_ds » 05 фев 2018 23:59

zaqwsxd написа:
glarus_ds написа:И Куртоа много свали нивото. Ако не му се играе за Челси, да изчезва. Жалко, че жертвахме Чех. Питам се кога Куртоа ще спаси една дузпа? Един Кабайеро извади такива положения..

Кабайеро май не игра с Гари Кейхил пред себе си.

Добре, съгласен съм. Но въпроса си остава, кога Куртоа ще хване поне една дузпа? :mrgreen:
CHELSEA

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Ivanov_95 » 05 фев 2018 23:59

Жалко за Конте .. тва май му беше последния мач :(

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот glarus_ds » 06 фев 2018 00:00

rhaegar написа:Жалко. Ще е тъжно Конте да си тръгне така. Но днес определено си носи вината, съставът беше сбъркан тотално, с Кейхил, негрото и без нападател. Жиру може да е всякакъв, но щеше да ни даде някаква вариативност в атака. И няма смисъл от оправдания че не бил свикнал и подобни неща. Щом Миши дебютира 1 ден след трансфера си с 2 гола и асист, при това в друго първенство, редно е и Жиру да може.

Всичко това не е кой знае какъв проблем. Най-голямата грешка беше раздялата с Диего ;)
CHELSEA

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 06 фев 2018 00:01

Свърши се!Хубавото е,че от няколко седмици насам спрях да крещя и да се ядосвам и да стряскам и събуждам жена ми и децата ми посред нощ!Лошото е,че лятото отбора ще бъде обезкостен!Може би,само може би,ако дойде някой голям мотиватор за наставник,но да не е инат,като Конте има вероятност да задържим гръбнака на отбора.Всичко друго,вън от отбора!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Santiago Munezz » 06 фев 2018 00:03

Вече ми е безразлично дали ще махат Конте,дали ще сме в четворката,само дано Барса не ни вкара около 12-13 гола общо в двата мача.
Просто толкова е тежко след два поредни разгрома от средняци ,че въобще нямам нерви да коментирам.
И не е виновно само ръководството,Конте също има вина и не само този мач.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 06 фев 2018 00:03

glarus_ds написа:
rhaegar написа:Жалко. Ще е тъжно Конте да си тръгне така. Но днес определено си носи вината, съставът беше сбъркан тотално, с Кейхил, негрото и без нападател. Жиру може да е всякакъв, но щеше да ни даде някаква вариативност в атака. И няма смисъл от оправдания че не бил свикнал и подобни неща. Щом Миши дебютира 1 ден след трансфера си с 2 гола и асист, при това в друго първенство, редно е и Жиру да може.

Всичко това не е кой знае какъв проблем. Най-голямата грешка беше раздялата с Диего ;)


Факт. А като гледам Бакайоко, Матич ми се вижда като Рийкард.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
hazard10
Мнения: 512
Регистриран на: 16 апр 2015 13:44
Местоположение: Cobham, United Kingdom
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот hazard10 » 06 фев 2018 00:04

Търсите причините не там където са, само това ще кажа.... Вникнете малко в нещата!
[wrapimg=]https://38.media.tumblr.com/284383d26b8afc2c8757241101e2ef8f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo2_250.gif[/wrapimg] [wrapimg=]https://33.media.tumblr.com/83e0f7992359d14ee66359ee98868b4f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo6_r2_250.gif[/wrapimg]


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта