Байерн: трансферно лято 2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Байерн: трансферно лято 2019

Мнениеот doktora25 » 29 авг 2019 19:00

Добра новина: Левандовски подписа нов договор до 2023 г. Той е човекът-отбор в момента. Без него не ми се мисли.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Байерн: трансферно лято 2019

Мнениеот matador1 » 29 авг 2019 21:12

doktora25 написа:Отървахме се най-после от Ренато Санчес. Поема в посока Лил за 25 млн. евро. Остава отворен въпросът халфовете ни достатъчни ли са или имахме нужда от още поне едно ново попълнение (по-скоро доказано име, че откъм бройка не е зле). В момента сме с Тиаго, Толисо, Куизон, Горецка (с лека контузия), Хави Мартинес (с малко по-сериозна травма, но вероятно няма да липсва повече от месец), Кимих (би могъл да играе на позицията), Мюлер (треньорът има желание да му възложи по-дефанзивни функции), новите ни придобивки в защитата биха могли да играят и по-напред, но в отбраната ни има крещяща нужда от тях + още няколко талантливи юноши, които видяхме в подготвителния период и не би било лошо да се мисли за интеграцията на някой от тях, но не мисля че точно Нико Ковач би предприел нещо в тази посока.
Сякаш трябва да вземем още един централен защитник.


Бая пара сме му взели честно казано. Може би не е лоша идея да се продаде и Боа, защото просто не е честно да го държим на скамейката. Дал е много на клуба и не го заслужава. За мен ни трябва още едно силно име.


Върни се в “Байерн”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта