Димитър Пенев тренер....да..бе..д.а

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

nikicskaro
Мнения: 15
Регистриран на: 09 юни 2008 13:57
Контакти:

Димитър Пенев тренер....да..бе..д.а

Мнениеот nikicskaro » 24 сеп 2008 19:40

Пичове какво става в БЪЛГАРИЯ???????????????????
Този въпрос ми изниква от няколко дни,от факта че ДИМИТЪР ПЕНЕВ оставил ЗЛАТНИ СЛЕДИ В иначе БЪЛГАРСКИЯ БЛАТЕН ФУТБОЛ,нямал право да е тренер на ЦСКА........
Е АКО ПЕНАТА НЯМА ПРАВО ТО КОЙ ИМА БЕ НЕГОДНИЦИ???????????????
Мисля че лошите времена в България тепърва предстоят,въпреки че съм голям ОПТИМИСТ...
:roll:

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Димитър Пенев тренер....да..бе..д.а

Мнениеот k_oleto » 24 сеп 2008 19:51

пич, проблемът е, че съвместявал две длъжности :D

miki85
Мнения: 365
Регистриран на: 18 юли 2008 10:05
Контакти:

Re: Димитър Пенев тренер....да..бе..д.а

Мнениеот miki85 » 24 сеп 2008 20:04

Пичове Ралица Караджова разреши казуса. Браво рали влюбен съм в теб ;)
http://gong.bg/view_article.php?article_id=57102
Поклон пред 3 звездните ЦСКА завинаги. И предрече мъри синоптика ,сняг и виелици, отложиха кръга слугите от бфс,но пекна ясно слънце 20 градуса и падна голям смях.

Потребителски аватар
levski30
Мнения: 157
Регистриран на: 24 сеп 2008 20:05
Контакти:

Re: Димитър Пенев тренер....да..бе..д.а

Мнениеот levski30 » 24 сеп 2008 20:09

Не ги знам защо!!! Сигурно мислят че като е бил от школата на ЦСКАняма право да го тренира!!! ЗАЩОООООООООООООО????
!!! Levki Sofia forever !!!
http://vbox7.com/play:208c07ec

internazionale
Мнения: 19
Регистриран на: 24 мар 2008 17:14
Контакти:

Re: Димитър Пенев тренер....да..бе..д.а

Мнениеот internazionale » 24 сеп 2008 20:19

Аз миосля че чичо Митко има наи много право да е треньор от всички други псевдо треньори във България.
Само като си помислиш колко играчи е открил за големия и световният футбол въобще (и както е тръгнало маи пак ще се излюпи пак някои талант под неговото вещо ръководство)нищо друго нети остава само да замълчиш(завистливи дребни душици).Защото нее важно само да са добри играчи а и даги накараш да играят затеб.А това тои ,не един път го е доказвал и ще подължава да го доказва откриваики за света таланти като Марто,Бербо(барбуков),Ицо,Любо и много много още.Даси жив и здрав чичо Митко.
пп.Аз сам фен на Ботев .

Bushwacker
Мнения: 117
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:14
Местоположение: София , Надежда
Контакти:

Re: Димитър Пенев тренер....да..бе..д.а

Мнениеот Bushwacker » 24 сеп 2008 20:21

miki85 написа:Пичове Ралица Караджова разреши казуса. Браво рали влюбен съм в теб ;)
http://gong.bg/view_article.php?article_id=57102


haha :) Тука маи ще има любовен триъгълник :) .
Ще и скъсам раличката на Ралица :Д хахаха
Дори и в Ада да горим , и вечен огън да ни пари , с чарът си неустоим и там ще бъдем господари.

Потребителски аватар
gabriel
Мнения: 88
Регистриран на: 24 юли 2008 22:56
Контакти:

Re: Димитър Пенев тренер....да..бе..д.а

Мнениеот gabriel » 24 сеп 2008 22:36

Bushwacker написа:
miki85 написа:Пичове Ралица Караджова разреши казуса. Браво рали влюбен съм в теб ;)
http://gong.bg/view_article.php?article_id=57102


haha :) Тука маи ще има любовен триъгълник :) .
Ще и скъсам раличката на Ралица :Д хахаха




голяма купчина ще станете защото и един черен футболист ще бъде някъде там! :lol: :lol:

dabeda
Мнения: 62
Регистриран на: 28 авг 2008 18:12
Контакти:

Re: Димитър Пенев тренер....да..бе..д.а

Мнениеот dabeda » 24 сеп 2008 22:39

няма как да подмина тази тема. проблемът наистина е, че по правилник няма право да съвместява длъжността на член на надзортия съвет с друга длъжност в дружеството. но, предвид това, че е получил предварително разрешение от бфс то тогава журналистчето се е изказало неподготвено и/или е било нахранено. като им знаем нравите - по-скоро второто.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Димитър Пенев тренер....да..бе..д.а

Мнениеот Old_death » 25 сеп 2008 09:37

няма как да подмина тази тема. проблемът наистина е, че по правилник няма право да съвместява длъжността на член на надзортия съвет с друга длъжност в дружеството. но, предвид това, че е получил предварително разрешение от бфс то тогава журналистчето се е изказало неподготвено и/или е било нахранено. като им знаем нравите - по-скоро второто.


Абсолютно съм съгласен с тебе.Само се питам и защо тук някой показва липсата си на всякакво възпитание.Нека демонстрира този си недостатък в къщи,а не на обществено място;)
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Димитър Пенев тренер....да..бе..д.а

Мнениеот plamen etov » 25 сеп 2008 11:47

МИ ДА ВЪРНЕМ МЕДАЛИТЕ ОТ94 Г.АКО ПЕНАТА НЕ Е ТРЕНЬОР КОЙ Е?КОКАЛА.БОЖЕ БОЖЕ КОЛКО МЪКА ИМА ПО ТОЗИ СВЯТ. :D :D :D :D :P :P :P :P
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта